4.Sınıf 4-5 ve 6 Basamaklı Doğal Sayıların Bölükleri ve Basamakları Testi

23 Eylül 2021 0 By testimiz.com

4.Sınıf 4-5 ve 6 Basamaklı Doğal Sayıların Bölükleri ve Basamakları

 
Başla

TEBRİKLER.

Testimiz Başarıyla Tamamlandı.

Toplam Soru Sayısı: % %TOTAL%%

Sizin Doğru Sayınız: % %SCORE%%

Başarı Yüzdeniz: %%PERCENTAGE% %

Öğretmen Görüşü: %%RATING%%


Yanıtlarınız aşağıdaki gibidir.
Geri dön
Tamamlananlar işaretlendi.
12345
678910
1112Son
Geri dön


       4.Sınıf 4-5 ve 6 Basamaklı Doğal Sayıların Bölükleri ve Basamakları Test Çalışması Hakkında:

4-5 ve 6 Basamaklı Doğal Sayıların Bölükleri ve Basamakları konu testi özellikle eğitim programları doğrultusunda hazırlanmıştır. Yani 4-5 ve 6 Basamaklı Doğal Sayıların Bölükleri ve Basamakları testi hazırlanırken MEB kazanımları dikkate alınmıştır. Ancak interaktif yani sanal olarak çözülebilir. Bu testi çözmek için genel ağ bağlantınız olması gerekir. Ayrıca 4-5 ve 6 Basamaklı Doğal Sayıların Bölükleri ve Basamakları testi hazırlanırken ders kitaplarındaki içerikler kullanılmıştır. Bunun yanında sınıf içi uygulamalara da yer verilmiştir. 4-5 ve 6 Basamaklı Doğal Sayıların Bölükleri ve Basamakları testinde zaman zaman kısa anlatımlarda yer alır. Böylece test çözerken öğrenme de gerçekleşir. Bu testi çözerken öğrendikleriniz pekiştirirken aynı zamanda yeni bilgiler de edinirsiniz. Kalıcı öğrenme düzenli tekrarla olur. 4-5 ve 6 Basamaklı Doğal Sayıların Bölükleri ve Basamakları testini belirli aralıklarla tekrar tekrar çözmek kalıcı öğrenmeyi sağlayacaktır.

      Test ve Soru Yapısı:

İnteraktif 4-5 ve 6 Basamaklı Doğal Sayıların Bölükleri ve Basamakları testi özellikle dinamik bir yapıya sahiptir. Yani tekrar tekrar çözülebilir. 4-5 ve 6 Basamaklı Doğal Sayıların Bölükleri ve Basamakları testini her çözdüğünüzde soru ve cevapların yeri değişecektir. Yani her tekrar aynı konuda yeni bir test oluşturacaktır. Böylelikle ezberlemeden etkili bir şekilde öğrenme ağlanacaktır.

4-5 ve 6 Basamaklı Doğal Sayıların Bölükleri ve Basamakları testi sınıf ve ders durumlarına göre genellikle 10, 12, 15 ve 20 sorudan oluşturulmuştur. Seçenekler sınıf seviyesine göre 3 ya da 4 seçenekten oluşturulmuştur. 1-3. sınıflar için 3 seçenekli sorular oluşturulmuştur. Ancak 4.sınıf ve ortaokul seviyesindeki testler 4 seçeneklidir.

      Test Çözme ve Değerlendirme:

Online 4-5 ve 6 Basamaklı Doğal Sayıların Bölükleri ve Basamakları testini çözmek için butonuna basmalısınız. Ancak böylelikle soru ve seçenekleri görebilirsiniz. İşaretlediğiniz her soru emen doğru ya da yanlış olarak değerlendirilir. Yanlış cevabınızı değiştirme hakkınız vardır. Ancak notunuz azalacaktır.

Sanal etkileşimli 4-5 ve 6 Basamaklı Doğal Sayıların Bölükleri ve Basamakları testinde altta bulunan okları kullanarak önceki ya da sonraki soruya geçebilirsiniz. Ancak isterseniz liste seçeneğinden istediğiniz soruyu çözebilirsiniz. Listede doğru cevaplananlar yeşil, yanlış olanlar kırmızı olacaktır.

4-5 ve 6 Basamaklı Doğal Sayıların Bölükleri ve Basamakları testi bitince butonuna basınız. Karşınıza bir sonuç değerlendirme sayfası çıkacaktır. Bu sayfada başarı yüzdenizin yanı sıra öğretmen görüşü de yer almaktadır. Öğretmen görüşü doğrultusunda 4-5 ve 6 Basamaklı Doğal Sayıların Bölükleri ve Basamakları testini tekrar çözebilirsiniz. İsterseniz yön oklarını kullanarak cevapları kontrol edebilirsiniz.

      Telif Hakkı:

İlk olarak 4-5 ve 6 Basamaklı Doğal Sayıların Bölükleri ve Basamakları testi genel eğitim amacı ile hazırlanmıştır. İnteraktif 4-5 ve 6 Basamaklı Doğal Sayıların Bölükleri ve Basamakları testi genellikle özgün bir çalışmadır. Özellikle intihal denetimi yapılarak oluşturulmuştur. Telif hakkı ile ilgili bilgilendirmek kanuni gerekliliktir. 4-5 ve 6 Basamaklı Doğal Sayıların Bölükleri ve Basamakları testini internetten ücretsiz çözebilirsiniz. Ayrıca sitemizi uygulama olarak mobil cihazınıza ekleyebilirsiniz. Özellikle 4-5 ve 6 Basamaklı Doğal Sayıların Bölükleri ve Basamakları konu testi telif hakkı aksi ispatlanmadıkça testimiz.com sitesine aittir. Ancak testimiz.com 4-5 ve 6 Basamaklı Doğal Sayıların Bölükleri ve Basamakları kazanım testi telif hakkını saklı tutar. Sonuç olarak 4-5 ve 6 Basamaklı Doğal Sayıların Bölükleri ve Basamakları testinin kullanımı izne tabidir.

.