7. Sınıf Tam Sayılarda Çıkarma İşlemi Test Pdf

21 Eylül 2023 1 By testimiz.com

7.Sınıf Tam Sayılarda Çıkarma İşlemi

Test Çöz

İndir

CEVAP ANAHTARI

1. C
2. C
3. D
4. A
5. C
6. D
7. C
8. A
9. D
10. A
11. C
12. C
13. B
14. D
15. A
16. C
17. A
18. C
19. C
20. B

        7.Sınıf Tam Sayılarda Çıkarma İşlemi Testi Tanıtım:

        7.Sınıf Matematik Tam Sayılarda Çıkarma İşlemi testi veya etkinliğini İNDİR bölümünden indirebilirsiniz. Ya da isterseniz TIKLA ÇÖZ düğmesinden interaktif çözebilirsiniz.

Bu yazı kısacası Tam Sayılarda Çıkarma İşlemi çalışmasını tanıtmak için hazırlanmıştır. Bu nedenle teknik bir metindir. Diğer yandan Tam Sayılarda Çıkarma İşlemi testinin cevap anahtarı aşağıda verilmiştir. Ancak Tam Sayılarda Çıkarma İşlemi testi içeriğini görmek için İNDİR bağlantısını kullanmalısınız.

         Tam Sayılarda Çıkarma İşlemi Testi Kaynak Bilgisi:

PDFTam Sayılarda Çıkarma İşlemi testi özellikle müfredata göre hazırlanmıştır. Ayrıca bu çalışma MEB kazanımları doğrultusunda oluşturulmuştur. Genellikle Tam Sayılarda Çıkarma İşlemi testi hazırlanırken ders kitabı içeriklerinden faydalanılmıştır. PDF Tam Sayılarda Çıkarma İşlemi testi özellikle kazanım temelli sorulardan oluşmaktadır. Aynı zamanda kısa konu anlatımlarına da yer verilmiştir. Diğer yandan Tam Sayılarda Çıkarma İşlemi testi hazırlanırken sınıf içi uygulamalardan da yararlanılmıştır. Özellikle sınıf içi bu tür uygulamalar başarıyı artırmaktadır.

testimiz.com

       PDF Tam Sayılarda Çıkarma İşlemi Testi Yapısal Özellikleri:

PDF Tam Sayılarda Çıkarma İşlemi testi genellikle çoktan seçmeli olarak hazırlanmıştır. Konu testleri 10, 12, 15 ya da 20 sorudan oluşmaktadır. Test soruları sınıf seviyesine göre 3 veya 4 seçenekten meydana gelmektedir. 1,2 ve 3.sınıflarda genellikle 3 seçenekli sorular tercih edilmiştir. Diğer yandan 4.sınıflarda ve ikinci kademede çoğunlukla 4 seçenekli sorular kullanılmıştır. Başka bir deyişle Tam Sayılarda Çıkarma İşlemi testinde seçenek sayısı sınıf seviyesine göre değişmektedir. Çünkü seçenek sayası zorluk seviyesini belirler.

       Tam Sayılarda Çıkarma İşlemi Test Çalışması Hakkında:

PDF Tam Sayılarda Çıkarma İşlemi test çalışması genellikle sıralı bir yapıya sahiptir. Öncelikle sorular konu anlatımı sırasına göre oluşturulmuştur. Başka bir deyişle Tam Sayılarda Çıkarma İşlemi testinde soru ve seçenekler konu anlatımlıdır. Böylelikle test çözerken yaparak yaşayarak öğrenme amaçlanmıştır. Bu yüzden Tam Sayılarda Çıkarma İşlemi testini çözmek öğrenme sürecine katkı sağlamaktadır. Üstelik aynı sayfadan sanal çözme bağlantısı da verilmiştir.

       Cevaplı Tam Sayılarda Çıkarma İşlemi Testi Değerlendirme:

PDF Tam Sayılarda Çıkarma İşlemi testini değerlendirmek için bu sayfayı kullanabilirsiniz. Çünkü cevap anahtarı bu sayfada yayınlanmaktadır. Aynı zamanda Tam Sayılarda Çıkarma İşlemi testini interaktif çözerek te değerlendirebilirsiniz. Diğer yandan başka test ve çalışmalara dokümanlar bölümünden ulaşabilirsiniz.

testimiz.com.tr

       PDF Tam Sayılarda Çıkarma İşlemi Testi Telif Hakkı:

Tam Sayılarda Çıkarma İşlemi testi genellikle intihal denetimi yapılarak hazırlanmaktadır. Özellikle bu çalışmanın özgün olmasına özen gösterilmiştir. Böylece Tam Sayılarda Çıkarma İşlemi testinin bütün hakları testimiz.com sitesine aittir. Ancak bireysel kullanıma açıktır. Başka bir deyişle Tam Sayılarda Çıkarma İşlemi testi ticari amaçla kullanılamaz. Başarılar…