4.Sınıf Türkçe 3.Tema Konu Testleri

28 Kasım 2021 2 By testimiz.com

4.Sınıf Türkçe 3.Tema Konu Testleri

-de –ki Eklerinin Yazılışı

Öznel ve Nesnel Yargı

Sebep Sonuç İlişkisi

Konu Ana Düşünce Ana Duygu

Terim Anlamlı Sözcükler

Okuduğunu Anlama

5 N 1 K

Metnin Konusu Ana Düşüncesi

Öznel Nesnel Yarg

Karşılaştırma

Deyimler

 Terim Anlamlı Sözcükler

Gerçek ve Hayal Ürünü İfadeler

Eş Sesli Sözcükler

Karşıt Anlamlı Sözcükler

Eş Anlamlı Sözcükler

3.Tema Değerlendirme Testi

3.Tema Erdemler

İsim Çeşitleri

Sıfatlar

Paragraf Bilgisi

Noktalama İşaretleri

Ünlü Uyumu

Cümlede Anlam

 

       4.Sınıf Türkçe 3.Tema Testleri Hakkında:

       1. 4.Sınıf Türkçe 3.Tema Konu Testleri Nelerden Oluşturulmuştur?

       3.Tema konu testleri İnteraktif ya da etkileşimli çalışmalardan oluşmuştur. Üstelik 3.Tema testleri içerik geliştirme uzmanları tarafından özenle hazırlanmıştır. Aynı zamanda 3.Tema testleri MEB eğitim programlarına göre düzenlenmiştir. Çünkü 3.Tema testleri hazırlanırken program hedefleri dikkate alınmıştır. 3.Tema çalışma testlerinde özellikle ders kitapları esas alınmıştır. Çünkü 3.Tema hazırlık testleri öğrenme hedeflidir. Üstelik interaktif 3.Tema konu testleri hazırlanırken sınıf içi uygulamalardan yararlanılmıştır. Özellikle sınıf içi uygulamalar 3.Tema testlerinin başarısını artırmaktadır. Online 3.Tema tesleri için öğrenci ya da öğretmen görüşü önemlidir. Lütfen yorumlarınızı bizimle paylaşınız.

       2. 4.Sınıf Türkçe 3.Tema Kazanım Testlerinin Yapısal Özellikleri:

       İnteraktif 3.Tema testleri çoktan seçmeli sorulardan oluşturulmuştur. Çünkü seçenek sayısı 3.Tema kazanım testlerinin zorluk seviyesini belirler. Ancak 3.Tema çalışma testleri için 4.sınıf ve ikinci kademede 4 seçenek tercih edilmiştir. 3.Tema etkileşim testlerinde her sorunun özellikle bir cevap hakkı vardır. Aynı zamanda istediğiniz zaman tercihinizi değiştirebilirsiniz. Uzaktan eğitim 3.Tema testlerini tekrar tekrar çözebilirsiniz. Çünkü kalıcı öğrenme için tekrar önemlidir. Çünkü 3.Tema sanal testlerinde soru ve seçeneklerin yerleri sürekli değişir. Böylece her tekrarınızda yeni bir test göreceksiniz. Ancak bazı bağlantılı testlerde bu özellik yoktur. Etkileşimli 3.Tema testlerinde süre kısıtlaması yoktur. Ancak siz kendi sürenizi tutabilirsiniz.

       3. 4.Sınıf Türkçe 3.Tema Çalışma Testlerinin Genel Özellikleri:

       3.Tema konu testleri özellikle bireysel öğrenmeye katkı sağlamak için hazırlanmıştır. İlk olarak interatif 3.Tema testleri online çözülür. Çünkü 3.Tema çalışma testleri sanal etkileşimli çalışmalardır. Bunun yanında 3.Tema konu testlerini yazarak çözmek isterseniz dokümanlar bölümünden indirebilirsiniz. Etkileşimli 3.Tema testleri çalışması özellikle çevrecidir. Çünkü 3.Tema kazanım testlerini online çözerken kağıt israfı olmaz. Ancak yazdırılan çalışmalarda da içerik sıkıştırılarak kağıt israfı önlemiştir. Böylece 3.Tema testini çözerken atık oluşmaz.

       4. Etkileşimli 3.Tema Testleri Telif Hakkı:

       3.Tema etkileşim testleri kısacası genel eğitim amacı ile hazırlanmıştır. Ancak 3.Tema testlerini sanal ortamda ücretsiz çözebilirsiniz. Özellikle 3.Tema konu testleri telif hakkı aksi ispatlanmadıkça testimiz.com sitesine aittir. Ancak testimiz.com 3.Tema kazanım testleri telif hakkını saklı tutar. Sonuç olarak 3.Tema testlerinin kullanımı özel izne tabidir.

testimiz.com.tr