3. Sınıf Okulumuzun Bize ve Topluma Katkıları Test

28 Eylül 2023 0 By testimiz.com

3. Sınıf Okulumuzun Bize ve Topluma Katkıları

Test Çöz

 

Aşağıdaki çalışanlardan hangisi okulda okuma ve yazma öğrenmemizi, yeni bilgiler edinmemizi sağlar?
Ya da Aşağıdaki kurumlardan hangisi bizi hayata hazırlar?
Aşağıdakilerden hangisi okulda öğrendiklerimizden birisi değildir?
Okulda, sosyal etkinlik olarak hafta sonları aşağıdakilerden hangisi yapılır?
Aşağıdakilerden hangisi okulda yapılan sosyal etkinliklerden birisidir?
Veya Aşağıdakilerden hangisi okulda yaptığımız sosyal etkinliklerden birisidir?
Aşağıdakilerden hangisi okulda yapılan kültürel etkinliklerden birisidir?
Aşağıdaki etkinliklerin hangisinde tarihî mirasımızı ve kültürel değerlerimizi tanıyarak bunlara sahip çıkmanın ve bu değerleri korumanın önemini öğreniriz?
Kendi kültürüne sahip çıkmayan toplumlar, başka milletlerin kültürlerinin etkisine girerse aşağıdakilerden hangisi olur?
-Okulda eğitsel etkinlik olarak deprem tatbikatı yapıldı. Tatbikat sonunda öğrenciler, depreme karşı bilinçlendi. – yukarıda okulda yapılan bir etkinlik anlatılmıştır. Bu etkinlik bize ne kazandırır?
Okuldaki müzik, spor, tiyatro, şiir yarışmaları, yardımlaşma gibi sosyal ve kültürel etkinlikler bize ne kazandırır?
Aşağıdakilerden hangisi okulunuzda velilere ve çevredeki insanlara yönelik düzenlenen sosyal, kültürel, eğitsel etkinlikleri ve sağlayacağı faydalardan birisi değildir?

    3. Sınıf Okulumuzun Bize ve Topluma Katkıları Test Hakkında:

      Okulumuzun Bize Katkıları testi özellikle etkileşimli bir çalışmadır. Yani bilgisayar ortamında çözmek için hazırlanmıştır. İnteraktif Okulumuzun Bize Katkıları testini çözmek için Başla butonuna basmalısınız. Ancak böylelikle soru ve cevapları görebilirsiniz. Okulumuzun Bize Katkıları testinde yön oklarını kullanarak önceki ve sonraki soruları açabilirsiniz. İsterseniz liste bölümünden istediğiniz soruyu da seçebilirsiniz. Özellikle Okulumuzun Bize Katkıları testi öğrenme hedeflidir. Yani test çözerken öğrenmenizi sağlamak için hazırlanmıştır.

      Test Yapısı ve Değerlendirme:

      Okulumuzun Bize Katkıları testi özellikle dinamik bir yapıya sahiptir. Yani soru ve seçeneklerin yerleri sürekli değişmektedir. Böylelikle Okulumuzun Bize Katkıları testini tekrar tekrar çözebilirsiniz. Çünkü her tekrarda aynı konuda yeni bir test karşınıza çıkacaktır. Okulumuzun Bize Katkıları testinde genellikle kalıcı öğrenme hedeflenmiştir. Bu nedenle soru ve cevaplar yer değiştirerek ezber önlenmiştir. Örneğin Okulumuzun Bize Katkıları testini çözdünüz. Değerlendir butonuna bastınız. Karşınıza çıkan raporda başarı yüzdeniz görülecektir. Eğer eksikleriniz varsa tekrar çözmeniz sizin yararınıza olacaktır. Ayrıca Okulumuzun Bize Katkıları testini tekrar inceleyerek cevaplarınızı karşılaştırabilirsiniz. Okulumuzun Bize Katkıları testini çözerken her soruya birden fazla cevap verme hakkınız vardır. Yani istediğiniz sorudan başlayabildiğiniz gibi istediğiniz zaman cevabınızı da değiştirebilirsiniz. Ancak cevabınızı değiştirseniz bile değerlendirmeye alınacaktır. Okulumuzun Bize Katkıları testinde genellikle verdiğiniz her yanlış cevap puanınızı azaltacaktır. Bu nedenle doğru cevap vermeye özen gösteriniz.

      Okulumuzun Bize Katkıları Konu Testinin Hazırlanışı:

      Testlerimiz özellikle MEB kazanımları doğrultusunda hazırlanmıştır. Bu nedenle Okulumuzun Bize Katkıları testi hazırlanırken ders kitaplarından yararlanılmıştır. Yani Okulumuzun Bize Katkıları testinde ders içerikleri kullanılmıştır. Diğer yandan sınıf içi uygulamalardan da yararlanılmıştır. Üstelik Okulumuzun Bize Katkıları testi alanında uzman öğretmenlerin katkısıyla oluşturulmuştur. Böylelikle Okulumuzun Bize Katkıları testinin başarılı olması hedeflenmiştir.

testimiz.com

      Telif Hakkı:

      Okulumuzun Bize Katkıları testi özellikle özgün bir çalışmadır. Testlerimiz genellikle intihal denetimi yapıldıktan sonra yayınlanmaktadır. Ancak Okulumuzun Bize Katkıları testinin telif hakkı testimiz.com sitesine aittir. Bu nedenle ticari amaçla kullanılamaz. Okulumuzun Bize Katkıları genel eğitim amaçlıdır. Ancak başka amaçla kullanmak izne tabidir.