4. Sınıf Terim Anlamlı Sözcükler Test Pdf

4. Sınıf Terim Anlamlı Sözcükler Test Pdf

4.Sınıf Terim Anlamlı Sözcükler Test Çöz İndir CEVAP ANAHTARI 1. C2. A3. B4. D5. A6. B7. B8. C9. D10. D11. D12. C         4.Sınıf Terim Anlamlı Sözcükler Testi Tanıtım:         4.Sınıf Türkçe Terim Anlamlı Sözcükler testi veya etkinliğini İNDİR bölümünden indirebilirsiniz. Ya da isterseniz TIKLA ÇÖZ düğmesinden interaktif çözebilirsiniz. […]

4.Sınıf Terim Anlamlı Sözcükler

Test Çöz

İndir

CEVAP ANAHTARI

1. C
2. A
3. B
4. D
5. A
6. B
7. B
8. C
9. D
10. D
11. D
12. C

        4.Sınıf Terim Anlamlı Sözcükler Testi Tanıtım:

        4.Sınıf Türkçe Terim Anlamlı Sözcükler testi veya etkinliğini İNDİR bölümünden indirebilirsiniz. Ya da isterseniz TIKLA ÇÖZ düğmesinden interaktif çözebilirsiniz.

Bu yazı kısacası Terim Anlamlı Sözcükler çalışmasını tanıtmak için hazırlanmıştır. Bu nedenle teknik bir metindir. Diğer yandan Terim Anlamlı Sözcükler testinin cevap anahtarı aşağıda verilmiştir. Ancak Terim Anlamlı Sözcükler testi içeriğini görmek için İNDİR bağlantısını kullanmalısınız.

       Terim Anlamlı Sözcükler Testi Kaynak Bilgisi:

PDFTerim Anlamlı Sözcükler testi özellikle müfredata göre hazırlanmıştır. Ayrıca bu çalışma MEB kazanımları doğrultusunda oluşturulmuştur. Genellikle Terim Anlamlı Sözcükler testi hazırlanırken ders kitabı içeriklerinden faydalanılmıştır. PDF Terim Anlamlı Sözcükler testi özellikle kazanım temelli sorulardan oluşmaktadır. Aynı zamanda kısa konu anlatımlarına da yer verilmiştir. Diğer yandan Terim Anlamlı Sözcükler testi hazırlanırken sınıf içi uygulamalardan da yararlanılmıştır. Özellikle sınıf içi bu tür uygulamalar başarıyı artırmaktadır.

testimiz.com

       PDF Terim Anlamlı Sözcükler Testi Yapısal Özellikleri:

PDF Terim Anlamlı Sözcükler testi genellikle çoktan seçmeli olarak hazırlanmıştır. Konu testleri 10, 12, 15 ya da 20 sorudan oluşmaktadır. Test soruları sınıf seviyesine göre 3 veya 4 seçenekten meydana gelmektedir. 1,2 ve 3.sınıflarda genellikle 3 seçenekli sorular tercih edilmiştir. Diğer yandan 4.sınıflarda ve ikinci kademede çoğunlukla 4 seçenekli sorular kullanılmıştır. Başka bir deyişle Terim Anlamlı Sözcükler testinde seçenek sayısı sınıf seviyesine göre değişmektedir. Çünkü seçenek sayası zorluk seviyesini belirler.

       Terim Anlamlı Sözcükler Test Çalışması Hakkında:

PDF Terim Anlamlı Sözcükler test çalışması genellikle sıralı bir yapıya sahiptir. Öncelikle sorular konu anlatımı sırasına göre oluşturulmuştur. Başka bir deyişle Terim Anlamlı Sözcükler testinde soru ve seçenekler konu anlatımlıdır. Böylelikle test çözerken yaparak yaşayarak öğrenme amaçlanmıştır. Bu yüzden Terim Anlamlı Sözcükler testini çözmek öğrenme sürecine katkı sağlamaktadır. Üstelik aynı sayfadan sanal çözme bağlantısı da verilmiştir.

       Cevaplı Terim Anlamlı Sözcükler Testi Değerlendirme:

PDF Terim Anlamlı Sözcükler testini değerlendirmek için bu sayfayı kullanabilirsiniz. Çünkü cevap anahtarı bu sayfada yayınlanmaktadır. Aynı zamanda Terim Anlamlı Sözcükler testini interaktif çözerek te değerlendirebilirsiniz. Diğer yandan başka test ve çalışmalara dokümanlar bölümünden ulaşabilirsiniz.

testimiz.com.tr

       PDF Terim Anlamlı Sözcükler Testi Telif Hakkı:

Terim Anlamlı Sözcükler testi genellikle intihal denetimi yapılarak hazırlanmaktadır. Özellikle bu çalışmanın özgün olmasına özen gösterilmiştir. Böylece Terim Anlamlı Sözcükler testinin bütün hakları testimiz.com sitesine aittir. Ancak bireysel kullanıma açıktır. Başka bir deyişle Terim Anlamlı Sözcükler testi ticari amaçla kullanılamaz. Başarılar…

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM