5.Sınıf Matematik Ondalık Gösterimlerle Toplama İşlemi Testi Cevaplı Pdf İndir

25 Ekim 2020 0 By testimiz.com

5.Sınıf Matematik Ondalık Gösterimlerle Toplama İşlemi Testi

TIKLA ÇÖZ

        5.Sınıf Matematik Ondalık Gösterimlerle Toplama İşlemi Testi Tanıtım:

        5.Sınıf Matematik Ondalık Gösterimlerle Toplama İşlemi testi veya etkinliğini İNDİR bölümünden indirebilirsiniz. Ya da isterseniz TIKLA ÇÖZ düğmesinden interaktif çözebilirsiniz.

       Bu yazı kısacası Ondalık Gösterimlerle Toplama İşlemi çalışmasını tanıtmak için hazırlanmıştır. Bu nedenle teknik bir metindir. Diğer yandan Ondalık Gösterimlerle Toplama İşlemi testinin cevap anahtarı aşağıda verilmiştir. Ancak Ondalık Gösterimlerle Toplama İşlemi testi içeriğini görmek için İNDİR bağlantısını kullanmalısınız.

       PDF Ondalık Gösterimlerle Toplama İşlemi Testi Cevap Anahtarı:

CEVAP ANAHTARI

 1. C
 2. C
 3. A
 4. C
 5. D
 6. A
 7. B
 8. C
 9. B
 10. D
 11. B
 12. A

 

       Ondalık Gösterimlerle Toplama İşlemi Testi Kaynak Bilgisi:

       PDFOndalık Gösterimlerle Toplama İşlemi testi özellikle müfredata göre hazırlanmıştır. Ayrıca bu çalışma MEB kazanımları doğrultusunda oluşturulmuştur. Genellikle Ondalık Gösterimlerle Toplama İşlemi testi hazırlanırken ders kitabı içeriklerinden faydalanılmıştır. PDF Ondalık Gösterimlerle Toplama İşlemi testi özellikle kazanım temelli sorulardan oluşmaktadır. Aynı zamanda kısa konu anlatımlarına da yer verilmiştir. Diğer yandan Ondalık Gösterimlerle Toplama İşlemi testi hazırlanırken sınıf içi uygulamalardan da yararlanılmıştır. Özellikle sınıf içi bu tür uygulamalar başarıyı artırmaktadır.

 

testimiz.com

 

       PDF Ondalık Gösterimlerle Toplama İşlemi Testi Yapısal Özellikleri:

       PDF Ondalık Gösterimlerle Toplama İşlemi testi genellikle çoktan seçmeli olarak hazırlanmıştır. Konu testleri 10, 12, 15 ya da 20 sorudan oluşmaktadır. Test soruları sınıf seviyesine göre 3 veya 4 seçenekten meydana gelmektedir. 1,2 ve 3.sınıflarda genellikle 3 seçenekli sorular tercih edilmiştir. Diğer yandan 4.sınıflarda ve ikinci kademede çoğunlukla 4 seçenekli sorular kullanılmıştır. Başka bir deyişle Ondalık Gösterimlerle Toplama İşlemi testinde seçenek sayısı sınıf seviyesine göre değişmektedir. Çünkü seçenek sayası zorluk seviyesini belirler.

 

       Ondalık Gösterimlerle Toplama İşlemi Test Çalışması Hakkında:

       PDF Ondalık Gösterimlerle Toplama İşlemi test çalışması genellikle sıralı bir yapıya sahiptir. Öncelikle sorular konu anlatımı sırasına göre oluşturulmuştur. Başka bir deyişle Ondalık Gösterimlerle Toplama İşlemi testinde soru ve seçenekler konu anlatımlıdır. Böylelikle test çözerken yaparak yaşayarak öğrenme amaçlanmıştır. Bu yüzden Ondalık Gösterimlerle Toplama İşlemi testini çözmek öğrenme sürecine katkı sağlamaktadır. Üstelik aynı sayfadan sanal çözme bağlantısı da verilmiştir.

 

       Cevaplı Ondalık Gösterimlerle Toplama İşlemi Testi Değerlendirme:

       PDF Ondalık Gösterimlerle Toplama İşlemi testini değerlendirmek için bu sayfayı kullanabilirsiniz. Çünkü cevap anahtarı bu sayfada yayınlanmaktadır. Aynı zamanda Ondalık Gösterimlerle Toplama İşlemi testini interaktif çözerek te değerlendirebilirsiniz. Diğer yandan başka test ve çalışmalara dokümanlar bölümünden ulaşabilirsiniz.

 

testimiz.com.tr

 

       PDF Ondalık Gösterimlerle Toplama İşlemi Testi Telif Hakkı:

       Ondalık Gösterimlerle Toplama İşlemi testi genellikle intihal denetimi yapılarak hazırlanmaktadır. Özellikle bu çalışmanın özgün olmasına özen gösterilmiştir. Böylece Ondalık Gösterimlerle Toplama İşlemi testinin bütün hakları testimiz.com sitesine aittir. Ancak bireysel kullanıma açıktır. Başka bir deyişle Ondalık Gösterimlerle Toplama İşlemi testi ticari amaçla kullanılamaz. Başarılar…