4.Sınıf Matematik 1.Dönem 1.Yazılı Test Pdf

4.Sınıf Matematik 1.Dönem 1.Yazılı Test Pdf

4.Sınıf Matematik 1.Dönem 1.Yazılı Test Test Çöz İNDİR CEVAP ANAHTARI1. D2. B3. A4. C5. A6. B7. C8. B9. D10. C11. A12. B13. D14. A15. D16. C17. A18. B19. C20. A ONLİNE ÇÖZ         4.Sınıf Matematik 1.Dönem 1.Yazılı Test Bilgilendirme:        1.Dönem 1.Yazılı Değerlendirme test ya da çalışmasını İNDİR butonundan bilgisayarınıza […]

4.Sınıf Matematik 1.Dönem 1.Yazılı Test

Test Çöz

İNDİR

CEVAP ANAHTARI
1. D
2. B
3. A
4. C
5. A
6. B
7. C
8. B
9. D
10. C
11. A
12. B
13. D
14. A
15. D
16. C
17. A
18. B
19. C
20. A

ONLİNE ÇÖZ

        4.Sınıf Matematik 1.Dönem 1.Yazılı Test Bilgilendirme:

       1.Dönem 1.Yazılı Değerlendirme test ya da çalışmasını İNDİR butonundan bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Ancak isterseniz TIKLA ÇÖZ butonundan da online çözebilirsiniz.        Bu yazı kısacası 1.Dönem 1.Yazılı Değerlendirme çalışmasını tanıtmak için hazırlanmıştır. Bu nedenle teknik bir metindir. Aynı zamanda 1.Dönem 1.Yazılı Değerlendirme testinin cevap anahtarı aşağıda verilmiştir. Fakat 1.Dönem 1.Yazılı Değerlendirme testi sorularını görmek için İNDİR butonunu kullanmalısınız.

       PDF 1.Dönem 1.Yazılı Değerlendirme Testi Cevap Anahtarı:

       1.Dönem 1.Yazılı Değerlendirme Testinin Kaynağı:

PDF1.Dönem 1.Yazılı Değerlendirme testi özellikle eğitim programlarına göre hazırlanmıştır. Ayrıca bu çalışma oluşturulurken MEB kazanımları dikkate alınmıştır. Genellikle 1.Dönem 1.Yazılı Değerlendirme testi hazırlanırken ders kitabı içeriklerinden faydalanılmıştır. PDF 1.Dönem 1.Yazılı Değerlendirme testi özellikle kazanım temelli sorulardan oluşmaktadır. Diğer yandan kısa konu anlatımlarına da yer verilmiştir. Ayrıca 1.Dönem 1.Yazılı Değerlendirme testi hazırlanırken sınıf içi uygulamalardan da yararlanılmıştır. özellikle sınıf içi uygulamalar başarıyı artırmaktadır.  

testimiz.com

       PDF 1.Dönem 1.Yazılı Değerlendirme Testi Soru Yapısı:

PDF 1.Dönem 1.Yazılı Değerlendirme testi özellikle çoktan seçmeli olarak hazırlanmıştır. Konu testleri 10, 12, 15 veya 20 sorudan oluşmaktadır. Test soruları sınıf seviyesine göre 3 veya 4 seçenekten meydana gelmektedir. Özellikle 1,2 ve 3.sınıflarda 3 seçenekli sorular tercih edilmiştir. Diğer yandan 4.sınıflarda ve ikinci kademede özellikle 4 seçenekli sorular kullanılmıştır. Başka bir deyişle 1.Dönem 1.Yazılı Değerlendirme testi için seçenek sayısı zorluk seviyesini belirlemektedir.

       1.Dönem 1.Yazılı Değerlendirme Test Çalışması Hakkında:

PDF 1.Dönem 1.Yazılı Değerlendirme test çalışması genellikle sıralı bir yapıya sahiptir. Yani sorular konu anlatımı sırasına göre oluşturulmuştur. Başka bir deyişle 1.Dönem 1.Yazılı Değerlendirme testinde soru ve seçenekler konu anlatımlıdır. Böylelikle test çözerken yaparak yaşayarak öğrenme amaçlanmıştır. Yani 1.Dönem 1.Yazılı Değerlendirme testini çözmek öğrenme sürecine katkı sağlamaktadır. Üstelik aynı sayfadan online çözme bağlantısı da verilmiştir.

       Cevaplı 1.Dönem 1.Yazılı Değerlendirme Testi Değerlendirme:

PDF 1.Dönem 1.Yazılı Değerlendirme testini değerlendirmek için bu sayfayı kullanabilirsiniz. Çünkü cevap anahtarı bu sayfada yayınlanmaktadır. Ayrıca 1.Dönem 1.Yazılı Değerlendirme testini online çözerek te değerlendirebilirsiniz. Diğer yandan başka çalışmalara dokümanlar bölümünden ulaşabilirsiniz.  

testimiz.com.tr

       PDF 1.Dönem 1.Yazılı Değerlendirme Testi Telif Hakkı:

1.Dönem 1.Yazılı Değerlendirme testi genellikle intihal denetimi yapılarak hazırlanmaktadır. Özellikle bu çalışmanın özgün olmasına özen gösterilmiştir. Böylece 1.Dönem 1.Yazılı Değerlendirme testinin bütün hakları testimiz.com sitesine aittir. Ancak bireysel kullanıma açıktır. Başka bir deyişle 1.Dönem 1.Yazılı Değerlendirme testi ticari amaçla kullanılamaz. Başarılar…

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM