4.Sınıf Matematik Birim Kesirler Testi Pdf İndir

17 Şubat 2021 0 Yazar: testimiz.com

4.Sınıf Matematik Birim Kesirler Testi

TIKLA ÇÖZ

 

       4.Sınıf Matematik Birim Kesirler Testi Hakkında:

      Birim Kesirler testi özellikle sıralı bir çalışmadır. Yani konu anlatımı sırasına göre hazırlanmıştır. Pdf Birim Kesirler testini indirmek için İndir butonuna basmalısınız. Ancak böylelikle Pdf testi görebilirsiniz. Lakin Pdf Birim Kesirler testini sağ üst köşeden indirebilirsiniz. İsterseniz indirmeden yazdırabilirsiniz. Özellikle Birim Kesirler testi öğrenme hedeflidir. Yani test çözerken öğrenmenizi sağlamak için hazırlanmıştır.

      PDF Test Yapısı:

        Birim Kesirler testi genellikle çoktan seçmeli olarak hazırlanmıştır. Bunun yanında eşleştirme veya boşluk doldurma gibi etkinliklere de yer verilmiştir. Pdf konu testleri 10, 12, 15 ya da 20 çoktan seçmeli sorudan oluşturulmuştur. Sorular sınıf seviyesine göre 3 veya 4 seçenekten meydana gelmektedir. 1, 2 ve 3.sınıflarda genellikle 3 seçenekli sorular tercih edilmiştir. Diğer yandan 4.sınıflarda ve ikinci kademede genellikle 4 seçenekli sorular kullanılmıştır. Başka bir deyişle Birim Kesirler testi için seçenek sayısı zorluk seviyesini belirlemektedir.

testimiz.com

      Birim Kesirler Testinin Hazırlanışı:

        Testlerimiz özellikle MEB kazanımları doğrultusunda hazırlanmıştır. Bu nedenle Birim Kesirler testi hazırlanırken ders kitaplarından yararlanılmıştır. Yani Birim Kesirler testinde ders içerikleri kullanılmıştır. Diğer yandan sınıf içi uygulamalardan da yararlanılmıştır. Üstelik Birim Kesirler testi alanında uzman öğretmenlerin katkısıyla oluşturulmuştur. Böylelikle Birim Kesirler testinin başarılı olması hedeflenmiştir.

.

      Telif Hakkı:

      PDF Birim Kesirler testi özellikle intihal denetimi yapılarak hazırlanmıştır. Yani PDF Birim Kesirler testi genellikle özgün bir çalışmadır. Çünkü Birim Kesirler testinin özgün olmasına özellikle özen gösterilmiştir. Başka bir deyişle Birim Kesirler testinin telif hakkı testimiz.com sitesine aittir. Başka bir deyişle Birim Kesirler testi ticari bir amaçla kullanılamaz. Ancak bireysel öğrenme amacı taşımaktadır. Başarılar…