4.Sınıf Üçgenin Çevresi Testi Cevaplı Pdf İndir

18 Mayıs 2021 0 Yazar: testimiz.com

4.Sınıf Üçgenin Çevresi Testi

Tıkla Çöz

       4.Sınıf Üçgenin Çevresi Testi Bilgilendirme:

       Üçgenin Çevresi test ya da çalışmasını İNDİR butonundan bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Ancak isterseniz TIKLA ÇÖZ butonundan da online çözebilirsiniz.

Bu yazı kısacası Üçgenin Çevresi çalışmasını tanıtmak için hazırlanmıştır. Bu nedenle teknik bir metindir. Aynı zamanda Üçgenin Çevresi testinin cevap anahtarı aşağıda verilmiştir. Fakat Üçgenin Çevresi testi sorularını görmek için İNDİR butonunu kullanmalısınız.

       PDF Üçgenin Çevresi Testi Cevap Anahtarı:

Cevap Anahtarı
1. A
2. C
3. A
4. A
5. D
6. D
7. C
8. D
9. D
10. D
11. B
12. B

       Üçgenin Çevresi Testinin Kaynağı:

PDFÜçgenin Çevresi testi özellikle eğitim programlarına göre hazırlanmıştır. Ayrıca bu çalışma oluşturulurken MEB kazanımları dikkate alınmıştır. Genellikle Üçgenin Çevresi testi hazırlanırken ders kitabı içeriklerinden faydalanılmıştır. PDF Üçgenin Çevresi testi özellikle kazanım temelli sorulardan oluşmaktadır. Diğer yandan kısa konu anlatımlarına da yer verilmiştir. Ayrıca Üçgenin Çevresi testi hazırlanırken sınıf içi uygulamalardan da yararlanılmıştır. özellikle sınıf içi uygulamalar başarıyı artırmaktadır.

 

testimiz.com

 

       PDF Üçgenin Çevresi Testi Soru Yapısı:

PDF Üçgenin Çevresi testi özellikle çoktan seçmeli olarak hazırlanmıştır. Konu testleri 10, 12, 15 veya 20 sorudan oluşmaktadır. Test soruları sınıf seviyesine göre 3 veya 4 seçenekten meydana gelmektedir. Özellikle 1,2 ve 3.sınıflarda 3 seçenekli sorular tercih edilmiştir. Diğer yandan 4.sınıflarda ve ikinci kademede özellikle 4 seçenekli sorular kullanılmıştır. Başka bir deyişle Üçgenin Çevresi testi için seçenek sayısı zorluk seviyesini belirlemektedir.

 

       Üçgenin Çevresi Test Çalışması Hakkında:

PDF Üçgenin Çevresi test çalışması genellikle sıralı bir yapıya sahiptir. Yani sorular konu anlatımı sırasına göre oluşturulmuştur. Başka bir deyişle Üçgenin Çevresi testinde soru ve seçenekler konu anlatımlıdır. Böylelikle test çözerken yaparak yaşayarak öğrenme amaçlanmıştır. Yani Üçgenin Çevresi testini çözmek öğrenme sürecine katkı sağlamaktadır. Üstelik aynı sayfadan online çözme bağlantısı da verilmiştir.

 

       Cevaplı Üçgenin Çevresi Testi Değerlendirme:

PDF Üçgenin Çevresi testini değerlendirmek için bu sayfayı kullanabilirsiniz. Çünkü cevap anahtarı bu sayfada yayınlanmaktadır. Ayrıca Üçgenin Çevresi testini online çözerek te değerlendirebilirsiniz. Diğer yandan başka çalışmalara dokümanlar bölümünden ulaşabilirsiniz.

 

testimiz.com.tr

 

       PDF Üçgenin Çevresi Testi Telif Hakkı:

Üçgenin Çevresi testi genellikle intihal denetimi yapılarak hazırlanmaktadır. Özellikle bu çalışmanın özgün olmasına özen gösterilmiştir. Böylece Üçgenin Çevresi testinin bütün hakları testimiz.com sitesine aittir. Ancak bireysel kullanıma açıktır. Başka bir deyişle Üçgenin Çevresi testi ticari amaçla kullanılamaz. Başarılar…