4.Sınıf Basit Bileşik ve Tam Sayılı Kesirler Test

1 Şubat 2023 0 By testimiz.com

4.Sınıf Basit Bileşik ve Tam Sayılı Kesirler Test

Test Çöz

İndir

      4.Sınıf Basit Bileşik ve Tam Sayılı Kesirler Test Hakkında:

       Online Basit Bileşik ve Tam Sayılı Kesirler testimizi hemen çözmek için Başla‘ya tıklayınız.

       Basit Bileşik ve Tam Sayılı Kesirler Testinde Aşağıdaki Sorular Yer Almaktadır:

Yandaki kesrin çeşidi hangisidir?
Veya Yandaki kesrin çeşidi hangisidir?
    Yandaki kesrin çeşidi hangisidir?
 Ya da Yandaki kesirlerden kaç tanesi birim kesirdir?
 Yandaki kesirlerden kaç tanesi basit kesirdir?
 Veya Yandaki kesirlerden kaç tanesi bileşik kesirdir?
 Yandaki kesirlerden kaç tanesi tam sayılı kesirdir?
 Ya da Yukarıdaki şekilde boyalı kısmı oluşturan kesrin payı kaçtır?
 Yukarıdaki şekilde boyalı kısmı oluşturan kesrin paydası kaçtır?
 Yandaki şeklin oluşturduğu kesri nasıl ifade ederiz?
Veya  Yandaki şeklin oluşturduğu kesri nasıl ifade ederiz?
 Yandaki kesrin okunuşu hangisidir?
Paydası 6 olan basit bir kesirde paya yazılacak sayıların toplamı kaçtır?
Ya da Payı 12 ola basit bir kesrin paydası en az kaç olur?
Payı ile paydasının toplamı 15 olan basit bir kesrin payı en fazla kaç olabilir?

 

       Etkileşimli Basit Bileşik ve Tam Sayılı Kesirler Testinin Hazırlanışı:

       İnteraktif Basit Bileşik ve Tam Sayılı Kesirler konu testi özellikle sanal bir çalışmadır. Ancak Basit Bileşik ve Tam Sayılı Kesirler testi internet bağlantısı ile etkinleşir. Etkileşimli Basit Bileşik ve Tam Sayılı Kesirler testi yalnız MEB kazanımları dikkate alınarak hazırlanmıştır. Çevrimiçi Basit Bileşik ve Tam Sayılı Kesirler testi hazırlanırken genellikle ders kitapları esas alınmıştır. Aynı zamanda Basit Bileşik ve Tam Sayılı Kesirler testi hazırlanırken sınıf içi uygulamalar da örnek alınmıştır. Çünkü Basit Bileşik ve Tam Sayılı Kesirler testi öğrenci başarısını artırmayı hedeflemektedir. Kısacası Basit Bileşik ve Tam Sayılı Kesirler kazanım testi öğrenci hedeflidir. Bunun yanında Basit Bileşik ve Tam Sayılı Kesirler testi konusunda uzman öğretmenlerin görüşleri alınmıştır. İnteraktif Basit Bileşik ve Tam Sayılı Kesirler testi için öğrenci ya da öğretmen görüşü önemlidir. Sonuçta Basit Bileşik ve Tam Sayılı Kesirler testi sizin görüşleriniz doğrultusunda geliştirilecektir.

testimiz.com

       Online Basit Bileşik ve Tam Sayılı Kesirler Test Çalışmasının Yapısı:

       Testimiz programlar doğrultusunda sürekli yenilenmekte ya da güncellenmektedir. Etkileşimli Basit Bileşik ve Tam Sayılı Kesirler test soruları genellikle çoktan seçmelidir. Basit Bileşik ve Tam Sayılı Kesirler konu testi hazırlanırken 1.2. ve 3.Sınıflar için genellikle 3 seçenek tercih edilmiştir. Çünkü Basit Bileşik ve Tam Sayılı Kesirler testinin zorluk seviyesini seçenek sayısı belirler. Etkileşimli Basit Bileşik ve Tam Sayılı Kesirler testi için 4.sınıf ya da ikinci kademede 4 seçenek tercih edilmiştir. Basit Bileşik ve Tam Sayılı Kesirler testinde her sorunun özellikle bir cevap hakkı vardır. Aynı zamanda istediğiniz zaman cevap tercihinizi değiştirebilirsiniz. Üstelik Basit Bileşik ve Tam Sayılı Kesirler testini tekrar tekrar çözebilirsiniz. Çünkü Basit Bileşik ve Tam Sayılı Kesirler testini yenilediğinizde soru ve seçeneklerin yerleri değişmektedir. Böylelikle her tekrarda Basit Bileşik ve Tam Sayılı Kesirler konusunda farklı bir test çözmüş gibi olacaksınız. Ancak bağlantı verilen testlerde bu özellik yoktur.

testimiz.com

       İnteraktif Basit Bileşik ve Tam Sayılı Kesirler Test Çalışmasının Genel Özellikleri:

       Çevrim içi Basit Bileşik ve Tam Sayılı Kesirler testi özellikle bireysel başarıyı artırmak için hazırlanmıştır. Etkileşimli Basit Bileşik ve Tam Sayılı Kesirler testi genellikle çevrim içidir. Çünkü Basit Bileşik ve Tam Sayılı Kesirler çalışma testi sanal etkileşimli bir çalışmadır. Ancak Basit Bileşik ve Tam Sayılı Kesirler konu testini yazdırmak isterseniz dokümanlar bölümünden indirebilirsiniz. İnteraktif Basit Bileşik ve Tam Sayılı Kesirler testi özellikle ekonomik ve çevrecidir. Çünkü Basit Bileşik ve Tam Sayılı Kesirler kazanım testini çevrimiçi çözerken kâğıt israfı olmaz. Ancak indirilen dokümanlarda da içerik sıkıştırılarak kâğıt israfı önlemiştir. Böylelikle Basit Bileşik ve Tam Sayılı Kesirler testi atık oluşturmaz.

testimiz.com.tr

       Basit Bileşik ve Tam Sayılı Kesirler Testi Telif Hakkı:

       İlk olarak Basit Bileşik ve Tam Sayılı Kesirler testi genel eğitim amacı ile hazırlanmıştır. Ancak Basit Bileşik ve Tam Sayılı Kesirler testini internetten ücretsiz çözebilirsiniz. Ayrıca sitemizi uygulama olarak mobil cihazınıza ekleyebilirsiniz. Özellikle Basit Bileşik ve Tam Sayılı Kesirler konu testi telif hakkı aksi ispatlanmadıkça testimiz.com sitesine aittir. Ancak testimiz.com Basit Bileşik ve Tam Sayılı Kesirler kazanım testi telif hakkını saklı tutar. Sonuç olarak Basit Bileşik ve Tam Sayılı Kesirler testinin kullanımı izne tabidir.