5.Sınıf Matematik Ondalık Gösterimleri Sıralama Testi Cevaplı Pdf İndir

25 Ekim 2020 0 By testimiz.com

5.Sınıf Matematik Ondalık Gösterimleri Sıralama Testi

TIKLA ÇÖZ

        5.Sınıf Matematik Ondalık Gösterimleri Sıralama Testi Tanıtım:

        5.Sınıf Matematik Ondalık Gösterimleri Sıralama testi veya etkinliğini İNDİR bölümünden indirebilirsiniz. Ya da isterseniz TIKLA ÇÖZ düğmesinden interaktif çözebilirsiniz.

       Bu yazı kısacası Ondalık Gösterimleri Sıralama çalışmasını tanıtmak için hazırlanmıştır. Bu nedenle teknik bir metindir. Diğer yandan Ondalık Gösterimleri Sıralama testinin cevap anahtarı aşağıda verilmiştir. Ancak Ondalık Gösterimleri Sıralama testi içeriğini görmek için İNDİR bağlantısını kullanmalısınız.

       PDF Ondalık Gösterimleri Sıralama Testi Cevap Anahtarı:

CEVAP ANAHTARI

 

 1. A
 2. A
 3. D
 4. A
 5. D
 6. D
 7. B
 8. C
 9. D
 10. B
 11. D
 12. C

 

       Ondalık Gösterimleri Sıralama Testi Kaynak Bilgisi:

       PDFOndalık Gösterimleri Sıralama testi özellikle müfredata göre hazırlanmıştır. Ayrıca bu çalışma MEB kazanımları doğrultusunda oluşturulmuştur. Genellikle Ondalık Gösterimleri Sıralama testi hazırlanırken ders kitabı içeriklerinden faydalanılmıştır. PDF Ondalık Gösterimleri Sıralama testi özellikle kazanım temelli sorulardan oluşmaktadır. Aynı zamanda kısa konu anlatımlarına da yer verilmiştir. Diğer yandan Ondalık Gösterimleri Sıralama testi hazırlanırken sınıf içi uygulamalardan da yararlanılmıştır. Özellikle sınıf içi bu tür uygulamalar başarıyı artırmaktadır.

 

testimiz.com

 

       PDF Ondalık Gösterimleri Sıralama Testi Yapısal Özellikleri:

       PDF Ondalık Gösterimleri Sıralama testi genellikle çoktan seçmeli olarak hazırlanmıştır. Konu testleri 10, 12, 15 ya da 20 sorudan oluşmaktadır. Test soruları sınıf seviyesine göre 3 veya 4 seçenekten meydana gelmektedir. 1,2 ve 3.sınıflarda genellikle 3 seçenekli sorular tercih edilmiştir. Diğer yandan 4.sınıflarda ve ikinci kademede çoğunlukla 4 seçenekli sorular kullanılmıştır. Başka bir deyişle Ondalık Gösterimleri Sıralama testinde seçenek sayısı sınıf seviyesine göre değişmektedir. Çünkü seçenek sayası zorluk seviyesini belirler.

 

       Ondalık Gösterimleri Sıralama Test Çalışması Hakkında:

       PDF Ondalık Gösterimleri Sıralama test çalışması genellikle sıralı bir yapıya sahiptir. Öncelikle sorular konu anlatımı sırasına göre oluşturulmuştur. Başka bir deyişle Ondalık Gösterimleri Sıralama testinde soru ve seçenekler konu anlatımlıdır. Böylelikle test çözerken yaparak yaşayarak öğrenme amaçlanmıştır. Bu yüzden Ondalık Gösterimleri Sıralama testini çözmek öğrenme sürecine katkı sağlamaktadır. Üstelik aynı sayfadan sanal çözme bağlantısı da verilmiştir.

 

       Cevaplı Ondalık Gösterimleri Sıralama Testi Değerlendirme:

       PDF Ondalık Gösterimleri Sıralama testini değerlendirmek için bu sayfayı kullanabilirsiniz. Çünkü cevap anahtarı bu sayfada yayınlanmaktadır. Aynı zamanda Ondalık Gösterimleri Sıralama testini interaktif çözerek te değerlendirebilirsiniz. Diğer yandan başka test ve çalışmalara dokümanlar bölümünden ulaşabilirsiniz.

 

testimiz.com.tr

 

       PDF Ondalık Gösterimleri Sıralama Testi Telif Hakkı:

       Ondalık Gösterimleri Sıralama testi genellikle intihal denetimi yapılarak hazırlanmaktadır. Özellikle bu çalışmanın özgün olmasına özen gösterilmiştir. Böylece Ondalık Gösterimleri Sıralama testinin bütün hakları testimiz.com sitesine aittir. Ancak bireysel kullanıma açıktır. Başka bir deyişle Ondalık Gösterimleri Sıralama testi ticari amaçla kullanılamaz. Başarılar…