3.Sınıf Türkçe Atasözleri Testi Pdf İndir

20 Şubat 2021 0 By testimiz.com

3.Sınıf Türkçe Atasözleri Testi

ONLİNE ÇÖZ

 

       3.Sınıf Türkçe Atasözleri Testi Hakkında:

      Türkçe Atasözleri testi özellikle sıralı bir çalışmadır. Yani konu anlatımı sırasına göre hazırlanmıştır. Pdf Türkçe Atasözleri testini indirmek için İndir butonuna basmalısınız. Ancak böylelikle Pdf testi görebilirsiniz. Lakin Pdf Türkçe Atasözleri testini sağ üst köşeden indirebilirsiniz. İsterseniz indirmeden yazdırabilirsiniz. Özellikle Türkçe Atasözleri testi öğrenme hedeflidir. Yani test çözerken öğrenmenizi sağlamak için hazırlanmıştır.

      PDF Test Yapısı:

        Türkçe Atasözleri testi genellikle çoktan seçmeli olarak hazırlanmıştır. Bunun yanında eşleştirme veya boşluk doldurma gibi etkinliklere de yer verilmiştir. Pdf konu testleri 10, 12, 15 ya da 20 çoktan seçmeli sorudan oluşturulmuştur. Sorular sınıf seviyesine göre 3 veya 4 seçenekten meydana gelmektedir. 1, 2 ve 3.sınıflarda genellikle 3 seçenekli sorular tercih edilmiştir. Diğer yandan 4.sınıflarda ve ikinci kademede genellikle 4 seçenekli sorular kullanılmıştır. Başka bir deyişle Türkçe Atasözleri testi için seçenek sayısı zorluk seviyesini belirlemektedir.

testimiz.com

      Türkçe Atasözleri Testinin Hazırlanışı:

        Testlerimiz özellikle MEB kazanımları doğrultusunda hazırlanmıştır. Bu nedenle Türkçe Atasözleri testi hazırlanırken ders kitaplarından yararlanılmıştır. Yani Türkçe Atasözleri testinde ders içerikleri kullanılmıştır. Diğer yandan sınıf içi uygulamalardan da yararlanılmıştır. Üstelik Türkçe Atasözleri testi alanında uzman öğretmenlerin katkısıyla oluşturulmuştur. Böylelikle Türkçe Atasözleri testinin başarılı olması hedeflenmiştir.

.

      Telif Hakkı:

      PDF Türkçe Atasözleri testi özellikle intihal denetimi yapılarak hazırlanmıştır. Yani PDF Türkçe Atasözleri testi genellikle özgün bir çalışmadır. Çünkü Türkçe Atasözleri testinin özgün olmasına özellikle özen gösterilmiştir. Başka bir deyişle Türkçe Atasözleri testinin telif hakkı testimiz.com sitesine aittir. Başka bir deyişle Türkçe Atasözleri testi ticari bir amaçla kullanılamaz. Ancak bireysel öğrenme amacı taşımaktadır. Başarılar…