3.Sınıf 5N1K Okuma Anlama Çalışma Pdf İndir

18 Kasım 2022 0 By testimiz.com

3.Sınıf 5N1K Okuma Anlama Çalışma

2.ÇALIŞMA

3.ÇALIŞMA

25.5N1K Okuma Anlama 1

        3.Sınıf 5N1K Okuma Anlama Çalışma Testi Tanıtım:

        3.Sınıf 5N1K Okuma Anlama Çalışma veya etkinliğini İNDİR bölümünden indirebilirsiniz. Ya da isterseniz TIKLA ÇÖZ düğmesinden interaktif çözebilirsiniz.

       Bu yazı kısacası 5N1K Okuma Anlama çalışmasını tanıtmak için hazırlanmıştır. Bu nedenle teknik bir metindir. Diğer yandan 5N1K Okuma Anlama testinin cevap anahtarı aşağıda verilmiştir. Ancak 5N1K Okuma Anlama testi içeriğini görmek için İNDİR bağlantısını kullanmalısınız.

       5N1K Okuma Anlama Testi Kaynak Bilgisi:

       PDF5N1K Okuma Anlama testi özellikle müfredata göre hazırlanmıştır. Ayrıca bu çalışma MEB kazanımları doğrultusunda oluşturulmuştur. Genellikle 5N1K Okuma Anlama testi hazırlanırken ders kitabı içeriklerinden faydalanılmıştır. PDF 5N1K Okuma Anlama testi özellikle kazanım temelli sorulardan oluşmaktadır. Aynı zamanda kısa konu anlatımlarına da yer verilmiştir. Diğer yandan 5N1K Okuma Anlama testi hazırlanırken sınıf içi uygulamalardan da yararlanılmıştır. Özellikle sınıf içi bu tür uygulamalar başarıyı artırmaktadır.

 

testimiz.com

 

       PDF 5N1K Okuma Anlama Testi Yapısal Özellikleri:

       PDF 5N1K Okuma Anlama testi genellikle çoktan seçmeli olarak hazırlanmıştır. Konu testleri 10, 12, 15 ya da 20 sorudan oluşmaktadır. Test soruları sınıf seviyesine göre 3 veya 4 seçenekten meydana gelmektedir. 1,2 ve 3.sınıflarda genellikle 3 seçenekli sorular tercih edilmiştir. Diğer yandan 4.sınıflarda ve ikinci kademede çoğunlukla 4 seçenekli sorular kullanılmıştır. Başka bir deyişle 5N1K Okuma Anlama testinde seçenek sayısı sınıf seviyesine göre değişmektedir. Çünkü seçenek sayası zorluk seviyesini belirler.

 

       5N1K Okuma Anlama Test Çalışması Hakkında:

       PDF 5N1K Okuma Anlama test çalışması genellikle sıralı bir yapıya sahiptir. Öncelikle sorular konu anlatımı sırasına göre oluşturulmuştur. Başka bir deyişle 5N1K Okuma Anlama testinde soru ve seçenekler konu anlatımlıdır. Böylelikle test çözerken yaparak yaşayarak öğrenme amaçlanmıştır. Bu yüzden 5N1K Okuma Anlama testini çözmek öğrenme sürecine katkı sağlamaktadır. Üstelik aynı sayfadan sanal çözme bağlantısı da verilmiştir.

 

       Cevaplı 5N1K Okuma Anlama Testi Değerlendirme:

       PDF 5N1K Okuma Anlama testini değerlendirmek için bu sayfayı kullanabilirsiniz. Çünkü cevap anahtarı bu sayfada yayınlanmaktadır. Aynı zamanda 5N1K Okuma Anlama testini interaktif çözerek te değerlendirebilirsiniz. Diğer yandan başka test ve çalışmalara dokümanlar bölümünden ulaşabilirsiniz.

 

testimiz.com.tr

 

       PDF 5N1K Okuma Anlama Testi Telif Hakkı:

       5N1K Okuma Anlama testi genellikle intihal denetimi yapılarak hazırlanmaktadır. Özellikle bu çalışmanın özgün olmasına özen gösterilmiştir. Böylece 5N1K Okuma Anlama testinin bütün hakları testimiz.com sitesine aittir. Ancak bireysel kullanıma açıktır. Başka bir deyişle 5N1K Okuma Anlama testi ticari amaçla kullanılamaz. Başarılar…