5.Sınıf Kesirleri Karşılaştırma Test Pdf İndir

5.Sınıf Kesirleri Karşılaştırma Test

 

Test Çöz

[pdf-embedder url=”https://testimiz.com/wp-content/uploads/2020/10/28.Kesirleri-Karsilastirma.pdf” title=”28.Kesirleri Karşılaştırma”]

        5.Sınıf Kesirleri Karşılaştırma Test Pdf İndir Hakkında:

       Kesirleri Karşılaştırma testi ya da etkinliğini İNDİR bölümünden indirebilirsiniz. Veya isterseniz TIKLA ÇÖZ düğmesinden sanal ortamda çözebilirsiniz.

      Bu yazı özellikle Kesirleri Karşılaştırma çalışmasını tanıtmak için hazırlanmıştır. Başka bir deyişle teknik bir metindir. Diğer yandan Kesirleri Karşılaştırma testinin cevap anahtarı aşağıda verilmiştir. Fakat Kesirleri Karşılaştırma testi içeriğini görmek için İNDİR bağlantısını kullanmalısınız.

       Cevap Anahtarı:

  1. B
  2. D
  3. A
  4. B
  5. C
  6. C
  7. B
  8. A
  9. C
  10. D

      Kesirleri Karşılaştırma Testi:

       Pdf Kesirleri Karşılaştırma testi özellikle eğitim programları doğrultusunda hazırlanmıştır. Üstelik güncel ve özenli bir çalışmadır. Bunula birlikte Kesirleri Karşılaştırma çalışması oluşturulurken MEB kazanımları dikkate alınmıştır. Başka bir deyişle ders kitabı içeriklerinden yararlanılmıştır. Ancak Kesirleri Karşılaştırma testi kazanım temelli sorulardan oluşmaktadır. Bununla birlikte Kesirleri Karşılaştırma testinde kısa konu anlatımlarına da yer verilmiştir. Böylelikle öğrenme sürecinin devamlılığı planlanmıştır. Diğer yandan Kesirleri Karşılaştırma testi hazırlanırken sınıf içi uygulamalardan da yararlanılmıştır. Böylelikle çalışma verimliliği artırmak hedeflenmiştir.

testimiz.com

      Test ve Çalışma Yapısı:

      Test yazmak uzmanlık ister. Konu ya da ünite testleri 10, 12, 15 veya 20 çoktan seçmeli sorudan oluşturulmuştur. Sorular sınıf seviyesine göre 3 ya da 4 seçenekten meydana gelmektedir. Genellikle 1,2 ve 3.sınıflarda 3 seçenekli sorular tercih edilmiştir. Diğer yandan 4.sınıflarda ve ikinci kademede özellikle 4 seçenekli sorular kullanılmıştır. Bu nedenle Kesirleri Karşılaştırma testi için seçenek sayısı zorluk seviyesini belirlemektedir.

      Kesirleri Karşılaştırma PDF Test Çalışması Hakkında:

      Pdf Kesirleri Karşılaştırma testi özellikle öğrenci başarısını artırmayı amaçlamaktadır. Ayrıca sıralı bir yapıya sahiptir. Yani konu anlatımı sırasına göre hazırlanmıştır. Çünkü Pdf Kesirleri Karşılaştırma testi öğrenme becerilerini geliştirmeyi amaçlamıştır. Başka bir deyişle öğrenme sürecine ve kalıcı öğrenmeye katkı sağlamaktadır. Ayrıca Kesirleri Karşılaştırma testini yazdırıp çözebildiğiniz gibi online de çözebilirsiniz. Pdf Kesirleri Karşılaştırma testini pc, akıllı tahta, tablet ya da telefonlara rahatlıkla indirebilirsiniz. Çünkü Pdf Kesirleri Karşılaştırma testi mobil uyumludur. Diğer yandan ana sayfadan mobil uygulamayı indirip cihazlarınıza yükleyebilirsiniz.

      Test Değerlendirme:

      Pdf Kesirleri Karşılaştırma testini yazdırmak için öncelikle indir butonunu kullanarak açmalısınız. Ancak PDF olarak açılacaktır. Yani ekranda çözebildiğiniz gibi yazdırarak ta çözebilirsiniz. Kesirleri Karşılaştırma çalışması hazırlanırken tasarruf ve çevre korumaya önem verilmiştir. Yani test içeriği kağıt israfını azaltacak şekilde düzenlenmiştir. Ayrıca Kesirleri Karşılaştırma test cevaplarını aynı sayfadan kontrol edebilirsiniz.

testimiz.com.tr

      Telif Hakkı:

      Çalışmaların intihal denetimine özellikle önem verilmektedir. Pdf Kesirleri Karşılaştırma testi genellikle intihal denetimi yapılarak hazırlanmıştır. Özellikle Kesirleri Karşılaştırma testinin özgün olmasına özen gösterilmiştir. Diğer yandan Kesirleri Karşılaştırma testinin telif hakkı testimiz.com sitesine aittir. Başka bir deyişle Kesirleri Karşılaştırma testi ticari bir amaçla kullanılamaz. Ancak bireysel öğrenme amacı taşımaktadır. Başarılar…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.