4.Sınıf Matematik 4.Ünite Testleri

1 Şubat 2023 1 By testimiz.com

4.Sınıf Matematik 4.Ünite Testleri

4. Sınıf Kesirler Test

4. Sınıf Basit, Bileşik ve Tam Sayılı Kesirler Test

4. Sınıf Basit, Bileşik ve Tam Sayılı Kesirler Test

4. Sınıf Paydaları Eşit olan Kesirleri Karşılaştırma Test

4.Sınıf Birim Kesirleri Karşılaştırma ve Sıralama Test

4. Sınıf İçin Bir Çokluğun Belirtilen Bir Basit Kesir Kadarını Belirleme Testi

4. Sınıf Bir Çokluğun Basit Kesir Kadarını Bulma Test

4. Sınıf Kesir Problemleri Test

4. Sınıf Kesirlerde Çıkarma Test

4. Sınıf Kesirlerde Toplama İşlemi Test

4. Sınıf Kesirlerle İlgili Toplama Çıkarma Problemleri Test

4. Sınıf Sütun Grafiği Test

4.Sınıf Saat-Dakika, Dakika-Saniye Arasındaki Dönüşümler Test

4. Sınıf Yıl, Ay, Hafta, Gün Arasındaki Dönüşümler Test

4.Sınıf Zaman Ölçme ile İlgili Problemler Test

       4.Sınıf Matematik 4.Ünite Testleri Hakkında:

       1. 4.Sınıf Matematik 4.Ünite Konu Testleri Nelerden Oluşturulmuştur?

       Matematik 4.Ünite si konu testleri İnteraktif ya da etkileşimli çalışmalardan oluşmuştur. Üstelik Matematik 4.Ünite testleri içerik geliştirme uzmanları tarafından özenle hazırlanmıştır. Aynı zamanda Matematik 4.Ünite testleri MEB eğitim programlarına göre düzenlenmiştir. Çünkü Matematik 4.Ünite testleri hazırlanırken program hedefleri dikkate alınmıştır. Matematik 4.Ünite çalışma testlerinde özellikle ders kitapları esas alınmıştır. Çünkü Matematik 4.Ünite hazırlık testleri öğrenme hedeflidir. Üstelik interaktif Matematik 4.Ünite konu testleri hazırlanırken sınıf içi uygulamalardan yararlanılmıştır. Özellikle sınıf içi uygulamalar Matematik 4.Ünite testlerinin başarısını artırmaktadır. Online Matematik 4.Ünite tesleri için öğrenci ya da öğretmen görüşü önemlidir. Lütfen yorumlarınızı bizimle paylaşınız.

       2. 4.Sınıf Matematik 4.Ünite Kazanım Testlerinin Yapısal Özellikleri:

       İnteraktif Matematik 4.Ünite testleri çoktan seçmeli sorulardan oluşturulmuştur. Çünkü seçenek sayısı Matematik 4.Ünite kazanım testlerinin zorluk seviyesini belirler. Ancak Matematik 4.Ünite çalışma testleri için 4.sınıf ve ikinci kademede 4 seçenek tercih edilmiştir. Matematik 4.Ünite etkileşim testlerinde her sorunun özellikle bir cevap hakkı vardır. Aynı zamanda istediğiniz zaman tercihinizi değiştirebilirsiniz. Uzaktan eğitim Matematik 4.Ünite testlerini tekrar tekrar çözebilirsiniz. Çünkü kalıcı öğrenme için tekrar önemlidir. Çünkü Matematik 4.Ünite sanal testlerinde soru ve seçeneklerin yerleri sürekli değişir. Böylece her tekrarınızda yeni bir test göreceksiniz. Ancak bazı bağlantılı testlerde bu özellik yoktur. Etkileşimli Matematik 4.Ünite testlerinde süre kısıtlaması yoktur. Ancak siz kendi sürenizi tutabilirsiniz.

       3. 4.Sınıf Matematik 4.Ünite Çalışma Testlerinin Genel Özellikleri:

       Matematik 4.Ünite konu testleri özellikle bireysel öğrenmeye katkı sağlamak için hazırlanmıştır. İlk olarak interatif Matematik 4.Ünite testleri online çözülür. Çünkü Matematik 4.Ünite çalışma testleri sanal etkileşimli çalışmalardır. Bunun yanında Matematik 4.Ünite konu testlerini yazarak çözmek isterseniz dokümanlar bölümünden indirebilirsiniz. Etkileşimli Matematik 4.Ünite testleri çalışması özellikle çevrecidir. Çünkü Matematik 4.Ünite kazanım testlerini online çözerken kağıt israfı olmaz. Ancak yazdırılan çalışmalarda da içerik sıkıştırılarak kağıt israfı önlemiştir. Böylece Matematik 4.Ünite testini çözerken atık oluşmaz.

       4. Etkileşimli Matematik 4.Ünite Testleri Telif Hakkı:

       Matematik 4.Ünite etkileşim testleri kısacası genel eğitim amacı ile hazırlanmıştır. Ancak Matematik 4.Ünite testlerini sanal ortamda ücretsiz çözebilirsiniz. Özellikle Matematik 4.Ünite konu testleri telif hakkı aksi ispatlanmadıkça testimiz.com sitesine aittir. Ancak testimiz.com Matematik 4.Ünite kazanım testleri telif hakkını saklı tutar. Sonuç olarak Matematik 4.Ünite testlerinin kullanımı özel izne tabidir.

testimiz.com.tr