5.Sınıf Fen Bilimleri Mantarlar Cevaplı Pdf Test İndir

15 Ekim 2020 0 By testimiz.com

5.Sınıf Fen Bilimleri Mantarlar

TIKLA ÇÖZ

        5.Sınıf Fen Bilimleri Mantarlar Testi Veya Çalışması Hakkında:

       Mantarlar testi ya da etkinliğini İNDİR bölümünden indirebilirsiniz. Veya isterseniz TIKLA ÇÖZ düğmesinden sanal ortamda çözebilirsiniz.

      Bu yazı özellikle Mantarlar çalışmasını tanıtmak için hazırlanmıştır. Başka bir deyişle teknik bir metindir. Diğer yandan Mantarlar testinin cevap anahtarı aşağıda verilmiştir. Fakat Mantarlar testi içeriğini görmek için İNDİR bağlantısını kullanmalısınız.

       Cevap Anahtarı:

  1. B
  2. A
  3. D
  4. B
  5. A
  6. C
  7. D
  8. D
  9. C
  10. A

 

      Mantarlar Testi:

       Pdf Mantarlar testi özellikle eğitim programları doğrultusunda hazırlanmıştır. Üstelik güncel ve özenli bir çalışmadır. Bunula birlikte Mantarlar çalışması oluşturulurken MEB kazanımları dikkate alınmıştır. Başka bir deyişle ders kitabı içeriklerinden yararlanılmıştır. Ancak Mantarlar testi kazanım temelli sorulardan oluşmaktadır. Bununla birlikte Mantarlar testinde kısa konu anlatımlarına da yer verilmiştir. Böylelikle öğrenme sürecinin devamlılığı planlanmıştır. Diğer yandan Mantarlar testi hazırlanırken sınıf içi uygulamalardan da yararlanılmıştır. Böylelikle çalışma verimliliği artırmak hedeflenmiştir.

testimiz.com

      Test ve Çalışma Yapısı:

      Test yazmak uzmanlık ister. Konu ya da ünite testleri 10, 12, 15 veya 20 çoktan seçmeli sorudan oluşturulmuştur. Sorular sınıf seviyesine göre 3 ya da 4 seçenekten meydana gelmektedir. Genellikle 1,2 ve 3.sınıflarda 3 seçenekli sorular tercih edilmiştir. Diğer yandan 4.sınıflarda ve ikinci kademede özellikle 4 seçenekli sorular kullanılmıştır. Bu nedenle Mantarlar testi için seçenek sayısı zorluk seviyesini belirlemektedir.

      Mantarlar PDF Test Çalışması Hakkında:

      Pdf Mantarlar testi özellikle öğrenci başarısını artırmayı amaçlamaktadır. Ayrıca sıralı bir yapıya sahiptir. Yani konu anlatımı sırasına göre hazırlanmıştır. Çünkü Pdf Mantarlar testi öğrenme becerilerini geliştirmeyi amaçlamıştır. Başka bir deyişle öğrenme sürecine ve kalıcı öğrenmeye katkı sağlamaktadır. Ayrıca Mantarlar testini yazdırıp çözebildiğiniz gibi online de çözebilirsiniz. Pdf Mantarlar testini pc, akıllı tahta, tablet ya da telefonlara rahatlıkla indirebilirsiniz. Çünkü Pdf Mantarlar testi mobil uyumludur. Diğer yandan ana sayfadan mobil uygulamayı indirip cihazlarınıza yükleyebilirsiniz.

      Test Değerlendirme:

      Pdf Mantarlar testini yazdırmak için öncelikle indir butonunu kullanarak açmalısınız. Ancak PDF olarak açılacaktır. Yani ekranda çözebildiğiniz gibi yazdırarak ta çözebilirsiniz. Mantarlar çalışması hazırlanırken tasarruf ve çevre korumaya önem verilmiştir. Yani test içeriği kağıt israfını azaltacak şekilde düzenlenmiştir. Ayrıca Mantarlar test cevaplarını aynı sayfadan kontrol edebilirsiniz.

testimiz.com.tr

      Telif Hakkı:

      Çalışmaların intihal denetimine özellikle önem verilmektedir. Pdf Mantarlar testi genellikle intihal denetimi yapılarak hazırlanmıştır. Özellikle Mantarlar testinin özgün olmasına özen gösterilmiştir. Diğer yandan Mantarlar testinin telif hakkı testimiz.com sitesine aittir. Başka bir deyişle Mantarlar testi ticari bir amaçla kullanılamaz. Ancak bireysel öğrenme amacı taşımaktadır. Başarılar…