4.Sınıf Dikdörtgenin Çevresi Testi Cevaplı Pdf İndir

18 Mayıs 2021 0 Yazar: testimiz.com

4.Sınıf Dikdörtgenin Çevresi Testi

Tıkla Çöz

 

       4.Sınıf Dikdörtgenin Çevresi Testi Bilgilendirme:

       Dikdörtgenin Çevresi test ya da çalışmasını İNDİR butonundan bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Ancak isterseniz TIKLA ÇÖZ butonundan da online çözebilirsiniz.

Bu yazı kısacası Dikdörtgenin Çevresi çalışmasını tanıtmak için hazırlanmıştır. Bu nedenle teknik bir metindir. Aynı zamanda Dikdörtgenin Çevresi testinin cevap anahtarı aşağıda verilmiştir. Fakat Dikdörtgenin Çevresi testi sorularını görmek için İNDİR butonunu kullanmalısınız.

       PDF Dikdörtgenin Çevresi Testi Cevap Anahtarı:

Cevap Anahtarı
1. C
2. C
3. A
4. C
5. B
6. A
7. A
8. C
9. A
10. A
11. D
12. B

       Dikdörtgenin Çevresi Testinin Kaynağı:

PDFDikdörtgenin Çevresi testi özellikle eğitim programlarına göre hazırlanmıştır. Ayrıca bu çalışma oluşturulurken MEB kazanımları dikkate alınmıştır. Genellikle Dikdörtgenin Çevresi testi hazırlanırken ders kitabı içeriklerinden faydalanılmıştır. PDF Dikdörtgenin Çevresi testi özellikle kazanım temelli sorulardan oluşmaktadır. Diğer yandan kısa konu anlatımlarına da yer verilmiştir. Ayrıca Dikdörtgenin Çevresi testi hazırlanırken sınıf içi uygulamalardan da yararlanılmıştır. özellikle sınıf içi uygulamalar başarıyı artırmaktadır.

 

testimiz.com

 

       PDF Dikdörtgenin Çevresi Testi Soru Yapısı:

PDF Dikdörtgenin Çevresi testi özellikle çoktan seçmeli olarak hazırlanmıştır. Konu testleri 10, 12, 15 veya 20 sorudan oluşmaktadır. Test soruları sınıf seviyesine göre 3 veya 4 seçenekten meydana gelmektedir. Özellikle 1,2 ve 3.sınıflarda 3 seçenekli sorular tercih edilmiştir. Diğer yandan 4.sınıflarda ve ikinci kademede özellikle 4 seçenekli sorular kullanılmıştır. Başka bir deyişle Dikdörtgenin Çevresi testi için seçenek sayısı zorluk seviyesini belirlemektedir.

 

       Dikdörtgenin Çevresi Test Çalışması Hakkında:

PDF Dikdörtgenin Çevresi test çalışması genellikle sıralı bir yapıya sahiptir. Yani sorular konu anlatımı sırasına göre oluşturulmuştur. Başka bir deyişle Dikdörtgenin Çevresi testinde soru ve seçenekler konu anlatımlıdır. Böylelikle test çözerken yaparak yaşayarak öğrenme amaçlanmıştır. Yani Dikdörtgenin Çevresi testini çözmek öğrenme sürecine katkı sağlamaktadır. Üstelik aynı sayfadan online çözme bağlantısı da verilmiştir.

 

       Cevaplı Dikdörtgenin Çevresi Testi Değerlendirme:

PDF Dikdörtgenin Çevresi testini değerlendirmek için bu sayfayı kullanabilirsiniz. Çünkü cevap anahtarı bu sayfada yayınlanmaktadır. Ayrıca Dikdörtgenin Çevresi testini online çözerek te değerlendirebilirsiniz. Diğer yandan başka çalışmalara dokümanlar bölümünden ulaşabilirsiniz.

 

testimiz.com.tr

 

       PDF Dikdörtgenin Çevresi Testi Telif Hakkı:

Dikdörtgenin Çevresi testi genellikle intihal denetimi yapılarak hazırlanmaktadır. Özellikle bu çalışmanın özgün olmasına özen gösterilmiştir. Böylece Dikdörtgenin Çevresi testinin bütün hakları testimiz.com sitesine aittir. Ancak bireysel kullanıma açıktır. Başka bir deyişle Dikdörtgenin Çevresi testi ticari amaçla kullanılamaz. Başarılar…