5.Sınıf Kuvvet Konu Testi

16 Aralık 2020 0 By testimiz.com

5.Sınıf Kuvvet Konu Testi

       5.Sınıf Kuvvet Testi Hakkında:

       Kuvvet uzaktan eğitim testini çözmek için Başla‘ya tıklayınız.

        1. 5.Sınıf Kuvvet Konu Testi Nasıl Hazırlanmıştır?

Kuvvet konu testi İnteraktif etkileşimli bir çalışmadır. Kuvvet testi içerik geliştirme uzmanları tarafından özenle oluşturulmuştur. Aynı zamanda Kuvvet testi MEB eğitim programlarına göre hazırlanmıştır. Çünkü Kuvvet testi hazırlanırken program hedefleri dikkate alınmıştır. Kuvvet kazanım testinde özellikle ders kitapları esas alınmıştır. Çünkü Kuvvet çalışma testi öğrenme hedeflidir. Üstelik interaktif Kuvvet testi hazırlanırken sınıf içi uygulamalardan da yararlanılmıştır. Özellikle sınıf içi uygulamalar Kuvvet testinin başarısını artırmaktadır. Online Kuvvet testi için öğrenci yada öğretmen görüşü önemlidir. Lütfen bizimle paylaşınız.

       2. 5.Sınıf Kuvvet Kazanım Testinin Yapısal Özellikleri:

İnteraktif Kuvvet test soruları çoktan seçmelidir. Ancak sınıf seviyesine göre 3 yada 4 seçenekli olabilir. Kuvvet konu testi hazırlanırken 1.2. ve 3. sınıflarda 3 seçenek tercih edilmiştir. Çünkü seçenek sayısı Kuvvet kazanım testinin zorluk seviyesini belirler. Kuvvet çalışma testi için 4.sınıf ve ikinci kademede 4 seçenek tercih edilmiştir. Ancak Kuvvet etkileşim testinde her sorunun özellikle bir cevap hakkı vardır. Aynı zamanda istediğiniz zaman tercihinizi değiştirebilirsiniz. Uzaktan eğitim Kuvvet testini tekrar tekrar çözebilirsiniz. Özellikle her seferinde başka bir test göreceksiniz. Çünkü Kuvvet sanal testinde soru ve seçeneklerin yerleri sürekli değişir. Ancak bazı bağlantılı testlerde bu özellik yoktur. Etkileşimli Kuvvet testinde süre kısıtlaması yoktur. Ancak siz kendi sürenizi tutabilirsiniz.

       3. 5.Sınıf Kuvvet Çalışma Testinin Genel Özellikleri:

Kuvvet konu testi özellikle bireysel öğrenmeye katkı sağlamak için hazırlanmıştır. İlk olarak interatif Kuvvet testi online çözülür. Çünkü Kuvvet çalışma testi sanal etkileşimli bir çalışmadır. Ancak Kuvvet konu testini yazarak çözmek isterseniz dokümanlar bölümünden indirebilirsiniz. Etkileşimli Kuvvet test çalışması özellikle çevrecidir. Çünkü Kuvvet kazanım testini online çözerken kağıt israfı olmaz. Ancak yazdırılan çalışmalarda da içerik sıkıştırılarak kağıt israfı önlemiştir. Böylece Kuvvet testini çözerken atık oluşmaz.

       4. Etkileşimli Kuvvet Testi Telif Hakkı:

Kuvvet etkileşim testi ilk olarak genel eğitim amacı ile hazırlanmıştır. Ancak Kuvvet testini sanal ortamda ücretsiz çözebilirsiniz. Özellikle Kuvvet konu testi telif hakkı aksi ispatlanmadıkça testimiz.com sitesine aittir. Ancak testimiz.com Kuvvet kazanım testi telif hakkını saklı tutar. Sonuç olarak Kuvvet testinin kullanımı özel izne tabidir.