4.Sınıf Çarpma İşlemi Testi Pdf İndir

25 Aralık 2021 0 By testimiz.com

4.Sınıf Çarpma İşlemi

TIKLA ÇÖZ

İNDİR

 

        4.Sınıf Çarpma İşlemi Testi Tanıtım:

        4.Sınıf Çarpma İşlemi testi veya etkinliğini İNDİR bölümünden indirebilirsiniz. Ya da isterseniz TIKLA ÇÖZ düğmesinden interaktif çözebilirsiniz.

       Bu yazı kısacası Çarpma İşlemi çalışmasını tanıtmak için hazırlanmıştır. Bu nedenle teknik bir metindir. Diğer yandan Çarpma İşlemi testinin cevap anahtarı aşağıda verilmiştir. Ancak Çarpma İşlemi testi içeriğini görmek için İNDİR bağlantısını kullanmalısınız.

       PDF Çarpma İşlemi Testi Cevap Anahtarı:

 

       Çarpma İşlemi Testi Kaynak Bilgisi:

       PDFÇarpma İşlemi testi özellikle müfredata göre hazırlanmıştır. Ayrıca bu çalışma MEB kazanımları doğrultusunda oluşturulmuştur. Genellikle Çarpma İşlemi testi hazırlanırken ders kitabı içeriklerinden faydalanılmıştır. PDF Çarpma İşlemi testi özellikle kazanım temelli sorulardan oluşmaktadır. Aynı zamanda kısa konu anlatımlarına da yer verilmiştir. Diğer yandan Çarpma İşlemi testi hazırlanırken sınıf içi uygulamalardan da yararlanılmıştır. Özellikle sınıf içi bu tür uygulamalar başarıyı artırmaktadır.

 

testimiz.com

 

       PDF Çarpma İşlemi Testi Yapısal Özellikleri:

       PDF Çarpma İşlemi testi genellikle çoktan seçmeli olarak hazırlanmıştır. Konu testleri 10, 12, 15 ya da 20 sorudan oluşmaktadır. Test soruları sınıf seviyesine göre 3 veya 4 seçenekten meydana gelmektedir. 1,2 ve 3.sınıflarda genellikle 3 seçenekli sorular tercih edilmiştir. Diğer yandan 4.sınıflarda ve ikinci kademede çoğunlukla 4 seçenekli sorular kullanılmıştır. Başka bir deyişle Çarpma İşlemi testinde seçenek sayısı sınıf seviyesine göre değişmektedir. Çünkü seçenek sayası zorluk seviyesini belirler.

 

       Çarpma İşlemi Test Çalışması Hakkında:

       PDF Çarpma İşlemi test çalışması genellikle sıralı bir yapıya sahiptir. Öncelikle sorular konu anlatımı sırasına göre oluşturulmuştur. Başka bir deyişle Çarpma İşlemi testinde soru ve seçenekler konu anlatımlıdır. Böylelikle test çözerken yaparak yaşayarak öğrenme amaçlanmıştır. Bu yüzden Çarpma İşlemi testini çözmek öğrenme sürecine katkı sağlamaktadır. Üstelik aynı sayfadan sanal çözme bağlantısı da verilmiştir.

 

       Cevaplı Çarpma İşlemi Testi Değerlendirme:

       PDF Çarpma İşlemi testini değerlendirmek için bu sayfayı kullanabilirsiniz. Çünkü cevap anahtarı bu sayfada yayınlanmaktadır. Aynı zamanda Çarpma İşlemi testini interaktif çözerek te değerlendirebilirsiniz. Diğer yandan başka test ve çalışmalara dokümanlar bölümünden ulaşabilirsiniz.

 

testimiz.com.tr

 

       PDF Çarpma İşlemi Testi Telif Hakkı:

       Çarpma İşlemi testi genellikle intihal denetimi yapılarak hazırlanmaktadır. Özellikle bu çalışmanın özgün olmasına özen gösterilmiştir. Böylece Çarpma İşlemi testinin bütün hakları testimiz.com sitesine aittir. Ancak bireysel kullanıma açıktır. Başka bir deyişle Çarpma İşlemi testi ticari amaçla kullanılamaz. Başarılar…