4.Sınıf Matematik Alan ile Birimkare İlişkisi Testi Pdf İndir

24 Mayıs 2021 0 Yazar: testimiz.com

4.Sınıf Matematik Alan ile Birimkare İlişkisi Testi

Tıkla Çöz

 

       4.Sınıf Matematik Alan ile Birimkare İlişkisi Testi Tanıtım:

       4.Sınıf Matematik Alan ile Birimkare İlişkisi testi veya etkinliğini İNDİR bölümünden indirebilirsiniz. Ya da isterseniz TIKLA ÇÖZ düğmesinden interaktif çözebilirsiniz.

       Bu yazı kısacası Alan ile Birimkare İlişkisi çalışmasını tanıtmak için hazırlanmıştır. Bu nedenle teknik bir metindir. Diğer yandan Alan ile Birimkare İlişkisi testinin cevap anahtarı aşağıda verilmiştir. Ancak Alan ile Birimkare İlişkisi testi içeriğini görmek için İNDİR bağlantısını kullanmalısınız.

       PDF Alan ile Birimkare İlişkisi Testi Cevap Anahtarı:

CEVAP ANAHTARI
1. A
2. B
3. C
4. D
5. A
6. A
7. B
8. B
9. C
10. C
11. D
12. D

 

       Alan ile Birimkare İlişkisi Testi Kaynak Bilgisi:

       PDFAlan ile Birimkare İlişkisi testi özellikle müfredata göre hazırlanmıştır. Ayrıca bu çalışma MEB kazanımları doğrultusunda oluşturulmuştur. Genellikle Alan ile Birimkare İlişkisi testi hazırlanırken ders kitabı içeriklerinden faydalanılmıştır. PDF Alan ile Birimkare İlişkisi testi özellikle kazanım temelli sorulardan oluşmaktadır. Aynı zamanda kısa konu anlatımlarına da yer verilmiştir. Diğer yandan Alan ile Birimkare İlişkisi testi hazırlanırken sınıf içi uygulamalardan da yararlanılmıştır. Özellikle sınıf içi bu tür uygulamalar başarıyı artırmaktadır.

 

testimiz.com

 

       PDF Alan ile Birimkare İlişkisi Testi Yapısal Özellikleri:

       PDF Alan ile Birimkare İlişkisi testi genellikle çoktan seçmeli olarak hazırlanmıştır. Konu testleri 10, 12, 15 ya da 20 sorudan oluşmaktadır. Test soruları sınıf seviyesine göre 3 veya 4 seçenekten meydana gelmektedir. 1,2 ve 3.sınıflarda genellikle 3 seçenekli sorular tercih edilmiştir. Diğer yandan 4.sınıflarda ve ikinci kademede çoğunlukla 4 seçenekli sorular kullanılmıştır. Başka bir deyişle Alan ile Birimkare İlişkisi testinde seçenek sayısı sınıf seviyesine göre değişmektedir. Çünkü seçenek sayası zorluk seviyesini belirler.

 

       Alan ile Birimkare İlişkisi Test Çalışması Hakkında:

       PDF Alan ile Birimkare İlişkisi test çalışması genellikle sıralı bir yapıya sahiptir. Öncelikle sorular konu anlatımı sırasına göre oluşturulmuştur. Başka bir deyişle Alan ile Birimkare İlişkisi testinde soru ve seçenekler konu anlatımlıdır. Böylelikle test çözerken yaparak yaşayarak öğrenme amaçlanmıştır. Bu yüzden Alan ile Birimkare İlişkisi testini çözmek öğrenme sürecine katkı sağlamaktadır. Üstelik aynı sayfadan sanal çözme bağlantısı da verilmiştir.

 

       Cevaplı Alan ile Birimkare İlişkisi Testi Değerlendirme:

       PDF Alan ile Birimkare İlişkisi testini değerlendirmek için bu sayfayı kullanabilirsiniz. Çünkü cevap anahtarı bu sayfada yayınlanmaktadır. Aynı zamanda Alan ile Birimkare İlişkisi testini interaktif çözerek te değerlendirebilirsiniz. Diğer yandan başka test ve çalışmalara dokümanlar bölümünden ulaşabilirsiniz.

 

testimiz.com.tr

 

       PDF Alan ile Birimkare İlişkisi Testi Telif Hakkı:

       Alan ile Birimkare İlişkisi testi genellikle intihal denetimi yapılarak hazırlanmaktadır. Özellikle bu çalışmanın özgün olmasına özen gösterilmiştir. Böylece Alan ile Birimkare İlişkisi testinin bütün hakları testimiz.com sitesine aittir. Ancak bireysel kullanıma açıktır. Başka bir deyişle Alan ile Birimkare İlişkisi testi ticari amaçla kullanılamaz. Başarılar…