7.Sınıf Matematik 1.Dönem 1.Değerlendirme Çalışmaları

27 Ekim 2021 0 By testimiz.com

7.Sınıf Matematik 1.Dönem 1.Değerlendirme Çalışmaları

1.Dönem 1.Değerlendirme Testi

1.Dönem 1.Yazılı Değerlendirme Testi

 

       7.Sınıf Matematik 1.Dönem 1.Değerlendirme Çalışmaları Hakkında:

      Öncelikle 7.Sınıf Matematik 1.Dönem 1.Değerlendirme çalışmalarından ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz. PDF çalışmalarda cevap anahtarı ya da interaktif çalışmalarda sorular aynı sayfadan verilmektedir. Matematik 1.Dönem 1.Değerlendirme çalışmalarını kendinizi denemek veya eksiklerinizi tamamlamak için çözebilirsiniz.

      İnteraktif Matematik 1.Dönem 1.Değerlendirme Çalışmaları Hazırlanışı:

      Matematik 1.Dönem 1.Değerlendirme çalışmaları İnteraktif ya da etkileşimli çalışmalardan oluşmuştur. Konu tekrarı veya hatırlatma amacıyla hazırlanmıştır. Matematik 1.Dönem 1.Değerlendirme çalışmalarını yaparken unuttuklarınızı hatırlar ve böylelikle eksiklerinizi görürsünüz. Eksiklerinizi tamamladıktan sonra değerlendirme çalışmalarına katılabilirsiniz. Matematik 1.Dönem 1.Değerlendirme çalışmaları özellikle değerlendirme kapsamındaki konulara göre hazırlanmıştır. Böylelikle MEB kazanımlarını değerlendirme amaçlanmıştır. Başka bir deyişle Matematik 1.Dönem 1.Değerlendirme çalışmalarını yaparak sınavlarınıza hazırlanabilirsiniz.

testimiz.com

      Online Matematik 1.Dönem 1.Değerlendirme Çalışmaları Yapısı:

      Genellikle Matematik 1.Dönem 1.Değerlendirme çalışmaları interaktif bir çalışmadır. Yani sanal ortamda etkileşimli olarak çözülen etkinliklerden oluşmaktadır. Ancak isterseniz Matematik 1.Dönem 1.Değerlendirme çalışmalarını indirerek te çözebilirsiniz. Matematik 1.Dönem 1.Değerlendirme çalışmaları genellikle 4 seçenekli 20 sorudan oluşturulmuştur. Konu tekrarı olan testlerde soru sayısı genellikle 12 olarak belirlenmiştir. İnteraktif Matematik 1.Dönem 1.Değerlendirme çalışmalarını yaparken özellikle süre kısıtlaması yoktur. Uzaktan eğitim Matematik 1.Dönem 1.Değerlendirme çalışmalarını tekrar tekrar çözebilirsiniz. Çünkü kalıcı öğrenme için tekrar önemlidir. Ancak Matematik 1.Dönem 1.Değerlendirme sanal çalışmalarda soru ve seçeneklerin yerleri sürekli değişir. Böylece her tekrarınızda yeni bir çalışma göreceksiniz.

testimiz.com.tr

      Etkileşimli Matematik 1.Dönem 1.Değerlendirme Çalışmaları Telif Hakkı:

      Matematik 1.Dönem 1.Değerlendirme etkileşim çalışmalar kısacası genel eğitim amacı ile hazırlanmıştır. Ancak Matematik 1.Dönem 1.Değerlendirme çalışmaları sanal ortamda ücretsiz çözebilirsiniz. Özellikle Matematik 1.Dönem 1.Değerlendirme çalışmaları telif hakkı aksi ispatlanmadıkça testimiz.com sitesine aittir. Ancak testimiz.com Matematik 1.Dönem 1.Değerlendirme kazanım testleri telif hakkını saklı tutar. Sonuç olarak Matematik 1.Dönem 1.Değerlendirme çalışmaları kullanımı özel izne tabidir.