5. Sınıf Zihinden Toplama ve Çıkarma İşlemleri Test

16 Eylül 2023 0 By testimiz.com

5. Sınıf Zihinden Toplama ve Çıkarma İşlemleri Test

Test Çöz

 

       5. Sınıf Matematik Zihinden Toplama ve Çıkarma İşlemleri Konu Testi Hakkında:

Zihinden Toplama ve Çıkarma İşlemleri testi özellikle etkileşimli bir çalışmadır. Yani bilgisayar ortamında çözmek için hazırlanmıştır. İnteraktif Zihinden Toplama ve Çıkarma İşlemleri testini çözmek için Başla butonuna basmalısınız. Ancak böylelikle soru ve cevapları görebilirsiniz. Zihinden Toplama ve Çıkarma İşlemleri testinde yön oklarını kullanarak önceki ve sonraki soruları açabilirsiniz. İsterseniz liste bölümünden istediğiniz soruyu da seçebilirsiniz. Özellikle Zihinden Toplama ve Çıkarma İşlemleri testi öğrenme hedeflidir. Yani test çözerken öğrenmenizi sağlamak için hazırlanmıştır.

      Test Yapısı ve Değerlendirme:

Zihinden Toplama ve Çıkarma İşlemleri testi özellikle dinamik bir yapıya sahiptir. Yani soru ve seçeneklerin yerleri sürekli değişmektedir. Böylelikle Zihinden Toplama ve Çıkarma İşlemleri testini tekrar tekrar çözebilirsiniz. Çünkü her tekrarda aynı konuda yeni bir test karşınıza çıkacaktır. Zihinden Toplama ve Çıkarma İşlemleri testinde genellikle kalıcı öğrenme hedeflenmiştir. Bu nedenle soru ve cevaplar yer değiştirerek ezber önlenmiştir. Örneğin Zihinden Toplama ve Çıkarma İşlemleri testini çözdünüz. Değerlendir butonuna bastınız. Karşınıza çıkan raporda başarı yüzdeniz görülecektir. Eğer eksikleriniz varsa tekrar çözmeniz sizin yararınıza olacaktır. Ayrıca Zihinden Toplama ve Çıkarma İşlemleri testini tekrar inceleyerek cevaplarınızı karşılaştırabilirsiniz. Zihinden Toplama ve Çıkarma İşlemleri testini çözerken her soruya birden fazla cevap verme hakkınız vardır. Yani istediğiniz sorudan başlayabildiğiniz gibi istediğiniz zaman cevabınızı da değiştirebilirsiniz. Ancak cevabınızı değiştirseniz bile değerlendirmeye alınacaktır. Zihinden Toplama ve Çıkarma İşlemleri testinde genellikle verdiğiniz her yanlış cevap puanınızı azaltacaktır. Bu nedenle doğru cevap vermeye özen gösteriniz.

      Zihinden Toplama ve Çıkarma İşlemleri Konu Testinin Hazırlanışı:

Testlerimiz özellikle MEB kazanımları doğrultusunda hazırlanmıştır. Bu nedenle Zihinden Toplama ve Çıkarma İşlemleri testi hazırlanırken ders kitaplarından yararlanılmıştır. Yani Zihinden Toplama ve Çıkarma İşlemleri testinde ders içerikleri kullanılmıştır. Diğer yandan sınıf içi uygulamalardan da yararlanılmıştır. Üstelik Zihinden Toplama ve Çıkarma İşlemleri testi alanında uzman öğretmenlerin katkısıyla oluşturulmuştur. Böylelikle Zihinden Toplama ve Çıkarma İşlemleri testinin başarılı olması hedeflenmiştir.

testimiz.com

      Telif Hakkı:

Zihinden Toplama ve Çıkarma İşlemleri testi özellikle özgün bir çalışmadır. Testlerimiz genellikle intihal denetimi yapıldıktan sonra yayınlanmaktadır. Ancak Zihinden Toplama ve Çıkarma İşlemleri testinin telif hakkı testimiz.com sitesine aittir. Bu nedenle ticari amaçla kullanılamaz. Zihinden Toplama ve Çıkarma İşlemleri genel eğitim amaçlıdır. Ancak başka amaçla kullanmak izne tabidir.