5.Sınıf Yeni Okulum Konu Testi

13 Ekim 2021 0 Yazar: testimiz.com

5.Sınıf Yeni Okulum Konu Testi

5.Sınıf Yeni Okulum

Başla

TEBRİKLER.

5.Sınıf Yeni Okulum

Testini Başarıyla Tamamladınız.

Toplam Soru Sayısı: %%TOTAL%%

Sizin Doğru Sayınız: %%SCORE%%

Başarı Yüzdeniz:  %%PERCENTAGE%%

Öğretmen Görüşü: %%RATING%%


Yanıtlarınız aşağıdaki gibidir.
Geri dön
Tamamlananlar işaretlendi.
12345
678910
1112131415
Son
Geri dön

       5.Sınıf Yeni Okulum Testi Hakkında:

       Yeni Okulum uzaktan eğitim testini çözmek için Başla‘ya tıklayınız.

        1. 5.Sınıf Yeni Okulum Konu Testi Nasıl Hazırlanmıştır?

Yeni Okulum konu testi İnteraktif etkileşimli bir çalışmadır. Yeni Okulum testi içerik geliştirme uzmanları tarafından özenle oluşturulmuştur. Aynı zamanda Yeni Okulum testi MEB eğitim programlarına göre hazırlanmıştır. Çünkü Yeni Okulum testi hazırlanırken program hedefleri dikkate alınmıştır. Yeni Okulum kazanım testinde özellikle ders kitapları esas alınmıştır. Çünkü Yeni Okulum çalışma testi öğrenme hedeflidir. Üstelik interaktif Yeni Okulum testi hazırlanırken sınıf içi uygulamalardan da yararlanılmıştır. Özellikle sınıf içi uygulamalar Yeni Okulum testinin başarısını artırmaktadır. Online Yeni Okulum testi için öğrenci yada öğretmen görüşü önemlidir. Lütfen bizimle paylaşınız.

       2. 5.Sınıf Yeni Okulum Kazanım Testinin Yapısal Özellikleri:

İnteraktif Yeni Okulum test soruları çoktan seçmelidir. Ancak sınıf seviyesine göre 3 yada 4 seçenekli olabilir. Yeni Okulum konu testi hazırlanırken 1.2. ve 3. sınıflarda 3 seçenek tercih edilmiştir. Çünkü seçenek sayısı Yeni Okulum kazanım testinin zorluk seviyesini belirler. Yeni Okulum çalışma testi için 4.sınıf ve ikinci kademede 4 seçenek tercih edilmiştir. Ancak Yeni Okulum etkileşim testinde her sorunun özellikle bir cevap hakkı vardır. Aynı zamanda istediğiniz zaman tercihinizi değiştirebilirsiniz. Uzaktan eğitim Yeni Okulum testini tekrar tekrar çözebilirsiniz. Özellikle her seferinde başka bir test göreceksiniz. Çünkü Yeni Okulum sanal testinde soru ve seçeneklerin yerleri sürekli değişir. Ancak bazı bağlantılı testlerde bu özellik yoktur. Etkileşimli Yeni Okulum testinde süre kısıtlaması yoktur. Ancak siz kendi sürenizi tutabilirsiniz.

       3. 5.Sınıf Yeni Okulum Çalışma Testinin Genel Özellikleri:

Yeni Okulum konu testi özellikle bireysel öğrenmeye katkı sağlamak için hazırlanmıştır. İlk olarak interatif Yeni Okulum testi online çözülür. Çünkü Yeni Okulum çalışma testi sanal etkileşimli bir çalışmadır. Ancak Yeni Okulum konu testini yazarak çözmek isterseniz dokümanlar bölümünden indirebilirsiniz. Etkileşimli Yeni Okulum test çalışması özellikle çevrecidir. Çünkü Yeni Okulum kazanım testini online çözerken kağıt israfı olmaz. Ancak yazdırılan çalışmalarda da içerik sıkıştırılarak kağıt israfı önlemiştir. Böylece Yeni Okulum testini çözerken atık oluşmaz.

       4. Etkileşimli Yeni Okulum Testi Telif Hakkı:

Yeni Okulum etkileşim testi ilk olarak genel eğitim amacı ile hazırlanmıştır. Ancak Yeni Okulum testini sanal ortamda ücretsiz çözebilirsiniz. Özellikle Yeni Okulum konu testi telif hakkı aksi ispatlanmadıkça testimiz.com sitesine aittir. Ancak testimiz.com Yeni Okulum kazanım testi telif hakkını saklı tutar. Sonuç olarak Yeni Okulum testinin kullanımı özel izne tabidir.