3.Sınıf Alfabetik Sıralama Testi Pdf İndir

23 Aralık 2021 0 By testimiz.com

3.Sınıf Alfabetik Sıralama Testi

ONLİNE ÇÖZ

İNDİR

        3.Sınıf Alfabetik Sıralama Testi Tanıtım:

        3.Sınıf Alfabetik Sıralama testi veya etkinliğini İNDİR bölümünden indirebilirsiniz. Ya da isterseniz TIKLA ÇÖZ düğmesinden interaktif çözebilirsiniz.

Bu yazı kısacası Alfabetik Sıralama çalışmasını tanıtmak için hazırlanmıştır. Bu nedenle teknik bir metindir. Diğer yandan Alfabetik Sıralama testinin cevap anahtarı aşağıda verilmiştir. Ancak Alfabetik Sıralama testi içeriğini görmek için İNDİR bağlantısını kullanmalısınız.

       Alfabetik Sıralama Testi Kaynak Bilgisi:

PDFAlfabetik Sıralama testi özellikle müfredata göre hazırlanmıştır. Ayrıca bu çalışma MEB kazanımları doğrultusunda oluşturulmuştur. Genellikle Alfabetik Sıralama testi hazırlanırken ders kitabı içeriklerinden faydalanılmıştır. PDF Alfabetik Sıralama testi özellikle kazanım temelli sorulardan oluşmaktadır. Aynı zamanda kısa konu anlatımlarına da yer verilmiştir. Diğer yandan Alfabetik Sıralama testi hazırlanırken sınıf içi uygulamalardan da yararlanılmıştır. Özellikle sınıf içi bu tür uygulamalar başarıyı artırmaktadır.

testimiz.com

       PDF Alfabetik Sıralama Testi Yapısal Özellikleri:

PDF Alfabetik Sıralama testi genellikle çoktan seçmeli olarak hazırlanmıştır. Konu testleri 10, 12, 15 ya da 20 sorudan oluşmaktadır. Test soruları sınıf seviyesine göre 3 veya 4 seçenekten meydana gelmektedir. 1,2 ve 3.sınıflarda genellikle 3 seçenekli sorular tercih edilmiştir. Diğer yandan 4.sınıflarda ve ikinci kademede çoğunlukla 4 seçenekli sorular kullanılmıştır. Başka bir deyişle Alfabetik Sıralama testinde seçenek sayısı sınıf seviyesine göre değişmektedir. Çünkü seçenek sayası zorluk seviyesini belirler.

       Alfabetik Sıralama Test Çalışması Hakkında:

PDF Alfabetik Sıralama test çalışması genellikle sıralı bir yapıya sahiptir. Öncelikle sorular konu anlatımı sırasına göre oluşturulmuştur. Başka bir deyişle Alfabetik Sıralama testinde soru ve seçenekler konu anlatımlıdır. Böylelikle test çözerken yaparak yaşayarak öğrenme amaçlanmıştır. Bu yüzden Alfabetik Sıralama testini çözmek öğrenme sürecine katkı sağlamaktadır. Üstelik aynı sayfadan sanal çözme bağlantısı da verilmiştir.

       Cevaplı Alfabetik Sıralama Testi Değerlendirme:

PDF Alfabetik Sıralama testini değerlendirmek için bu sayfayı kullanabilirsiniz. Çünkü cevap anahtarı bu sayfada yayınlanmaktadır. Aynı zamanda Alfabetik Sıralama testini interaktif çözerek te değerlendirebilirsiniz. Diğer yandan başka test ve çalışmalara dokümanlar bölümünden ulaşabilirsiniz.

testimiz.com.tr

       PDF Alfabetik Sıralama Testi Telif Hakkı:

Alfabetik Sıralama testi genellikle intihal denetimi yapılarak hazırlanmaktadır. Özellikle bu çalışmanın özgün olmasına özen gösterilmiştir. Böylece Alfabetik Sıralama testinin bütün hakları testimiz.com sitesine aittir. Ancak bireysel kullanıma açıktır. Başka bir deyişle Alfabetik Sıralama testi ticari amaçla kullanılamaz. Başarılar…