4.Sınıf Matematik Kesirler Değerlendirme Testi Pdf İndir

17 Şubat 2021 0 Yazar: testimiz.com

4.Sınıf Matematik Kesirler Değerlendirme

 

TIKLA ÇÖZ

 

4.s Kesirler Değerlendirme Testi

 

       4.Sınıf Matematik Kesirler Değerlendirme Testi Hakkında:

       Kesirler Değerlendirme testi özellikle sıralı bir çalışmadır. Yani konu anlatımı sırasına göre hazırlanmıştır. Pdf Kesirler Değerlendirme testini indirmek için İndir butonuna basmalısınız. Ancak böylelikle Pdf testi görebilirsiniz. Lakin Pdf Kesirler Değerlendirme testini sağ üst köşeden indirebilirsiniz. İsterseniz indirmeden yazdırabilirsiniz. Özellikle Kesirler Değerlendirme testi öğrenme hedeflidir. Yani test çözerken öğrenmenizi sağlamak için hazırlanmıştır.

      PDF Test Yapısı:

        Kesirler Değerlendirme testi genellikle çoktan seçmeli olarak hazırlanmıştır. Bunun yanında eşleştirme veya boşluk doldurma gibi etkinliklere de yer verilmiştir. Pdf konu testleri 10, 12, 15 ya da 20 çoktan seçmeli sorudan oluşturulmuştur. Sorular sınıf seviyesine göre 3 veya 4 seçenekten meydana gelmektedir. 1, 2 ve 3.sınıflarda genellikle 3 seçenekli sorular tercih edilmiştir. Diğer yandan 4.sınıflarda ve ikinci kademede genellikle 4 seçenekli sorular kullanılmıştır. Başka bir deyişle Kesirler Değerlendirme testi için seçenek sayısı zorluk seviyesini belirlemektedir.

testimiz.com

       Kesirler Değerlendirme Testinin Hazırlanışı:

        Testlerimiz özellikle MEB kazanımları doğrultusunda hazırlanmıştır. Bu nedenle Kesirler Değerlendirme testi hazırlanırken ders kitaplarından yararlanılmıştır. Yani Kesirler Değerlendirme testinde ders içerikleri kullanılmıştır. Diğer yandan sınıf içi uygulamalardan da yararlanılmıştır. Üstelik Kesirler Değerlendirme testi alanında uzman öğretmenlerin katkısıyla oluşturulmuştur. Böylelikle Kesirler Değerlendirme testinin başarılı olması hedeflenmiştir.

.

      Telif Hakkı:

      PDF Kesirler Değerlendirme testi özellikle intihal denetimi yapılarak hazırlanmıştır. Yani PDF Kesirler Değerlendirme testi genellikle özgün bir çalışmadır. Çünkü Kesirler Değerlendirme testinin özgün olmasına özellikle özen gösterilmiştir. Başka bir deyişle Kesirler Değerlendirme testinin telif hakkı testimiz.com sitesine aittir. Başka bir deyişle Kesirler Değerlendirme testi ticari bir amaçla kullanılamaz. Ancak bireysel öğrenme amacı taşımaktadır. Başarılar…