5.Sınıf Işığın Madde ile Karşılaşması Konu Testi

8 Mayıs 2021 0 Yazar: testimiz.com

5.Sınıf Işığın Madde ile Karşılaşması Konu Testi

       5.Sınıf Işığın Madde ile Karşılaşması Testi Hakkında:

       Işığın Madde ile Karşılaşması uzaktan eğitim testini çözmek için Başla‘ya tıklayınız.

        1. 5.Sınıf Işığın Madde ile Karşılaşması Konu Testi Nasıl Hazırlanmıştır?

Işığın Madde ile Karşılaşması konu testi İnteraktif etkileşimli bir çalışmadır. Işığın Madde ile Karşılaşması testi içerik geliştirme uzmanları tarafından özenle oluşturulmuştur. Aynı zamanda Işığın Madde ile Karşılaşması testi MEB eğitim programlarına göre hazırlanmıştır. Çünkü Işığın Madde ile Karşılaşması testi hazırlanırken program hedefleri dikkate alınmıştır. Işığın Madde ile Karşılaşması kazanım testinde özellikle ders kitapları esas alınmıştır. Çünkü Işığın Madde ile Karşılaşması çalışma testi öğrenme hedeflidir. Üstelik interaktif Işığın Madde ile Karşılaşması testi hazırlanırken sınıf içi uygulamalardan da yararlanılmıştır. Özellikle sınıf içi uygulamalar Işığın Madde ile Karşılaşması testinin başarısını artırmaktadır. Online Işığın Madde ile Karşılaşması testi için öğrenci yada öğretmen görüşü önemlidir. Lütfen bizimle paylaşınız.

       2. 5.Sınıf Işığın Madde ile Karşılaşması Kazanım Testinin Yapısal Özellikleri:

İnteraktif Işığın Madde ile Karşılaşması test soruları çoktan seçmelidir. Ancak sınıf seviyesine göre 3 yada 4 seçenekli olabilir. Işığın Madde ile Karşılaşması konu testi hazırlanırken 1.2. ve 3. sınıflarda 3 seçenek tercih edilmiştir. Çünkü seçenek sayısı Işığın Madde ile Karşılaşması kazanım testinin zorluk seviyesini belirler. Işığın Madde ile Karşılaşması çalışma testi için 4.sınıf ve ikinci kademede 4 seçenek tercih edilmiştir. Ancak Işığın Madde ile Karşılaşması etkileşim testinde her sorunun özellikle bir cevap hakkı vardır. Aynı zamanda istediğiniz zaman tercihinizi değiştirebilirsiniz. Uzaktan eğitim Işığın Madde ile Karşılaşması testini tekrar tekrar çözebilirsiniz. Özellikle her seferinde başka bir test göreceksiniz. Çünkü Işığın Madde ile Karşılaşması sanal testinde soru ve seçeneklerin yerleri sürekli değişir. Ancak bazı bağlantılı testlerde bu özellik yoktur. Etkileşimli Işığın Madde ile Karşılaşması testinde süre kısıtlaması yoktur. Ancak siz kendi sürenizi tutabilirsiniz.

       3. 5.Sınıf Işığın Madde ile Karşılaşması Çalışma Testinin Genel Özellikleri:

Işığın Madde ile Karşılaşması konu testi özellikle bireysel öğrenmeye katkı sağlamak için hazırlanmıştır. İlk olarak interatif Işığın Madde ile Karşılaşması testi online çözülür. Çünkü Işığın Madde ile Karşılaşması çalışma testi sanal etkileşimli bir çalışmadır. Ancak Işığın Madde ile Karşılaşması konu testini yazarak çözmek isterseniz dokümanlar bölümünden indirebilirsiniz. Etkileşimli Işığın Madde ile Karşılaşması test çalışması özellikle çevrecidir. Çünkü Işığın Madde ile Karşılaşması kazanım testini online çözerken kağıt israfı olmaz. Ancak yazdırılan çalışmalarda da içerik sıkıştırılarak kağıt israfı önlemiştir. Böylece Işığın Madde ile Karşılaşması testini çözerken atık oluşmaz.

       4. Etkileşimli Işığın Madde ile Karşılaşması Testi Telif Hakkı:

Işığın Madde ile Karşılaşması etkileşim testi ilk olarak genel eğitim amacı ile hazırlanmıştır. Ancak Işığın Madde ile Karşılaşması testini sanal ortamda ücretsiz çözebilirsiniz. Özellikle Işığın Madde ile Karşılaşması konu testi telif hakkı aksi ispatlanmadıkça testimiz.com sitesine aittir. Ancak testimiz.com Işığın Madde ile Karşılaşması kazanım testi telif hakkını saklı tutar. Sonuç olarak Işığın Madde ile Karşılaşması testinin kullanımı özel izne tabidir.