4.Sınıf Birim Kesirleri Karşılaştırma ve Sıralama Çalışması Pdf İndir

17 Şubat 2021 0 Yazar: testimiz.com

4.Sınıf Birim Kesirleri Karşılaştırma ve Sıralama Çalışması

 

       4.Sınıf Birim Kesirleri Karşılaştırma ve Sıralama Çalışması Testi Hakkında:

      Birim Kesirleri Karşılaştırma ve Sıralama Çalışması testi özellikle sıralı bir çalışmadır. Yani konu anlatımı sırasına göre hazırlanmıştır. Pdf Birim Kesirleri Karşılaştırma ve Sıralama Çalışması testini indirmek için İndir butonuna basmalısınız. Ancak böylelikle Pdf testi görebilirsiniz. Lakin Pdf Birim Kesirleri Karşılaştırma ve Sıralama Çalışması testini sağ üst köşeden indirebilirsiniz. İsterseniz indirmeden yazdırabilirsiniz. Özellikle Birim Kesirleri Karşılaştırma ve Sıralama Çalışması testi öğrenme hedeflidir. Yani test çözerken öğrenmenizi sağlamak için hazırlanmıştır.

      PDF Test Yapısı:

        Birim Kesirleri Karşılaştırma ve Sıralama Çalışması testi genellikle çoktan seçmeli olarak hazırlanmıştır. Bunun yanında eşleştirme veya boşluk doldurma gibi etkinliklere de yer verilmiştir. Pdf konu testleri 10, 12, 15 ya da 20 çoktan seçmeli sorudan oluşturulmuştur. Sorular sınıf seviyesine göre 3 veya 4 seçenekten meydana gelmektedir. 1, 2 ve 3.sınıflarda genellikle 3 seçenekli sorular tercih edilmiştir. Diğer yandan 4.sınıflarda ve ikinci kademede genellikle 4 seçenekli sorular kullanılmıştır. Başka bir deyişle Birim Kesirleri Karşılaştırma ve Sıralama Çalışması testi için seçenek sayısı zorluk seviyesini belirlemektedir.

testimiz.com

      Birim Kesirleri Karşılaştırma ve Sıralama Çalışması Testinin Hazırlanışı:

        Testlerimiz özellikle MEB kazanımları doğrultusunda hazırlanmıştır. Bu nedenle Birim Kesirleri Karşılaştırma ve Sıralama Çalışması testi hazırlanırken ders kitaplarından yararlanılmıştır. Yani Birim Kesirleri Karşılaştırma ve Sıralama Çalışması testinde ders içerikleri kullanılmıştır. Diğer yandan sınıf içi uygulamalardan da yararlanılmıştır. Üstelik Birim Kesirleri Karşılaştırma ve Sıralama Çalışması testi alanında uzman öğretmenlerin katkısıyla oluşturulmuştur. Böylelikle Birim Kesirleri Karşılaştırma ve Sıralama Çalışması testinin başarılı olması hedeflenmiştir.

.

      Telif Hakkı:

      PDF Birim Kesirleri Karşılaştırma ve Sıralama Çalışması testi özellikle intihal denetimi yapılarak hazırlanmıştır. Yani PDF Birim Kesirleri Karşılaştırma ve Sıralama Çalışması testi genellikle özgün bir çalışmadır. Çünkü Birim Kesirleri Karşılaştırma ve Sıralama Çalışması testinin özgün olmasına özellikle özen gösterilmiştir. Başka bir deyişle Birim Kesirleri Karşılaştırma ve Sıralama Çalışması testinin telif hakkı testimiz.com sitesine aittir. Başka bir deyişle Birim Kesirleri Karşılaştırma ve Sıralama Çalışması testi ticari bir amaçla kullanılamaz. Ancak bireysel öğrenme amacı taşımaktadır. Başarılar…