6.Sınıf Matematik Kesirlerle Çıkarma İşlemi Cevaplı Pdf Test İndir

17 Ekim 2020 0 By testimiz.com

6.Sınıf Matematik Kesirlerle Çıkarma İşlemi


CEVAP ANAHTARI

İnteraktif Çöz

        6.Sınıf Matematik Kesirlerle Çıkarma İşlemi Testi Veya Çalışması Hakkında:

       Kesirlerle Çıkarma İşlemi testi ya da etkinliğini İNDİR bölümünden indirebilirsiniz. Veya isterseniz TIKLA ÇÖZ düğmesinden sanal ortamda çözebilirsiniz.

      Bu yazı özellikle Kesirlerle Çıkarma İşlemi çalışmasını tanıtmak için hazırlanmıştır. Başka bir deyişle teknik bir metindir. Diğer yandan Kesirlerle Çıkarma İşlemi testinin cevap anahtarı aşağıda verilmiştir. Fakat Kesirlerle Çıkarma İşlemi testi içeriğini görmek için İNDİR bağlantısını kullanmalısınız.

      Kesirlerle Çıkarma İşlemi Testi:

       Pdf Kesirlerle Çıkarma İşlemi testi özellikle eğitim programları doğrultusunda hazırlanmıştır. Üstelik güncel ve özenli bir çalışmadır. Bunula birlikte Kesirlerle Çıkarma İşlemi çalışması oluşturulurken MEB kazanımları dikkate alınmıştır. Başka bir deyişle ders kitabı içeriklerinden yararlanılmıştır. Ancak Kesirlerle Çıkarma İşlemi testi kazanım temelli sorulardan oluşmaktadır. Bununla birlikte Kesirlerle Çıkarma İşlemi testinde kısa konu anlatımlarına da yer verilmiştir. Böylelikle öğrenme sürecinin devamlılığı planlanmıştır. Diğer yandan Kesirlerle Çıkarma İşlemi testi hazırlanırken sınıf içi uygulamalardan da yararlanılmıştır. Böylelikle çalışma verimliliği artırmak hedeflenmiştir.

testimiz.com

      Test ve Çalışma Yapısı:

      Test yazmak uzmanlık ister. Konu ya da ünite testleri 10, 12, 15 veya 20 çoktan seçmeli sorudan oluşturulmuştur. Sorular sınıf seviyesine göre 3 ya da 4 seçenekten meydana gelmektedir. Genellikle 1,2 ve 3.sınıflarda 3 seçenekli sorular tercih edilmiştir. Diğer yandan 4.sınıflarda ve ikinci kademede özellikle 4 seçenekli sorular kullanılmıştır. Bu nedenle Kesirlerle Çıkarma İşlemi testi için seçenek sayısı zorluk seviyesini belirlemektedir.

      Kesirlerle Çıkarma İşlemi PDF Test Çalışması Hakkında:

      Pdf Kesirlerle Çıkarma İşlemi testi özellikle öğrenci başarısını artırmayı amaçlamaktadır. Ayrıca sıralı bir yapıya sahiptir. Yani konu anlatımı sırasına göre hazırlanmıştır. Çünkü Pdf Kesirlerle Çıkarma İşlemi testi öğrenme becerilerini geliştirmeyi amaçlamıştır. Başka bir deyişle öğrenme sürecine ve kalıcı öğrenmeye katkı sağlamaktadır. Ayrıca Kesirlerle Çıkarma İşlemi testini yazdırıp çözebildiğiniz gibi online de çözebilirsiniz. Pdf Kesirlerle Çıkarma İşlemi testini pc, akıllı tahta, tablet ya da telefonlara rahatlıkla indirebilirsiniz. Çünkü Pdf Kesirlerle Çıkarma İşlemi testi mobil uyumludur. Diğer yandan ana sayfadan mobil uygulamayı indirip cihazlarınıza yükleyebilirsiniz.

      Test Değerlendirme:

      Pdf Kesirlerle Çıkarma İşlemi testini yazdırmak için öncelikle indir butonunu kullanarak açmalısınız. Ancak PDF olarak açılacaktır. Yani ekranda çözebildiğiniz gibi yazdırarak ta çözebilirsiniz. Kesirlerle Çıkarma İşlemi çalışması hazırlanırken tasarruf ve çevre korumaya önem verilmiştir. Yani test içeriği kağıt israfını azaltacak şekilde düzenlenmiştir. Ayrıca Kesirlerle Çıkarma İşlemi test cevaplarını aynı sayfadan kontrol edebilirsiniz.

testimiz.com.tr

      Telif Hakkı:

      Çalışmaların intihal denetimine özellikle önem verilmektedir. Pdf Kesirlerle Çıkarma İşlemi testi genellikle intihal denetimi yapılarak hazırlanmıştır. Özellikle Kesirlerle Çıkarma İşlemi testinin özgün olmasına özen gösterilmiştir. Diğer yandan Kesirlerle Çıkarma İşlemi testinin telif hakkı testimiz.com sitesine aittir. Başka bir deyişle Kesirlerle Çıkarma İşlemi testi ticari bir amaçla kullanılamaz. Ancak bireysel öğrenme amacı taşımaktadır. Başarılar…