4. Sınıf Eş Sesli Sözcükler Test Pdf

28 Eylül 2023 0 By testimiz.com

4.Sınıf Eş Sesli Sözcükler

Test Çöz

İndir

 

CEVAP ANAHTARI

1. A
2. D
3. C
4. B
5. D
6. B
7. C
8. B
9. C
10. C
11. D
12. C

        4.Sınıf Eş Sesli Sözcükler Testi Tanıtım:

        4.Sınıf Türkçe Eş Sesli Sözcükler testi veya etkinliğini İNDİR bölümünden indirebilirsiniz. Ya da isterseniz TIKLA ÇÖZ düğmesinden interaktif çözebilirsiniz.

Bu yazı kısacası Eş Sesli Sözcükler çalışmasını tanıtmak için hazırlanmıştır. Bu nedenle teknik bir metindir. Diğer yandan Eş Sesli Sözcükler testinin cevap anahtarı aşağıda verilmiştir. Ancak Eş Sesli Sözcükler testi içeriğini görmek için İNDİR bağlantısını kullanmalısınız.

      Eş Sesli Sözcükler Testi Kaynak Bilgisi:

PDFEş Sesli Sözcükler testi özellikle müfredata göre hazırlanmıştır. Ayrıca bu çalışma MEB kazanımları doğrultusunda oluşturulmuştur. Genellikle Eş Sesli Sözcükler testi hazırlanırken ders kitabı içeriklerinden faydalanılmıştır. PDF Eş Sesli Sözcükler testi özellikle kazanım temelli sorulardan oluşmaktadır. Aynı zamanda kısa konu anlatımlarına da yer verilmiştir. Diğer yandan Eş Sesli Sözcükler testi hazırlanırken sınıf içi uygulamalardan da yararlanılmıştır. Özellikle sınıf içi bu tür uygulamalar başarıyı artırmaktadır.

testimiz.com

       PDF Eş Sesli Sözcükler Testi Yapısal Özellikleri:

PDF Eş Sesli Sözcükler testi genellikle çoktan seçmeli olarak hazırlanmıştır. Konu testleri 10, 12, 15 ya da 20 sorudan oluşmaktadır. Test soruları sınıf seviyesine göre 3 veya 4 seçenekten meydana gelmektedir. 1,2 ve 3.sınıflarda genellikle 3 seçenekli sorular tercih edilmiştir. Diğer yandan 4.sınıflarda ve ikinci kademede çoğunlukla 4 seçenekli sorular kullanılmıştır. Başka bir deyişle Eş Sesli Sözcükler testinde seçenek sayısı sınıf seviyesine göre değişmektedir. Çünkü seçenek sayası zorluk seviyesini belirler.

       Eş Sesli Sözcükler Test Çalışması Hakkında:

PDF Eş Sesli Sözcükler test çalışması genellikle sıralı bir yapıya sahiptir. Öncelikle sorular konu anlatımı sırasına göre oluşturulmuştur. Başka bir deyişle Eş Sesli Sözcükler testinde soru ve seçenekler konu anlatımlıdır. Böylelikle test çözerken yaparak yaşayarak öğrenme amaçlanmıştır. Bu yüzden Eş Sesli Sözcükler testini çözmek öğrenme sürecine katkı sağlamaktadır. Üstelik aynı sayfadan sanal çözme bağlantısı da verilmiştir.

       Cevaplı Eş Sesli Sözcükler Testi Değerlendirme:

PDF Eş Sesli Sözcükler testini değerlendirmek için bu sayfayı kullanabilirsiniz. Çünkü cevap anahtarı bu sayfada yayınlanmaktadır. Aynı zamanda Eş Sesli Sözcükler testini interaktif çözerek te değerlendirebilirsiniz. Diğer yandan başka test ve çalışmalara dokümanlar bölümünden ulaşabilirsiniz.

testimiz.com.tr

       PDF Eş Sesli Sözcükler Testi Telif Hakkı:

Eş Sesli Sözcükler testi genellikle intihal denetimi yapılarak hazırlanmaktadır. Özellikle bu çalışmanın özgün olmasına özen gösterilmiştir. Böylece Eş Sesli Sözcükler testinin bütün hakları testimiz.com sitesine aittir. Ancak bireysel kullanıma açıktır. Başka bir deyişle Eş Sesli Sözcükler testi ticari amaçla kullanılamaz. Başarılar…