4.Sınıf Açılar Konu Testi

27 Nisan 2021 0 Yazar: testimiz.com

4.Sınıf Açılar Konu Testi

       4.Sınıf Açılar Konu Testi Hakkında:

       Açılar uzaktan eğitim testini çözmek için Başla‘ya tıklayınız.

        1. 4.Sınıf Açılar Konu Testi Nasıl Hazırlanmıştır?

Açılar konu testi İnteraktif etkileşimli bir çalışmadır. Açılar testi içerik geliştirme uzmanları tarafından özenle oluşturulmuştur. Aynı zamanda Açılar testi MEB eğitim programlarına göre hazırlanmıştır. Çünkü Açılar testi hazırlanırken program hedefleri dikkate alınmıştır. Açılar kazanım testinde özellikle ders kitapları esas alınmıştır. Çünkü Açılar çalışma testi öğrenme hedeflidir. Üstelik interaktif Açılar testi hazırlanırken sınıf içi uygulamalardan da yararlanılmıştır. Özellikle sınıf içi uygulamalar Açılar testinin başarısını artırmaktadır. Online Açılar testi için öğrenci yada öğretmen görüşü önemlidir. Lütfen bizimle paylaşınız.

       2. 4.Sınıf Açılar Kazanım Testinin Yapısal Özellikleri:

İnteraktif Açılar test soruları çoktan seçmelidir. Ancak sınıf seviyesine göre 3 yada 4 seçenekli olabilir. Açılar konu testi hazırlanırken 1.2. ve 3. sınıflarda 3 seçenek tercih edilmiştir. Çünkü seçenek sayısı Açılar kazanım testinin zorluk seviyesini belirler. Açılar çalışma testi için 4.sınıf ve ikinci kademede 4 seçenek tercih edilmiştir. Ancak Açılar etkileşim testinde her sorunun özellikle bir cevap hakkı vardır. Aynı zamanda istediğiniz zaman tercihinizi değiştirebilirsiniz. Uzaktan eğitim Açılar testini tekrar tekrar çözebilirsiniz. Özellikle her seferinde başka bir test göreceksiniz. Çünkü Açılar sanal testinde soru ve seçeneklerin yerleri sürekli değişir. Ancak bazı bağlantılı testlerde bu özellik yoktur. Etkileşimli Açılar testinde süre kısıtlaması yoktur. Ancak siz kendi sürenizi tutabilirsiniz.

       3. 4.Sınıf Açılar Çalışma Testinin Genel Özellikleri:

Açılar konu testi özellikle bireysel öğrenmeye katkı sağlamak için hazırlanmıştır. İlk olarak interatif Açılar testi online çözülür. Çünkü Açılar çalışma testi sanal etkileşimli bir çalışmadır. Ancak Açılar konu testini yazarak çözmek isterseniz dokümanlar bölümünden indirebilirsiniz. Etkileşimli Açılar test çalışması özellikle çevrecidir. Çünkü Açılar kazanım testini online çözerken kağıt israfı olmaz. Ancak yazdırılan çalışmalarda da içerik sıkıştırılarak kağıt israfı önlemiştir. Böylece Açılar testini çözerken atık oluşmaz.

       4. Etkileşimli Açılar Testi Telif Hakkı:

Açılar etkileşim testi ilk olarak genel eğitim amacı ile hazırlanmıştır. Ancak Açılar testini sanal ortamda ücretsiz çözebilirsiniz. Özellikle Açılar konu testi telif hakkı aksi ispatlanmadıkça testimiz.com sitesine aittir. Ancak testimiz.com Açılar kazanım testi telif hakkını saklı tutar. Sonuç olarak Açılar testinin kullanımı özel izne tabidir.