4.Sınıf Yönlerimiz Testi Cevaplı Pdf İndir

28 Ekim 2020 0 Yazar: testimiz.com

Yönlerimiz Testi

TIKLA ÇÖZ

        4.Sınıf Yönlerimiz Testi Tanıtım:

        4.Sınıf Yönlerimiz testi veya etkinliğini İNDİR bölümünden indirebilirsiniz. Ya da isterseniz TIKLA ÇÖZ düğmesinden interaktif çözebilirsiniz.

       Bu yazı kısacası Yönlerimiz çalışmasını tanıtmak için hazırlanmıştır. Bu nedenle teknik bir metindir. Diğer yandan Yönlerimiz testinin cevap anahtarı aşağıda verilmiştir. Ancak Yönlerimiz testi içeriğini görmek için İNDİR bağlantısını kullanmalısınız.

       PDF Yönlerimiz Testi Cevap Anahtarı:

CEVAP ANAHTARI
1. D
2. C
3. D
4. C
5. D
6. D
7. D
8. D
9. C
10. B
11. C
12. B

 

       Yönlerimiz Testi Kaynak Bilgisi:

       PDFYönlerimiz testi özellikle müfredata göre hazırlanmıştır. Ayrıca bu çalışma MEB kazanımları doğrultusunda oluşturulmuştur. Genellikle Yönlerimiz testi hazırlanırken ders kitabı içeriklerinden faydalanılmıştır. PDF Yönlerimiz testi özellikle kazanım temelli sorulardan oluşmaktadır. Aynı zamanda kısa konu anlatımlarına da yer verilmiştir. Diğer yandan Yönlerimiz testi hazırlanırken sınıf içi uygulamalardan da yararlanılmıştır. Özellikle sınıf içi bu tür uygulamalar başarıyı artırmaktadır.

 

testimiz.com

 

       PDF Yönlerimiz Testi Yapısal Özellikleri:

       PDF Yönlerimiz testi genellikle çoktan seçmeli olarak hazırlanmıştır. Konu testleri 10, 12, 15 ya da 20 sorudan oluşmaktadır. Test soruları sınıf seviyesine göre 3 veya 4 seçenekten meydana gelmektedir. 1,2 ve 3.sınıflarda genellikle 3 seçenekli sorular tercih edilmiştir. Diğer yandan 4.sınıflarda ve ikinci kademede çoğunlukla 4 seçenekli sorular kullanılmıştır. Başka bir deyişle Yönlerimiz testinde seçenek sayısı sınıf seviyesine göre değişmektedir. Çünkü seçenek sayası zorluk seviyesini belirler.

 

       Yönlerimiz Test Çalışması Hakkında:

       PDF Yönlerimiz test çalışması genellikle sıralı bir yapıya sahiptir. Öncelikle sorular konu anlatımı sırasına göre oluşturulmuştur. Başka bir deyişle Yönlerimiz testinde soru ve seçenekler konu anlatımlıdır. Böylelikle test çözerken yaparak yaşayarak öğrenme amaçlanmıştır. Bu yüzden Yönlerimiz testini çözmek öğrenme sürecine katkı sağlamaktadır. Üstelik aynı sayfadan sanal çözme bağlantısı da verilmiştir.

 

       Cevaplı Yönlerimiz Testi Değerlendirme:

       PDF Yönlerimiz testini değerlendirmek için bu sayfayı kullanabilirsiniz. Çünkü cevap anahtarı bu sayfada yayınlanmaktadır. Aynı zamanda Yönlerimiz testini interaktif çözerek te değerlendirebilirsiniz. Diğer yandan başka test ve çalışmalara dokümanlar bölümünden ulaşabilirsiniz.

 

testimiz.com.tr

 

       PDF Yönlerimiz Testi Telif Hakkı:

       Yönlerimiz testi genellikle intihal denetimi yapılarak hazırlanmaktadır. Özellikle bu çalışmanın özgün olmasına özen gösterilmiştir. Böylece Yönlerimiz testinin bütün hakları testimiz.com sitesine aittir. Ancak bireysel kullanıma açıktır. Başka bir deyişle Yönlerimiz testi ticari amaçla kullanılamaz. Başarılar…