6.Sınıf Matematik Tam Sayılar Cevaplı Pdf Test İndir

17 Ekim 2020 0 By testimiz.com

6.Sınıf Matematik Tam Sayılar


CEVAP ANAHTARI

İnteraktif Çöz

        6.Sınıf Matematik Tam Sayılar Testi Veya Çalışması Hakkında:

       Tam Sayılar testi ya da etkinliğini İNDİR bölümünden indirebilirsiniz. Veya isterseniz TIKLA ÇÖZ düğmesinden sanal ortamda çözebilirsiniz.

      Bu yazı özellikle Tam Sayılar çalışmasını tanıtmak için hazırlanmıştır. Başka bir deyişle teknik bir metindir. Diğer yandan Tam Sayılar testinin cevap anahtarı aşağıda verilmiştir. Fakat Tam Sayılar testi içeriğini görmek için İNDİR bağlantısını kullanmalısınız.

       Tam Sayılar Testi:

       Pdf Tam Sayılar testi özellikle eğitim programları doğrultusunda hazırlanmıştır. Üstelik güncel ve özenli bir çalışmadır. Bunula birlikte Tam Sayılar çalışması oluşturulurken MEB kazanımları dikkate alınmıştır. Başka bir deyişle ders kitabı içeriklerinden yararlanılmıştır. Ancak Tam Sayılar testi kazanım temelli sorulardan oluşmaktadır. Bununla birlikte Tam Sayılar testinde kısa konu anlatımlarına da yer verilmiştir. Böylelikle öğrenme sürecinin devamlılığı planlanmıştır. Diğer yandan Tam Sayılar testi hazırlanırken sınıf içi uygulamalardan da yararlanılmıştır. Böylelikle çalışma verimliliği artırmak hedeflenmiştir.

testimiz.com

      Test ve Çalışma Yapısı:

      Test yazmak uzmanlık ister. Konu ya da ünite testleri 10, 12, 15 veya 20 çoktan seçmeli sorudan oluşturulmuştur. Sorular sınıf seviyesine göre 3 ya da 4 seçenekten meydana gelmektedir. Genellikle 1,2 ve 3.sınıflarda 3 seçenekli sorular tercih edilmiştir. Diğer yandan 4.sınıflarda ve ikinci kademede özellikle 4 seçenekli sorular kullanılmıştır. Bu nedenle Tam Sayılar testi için seçenek sayısı zorluk seviyesini belirlemektedir.

      Tam Sayılar PDF Test Çalışması Hakkında:

      Pdf Tam Sayılar testi özellikle öğrenci başarısını artırmayı amaçlamaktadır. Ayrıca sıralı bir yapıya sahiptir. Yani konu anlatımı sırasına göre hazırlanmıştır. Çünkü Pdf Tam Sayılar testi öğrenme becerilerini geliştirmeyi amaçlamıştır. Başka bir deyişle öğrenme sürecine ve kalıcı öğrenmeye katkı sağlamaktadır. Ayrıca Tam Sayılar testini yazdırıp çözebildiğiniz gibi online de çözebilirsiniz. Pdf Tam Sayılar testini pc, akıllı tahta, tablet ya da telefonlara rahatlıkla indirebilirsiniz. Çünkü Pdf Tam Sayılar testi mobil uyumludur. Diğer yandan ana sayfadan mobil uygulamayı indirip cihazlarınıza yükleyebilirsiniz.

      Test Değerlendirme:

      Pdf Tam Sayılar testini yazdırmak için öncelikle indir butonunu kullanarak açmalısınız. Ancak PDF olarak açılacaktır. Yani ekranda çözebildiğiniz gibi yazdırarak ta çözebilirsiniz. Tam Sayılar çalışması hazırlanırken tasarruf ve çevre korumaya önem verilmiştir. Yani test içeriği kağıt israfını azaltacak şekilde düzenlenmiştir. Ayrıca Tam Sayılar test cevaplarını aynı sayfadan kontrol edebilirsiniz.

testimiz.com.tr

      Telif Hakkı:

      Çalışmaların intihal denetimine özellikle önem verilmektedir. Pdf Tam Sayılar testi genellikle intihal denetimi yapılarak hazırlanmıştır. Özellikle Tam Sayılar testinin özgün olmasına özen gösterilmiştir. Diğer yandan Tam Sayılar testinin telif hakkı testimiz.com sitesine aittir. Başka bir deyişle Tam Sayılar testi ticari bir amaçla kullanılamaz. Ancak bireysel öğrenme amacı taşımaktadır. Başarılar…