4.Sınıf Karenin Çevresi Testi Cevaplı Pdf İndir

18 Mayıs 2021 0 Yazar: testimiz.com

4.Sınıf Karenin Çevresi Testi

Tıkla Çöz

       4.Sınıf Karenin Çevresi Testi Bilgilendirme:

       Karenin Çevresi test ya da çalışmasını İNDİR butonundan bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Ancak isterseniz TIKLA ÇÖZ butonundan da online çözebilirsiniz.

Bu yazı kısacası Karenin Çevresi çalışmasını tanıtmak için hazırlanmıştır. Bu nedenle teknik bir metindir. Aynı zamanda Karenin Çevresi testinin cevap anahtarı aşağıda verilmiştir. Fakat Karenin Çevresi testi sorularını görmek için İNDİR butonunu kullanmalısınız.

       PDF Karenin Çevresi Testi Cevap Anahtarı:

Cevap Anahtarı
1. A
2. D
3. A
4. A
5. B
6. B
7. C
8. D
9. D
10. D
11. D
12. B

       Karenin Çevresi Testinin Kaynağı:

PDFKarenin Çevresi testi özellikle eğitim programlarına göre hazırlanmıştır. Ayrıca bu çalışma oluşturulurken MEB kazanımları dikkate alınmıştır. Genellikle Karenin Çevresi testi hazırlanırken ders kitabı içeriklerinden faydalanılmıştır. PDF Karenin Çevresi testi özellikle kazanım temelli sorulardan oluşmaktadır. Diğer yandan kısa konu anlatımlarına da yer verilmiştir. Ayrıca Karenin Çevresi testi hazırlanırken sınıf içi uygulamalardan da yararlanılmıştır. özellikle sınıf içi uygulamalar başarıyı artırmaktadır.

 

testimiz.com

 

       PDF Karenin Çevresi Testi Soru Yapısı:

PDF Karenin Çevresi testi özellikle çoktan seçmeli olarak hazırlanmıştır. Konu testleri 10, 12, 15 veya 20 sorudan oluşmaktadır. Test soruları sınıf seviyesine göre 3 veya 4 seçenekten meydana gelmektedir. Özellikle 1,2 ve 3.sınıflarda 3 seçenekli sorular tercih edilmiştir. Diğer yandan 4.sınıflarda ve ikinci kademede özellikle 4 seçenekli sorular kullanılmıştır. Başka bir deyişle Karenin Çevresi testi için seçenek sayısı zorluk seviyesini belirlemektedir.

 

       Karenin Çevresi Test Çalışması Hakkında:

PDF Karenin Çevresi test çalışması genellikle sıralı bir yapıya sahiptir. Yani sorular konu anlatımı sırasına göre oluşturulmuştur. Başka bir deyişle Karenin Çevresi testinde soru ve seçenekler konu anlatımlıdır. Böylelikle test çözerken yaparak yaşayarak öğrenme amaçlanmıştır. Yani Karenin Çevresi testini çözmek öğrenme sürecine katkı sağlamaktadır. Üstelik aynı sayfadan online çözme bağlantısı da verilmiştir.

 

       Cevaplı Karenin Çevresi Testi Değerlendirme:

PDF Karenin Çevresi testini değerlendirmek için bu sayfayı kullanabilirsiniz. Çünkü cevap anahtarı bu sayfada yayınlanmaktadır. Ayrıca Karenin Çevresi testini online çözerek te değerlendirebilirsiniz. Diğer yandan başka çalışmalara dokümanlar bölümünden ulaşabilirsiniz.

 

testimiz.com.tr

 

       PDF Karenin Çevresi Testi Telif Hakkı:

Karenin Çevresi testi genellikle intihal denetimi yapılarak hazırlanmaktadır. Özellikle bu çalışmanın özgün olmasına özen gösterilmiştir. Böylece Karenin Çevresi testinin bütün hakları testimiz.com sitesine aittir. Ancak bireysel kullanıma açıktır. Başka bir deyişle Karenin Çevresi testi ticari amaçla kullanılamaz. Başarılar…