4. Sınıf Doğal Sayıları En Yakın Onluğa Yüzlüğe Yuvarlama Test

19 Eylül 2023 4 By testimiz.com

4.Sınıf Doğal Sayıları En Yakın Onluğa Yüzlüğe Yuvarlama

Test Çöz

 

75 sayısı hangi oluğa yuvarlanır?
134  sayısı hangi oluğa yuvarlanır?
563  sayısı hangi oluğa yuvarlanır?
Aşağıdaki onluğa yuvarlamalardan hangisi yanlıştır?
Ya da Aşağıdaki onluğa yuvarlamalardan hangisi yanlıştır?
Aşağıdakilerden hangisi 580’e yuvarlanmaz?
545 sayısı hangi yüzlüğe yuvarlanır?
272  sayısı hangi yüzlüğe yuvarlanır?
2847  sayısı hangi yüzlüğe yuvarlanır?
Aşağıdaki yuvarlamalardan hangisi yanlıştır?
Ya da Aşağıdaki yüzlüğe yuvarlamalardan hangisi yanlıştır?
Aşağıda verilen sayılar önce onluğa sonra da yüzlüğe yuvarlanmıştır. Hangisinde bir yanlışlık yapılmıştır?

       4.Sınıf Matematik Doğal Sayıları En Yakın Onluğa Yüzlüğe Yuvarlama Konu Testi Hakkında:

Doğal Sayıları En Yakın Onluğa Yüzlüğe Yuvarlama testi özellikle etkileşimli bir çalışmadır. Yani bilgisayar ortamında çözmek için hazırlanmıştır. İnteraktif Doğal Sayıları En Yakın Onluğa Yüzlüğe Yuvarlama testini çözmek için Başla butonuna basmalısınız. Ancak böylelikle soru ve cevapları görebilirsiniz. Doğal Sayıları En Yakın Onluğa Yüzlüğe Yuvarlama testinde yön oklarını kullanarak önceki ve sonraki soruları açabilirsiniz. İsterseniz liste bölümünden istediğiniz soruyu da seçebilirsiniz. Özellikle Doğal Sayıları En Yakın Onluğa Yüzlüğe Yuvarlama testi öğrenme hedeflidir. Yani test çözerken öğrenmenizi sağlamak için hazırlanmıştır.

      Test Yapısı ve Değerlendirme:

Doğal Sayıları En Yakın Onluğa Yüzlüğe Yuvarlama testi özellikle dinamik bir yapıya sahiptir. Yani soru ve seçeneklerin yerleri sürekli değişmektedir. Böylelikle Doğal Sayıları En Yakın Onluğa Yüzlüğe Yuvarlama testini tekrar tekrar çözebilirsiniz. Çünkü her tekrarda aynı konuda yeni bir test karşınıza çıkacaktır. Doğal Sayıları En Yakın Onluğa Yüzlüğe Yuvarlama testinde genellikle kalıcı öğrenme hedeflenmiştir. Bu nedenle soru ve cevaplar yer değiştirerek ezber önlenmiştir. Örneğin Doğal Sayıları En Yakın Onluğa Yüzlüğe Yuvarlama testini çözdünüz. Değerlendir butonuna bastınız. Karşınıza çıkan raporda başarı yüzdeniz görülecektir. Eğer eksikleriniz varsa tekrar çözmeniz sizin yararınıza olacaktır. Ayrıca Doğal Sayıları En Yakın Onluğa Yüzlüğe Yuvarlama testini tekrar inceleyerek cevaplarınızı karşılaştırabilirsiniz. Doğal Sayıları En Yakın Onluğa Yüzlüğe Yuvarlama testini çözerken her soruya birden fazla cevap verme hakkınız vardır. Yani istediğiniz sorudan başlayabildiğiniz gibi istediğiniz zaman cevabınızı da değiştirebilirsiniz. Ancak cevabınızı değiştirseniz bile değerlendirmeye alınacaktır. Doğal Sayıları En Yakın Onluğa Yüzlüğe Yuvarlama testinde genellikle verdiğiniz her yanlış cevap puanınızı azaltacaktır. Bu nedenle doğru cevap vermeye özen gösteriniz.

      Doğal Sayıları En Yakın Onluğa Yüzlüğe Yuvarlama Konu Testinin Hazırlanışı:

Testlerimiz özellikle MEB kazanımları doğrultusunda hazırlanmıştır. Bu nedenle Doğal Sayıları En Yakın Onluğa Yüzlüğe Yuvarlama testi hazırlanırken ders kitaplarından yararlanılmıştır. Yani Doğal Sayıları En Yakın Onluğa Yüzlüğe Yuvarlama testinde ders içerikleri kullanılmıştır. Diğer yandan sınıf içi uygulamalardan da yararlanılmıştır. Üstelik Doğal Sayıları En Yakın Onluğa Yüzlüğe Yuvarlama testi alanında uzman öğretmenlerin katkısıyla oluşturulmuştur. Böylelikle Doğal Sayıları En Yakın Onluğa Yüzlüğe Yuvarlama testinin başarılı olması hedeflenmiştir.

testimiz.com

      Telif Hakkı:

Doğal Sayıları En Yakın Onluğa Yüzlüğe Yuvarlama testi özellikle özgün bir çalışmadır. Testlerimiz genellikle intihal denetimi yapıldıktan sonra yayınlanmaktadır. Ancak Doğal Sayıları En Yakın Onluğa Yüzlüğe Yuvarlama testinin telif hakkı testimiz.com sitesine aittir. Bu nedenle ticari amaçla kullanılamaz. Doğal Sayıları En Yakın Onluğa Yüzlüğe Yuvarlama genel eğitim amaçlıdır. Ancak başka amaçla kullanmak izne tabidir.