Test Çöz,Sorunları Çözelim Konu Değerlendirme Testi, Sorunları Çözelim Konu Testi, Konu Testi, Konu Değerlendirme Testi, Kazanım Değerlendirme, Kazanım Değerlendirme Testi, Sorunları Çözelim Kazanım Testi, Sorunları Çözelim Konu Kazanımları, Konu Kazanım Testi, Konu Kazanım Değerlendirme, Süreç Değerlendirme, Sorunları Çözelim Süreç Değerlendirme Testi, Sorunları Çözelim Süreç Testi,

3. Sınıf Hayat Bilgisi Sorunları Çözelim Testi Çöz

Ziyaretçi Ya Da Üyelerimiz Tarafından Eklenen Hiç Bir Içerikten Www.Testimiz.Com Sorumlu Değildir. Telif Hakları Kapsamına Giren Dosyaları Lütfen bildiriniz.
Eklenme tarihi
16 Eylul 2016 Cuma 08:54
Gönderen
Testimiz.com
Görüntülenme Sayısı:
8934
Testi Çözmeye Başla

Test Kategorisine Geri Dön| | Test Anasayfaya Geri Dön

Benzer Dokümanlar


Test hakkında

Okul kurallarına uymamak ne gibi sorunlar çıkarır?

Okula giderken çantasını çaldıran bir öğrencinin başvuracağı uygun çözüm yolu nedir? 
 

“Bizden farklı düşünen insanların düşüncelerine saygılı olmalıyız.” Bu insanların düşüncelerine karşı saygılı olmak ne anlama gelmektedir?
 

Aşağıdaki davranışlardan hangisi doğrudur?

Kendisine şaka yapılmasını istemeyen biri, başkalarına şaka yapmaktan geri durmamaktadır. Bu davranışı gösteren kişi nasıl değerlendirilmelidir? 
 

Yaren sık sık ödevlerini yapmadan okula gelmektedir. Öğretmeni Yaren’i birkaç defa uyarmıştır. Aşağıdakilerden hangisi bu sorunun çözüm yollarından biri olabilir?
 

Öğretmenizin grubunuza verdiği çalışmayı yapacaksınız. Ama bazı arkadaşlarınız hiç umursamıyorlar. Bu durumda ne yaparsınız?
 

Ödevlerini tamamlamadan okula giden bir öğrenci bu sorunu nasıl çözmelidir?
 

Bir sorunla karşılaştığımızda izlememiz gereken en doğru yol aşağıdakilerden hangisidir?
 

Aşağıdaki davranışlardan hangisi yanlıştır?