7.Sınıf 7.Tema Kazanım Testleri

5 Ağustos 2019 0 By testimiz.com

7.Sınıf 7.Tema Kazanım Testleri

Sözcükte Anlam Bilgisi Konu Testi

Anlam Bilgisi Konu Testi

Anlatım Bozukluğu Konu Testi

Cümlede Anlam Konu Testi

Cümle Türleri Konu Testi

Yapım ve Çekim Ekleri Konu Testi

Parçada Anlam

Sıfatlar

Sözcükte Anlam

Ek Kök Bilgisi

Ses Bilgisi

Cümle Çeşitleri

Zamirler

7.Sınıf 7.Tema Kazanım Testleri Hakkında:

1. 7.Sınıf 7.Tema Kazanım Konu Testleri Nasıl Hazırlanmıştır?

7.Tema Kazanım konu testleri İnteraktif etkileşimli bir çalışmalardır. 7.Tema Kazanım testleri içerik geliştirme uzmanları tarafından özenle oluşturulmuştur. Aynı zamanda 7.Tema Kazanım testleri MEB eğitim programlarına göre hazırlanmıştır. Çünkü 7.Tema Kazanım testleri hazırlanırken program hedefleri dikkate alınmıştır. 7.Tema Kazanım çalışma testlerinde özellikle ders kitapları esas alınmıştır. Çünkü 7.Tema Kazanım hazırlık testleri öğrenme hedeflidir. Üstelik interaktif 7.Tema Kazanım konu testleri hazırlanırken sınıf içi uygulamalardan da yararlanılmıştır. Özellikle sınıf içi uygulamalar 7.Tema Kazanım testlerin başarısını artırmaktadır. Online 7.Tema Kazanım tesleri için öğrenci yada öğretmen görüşü önemlidir. Lütfen bizimle paylaşınız.

2. 7.Sınıf 7.Tema Kazanım Kazanım Testlerinin Yapısal Özellikleri:

İnteraktif 7.Tema Kazanım test soruları çoktan seçmelidir. Ancak seçenek sayısı 7.Tema Kazanım kazanım testlerinin zorluk seviyesini belirler. 7.Tema Kazanım çalışma testleri için 4.sınıf ve ikinci kademede 4 seçenek tercih edilmiştir. Ancak 7.Tema Kazanım etkileşim testlerinde her sorunun özellikle bir cevap hakkı vardır. Aynı zamanda istediğiniz zaman tercihinizi değiştirebilirsiniz. Uzaktan eğitim 7.Tema Kazanım testlerini tekrar tekrar çözebilirsiniz. Özellikle her seferinde başka bir test göreceksiniz. Çünkü 7.Tema Kazanım sanal testlerinde soru ve seçeneklerin yerleri sürekli değişir. Ancak bazı bağlantılı testlerde bu özellik yoktur. Etkileşimli 7.Tema Kazanım testlerinde süre kısıtlaması yoktur. Ancak siz kendi sürenizi tutabilirsiniz.

       3. 7.Sınıf 7.Tema Kazanım Çalışma Testlerinin Genel Özellikleri:

7.Tema Kazanım konu testleri özellikle bireysel öğrenmeye katkı sağlamak için hazırlanmıştır. İlk olarak interatif 7.Tema Kazanım testleri online çözülür. Çünkü 7.Tema Kazanım çalışma testi sanal etkileşimli bir çalışmadır. Ancak 7.Tema Kazanım konu testini yazarak çözmek isterseniz dokümanlar bölümünden indirebilirsiniz. Etkileşimli 7.Tema Kazanım testleri çalışması özellikle çevrecidir. Çünkü 7.Tema Kazanım kazanım testlerini online çözerken kağıt israfı olmaz. Ancak yazdırılan çalışmalarda da içerik sıkıştırılarak kağıt israfı önlemiştir. Böylece 7.Tema Kazanım testini çözerken atık oluşmaz.

       4. Etkileşimli 7.Tema Kazanım Testleri Telif Hakkı:

7.Tema Kazanım etkileşim testleri ilk olarak genel eğitim amacı ile hazırlanmıştır. Ancak 7.Tema Kazanım testini sanal ortamda ücretsiz çözebilirsiniz. Özellikle 7.Tema Kazanım konu testleri telif hakkı aksi ispatlanmadıkça testimiz.com sitesine aittir. Ancak testimiz.com 7.Tema Kazanım kazanım testleri telif hakkını saklı tutar. Sonuç olarak 7.Tema Kazanım testlerinin kullanımı özel izne tabidir.