Dokümanlar

Dokümanlar

1.Sınıf Dosyaları

2.Sınıf Dosyaları

3.Sınıf Dosyaları

4.Sınıf Dosyaları

5.Sınıf Dosyaları

6.Sınıf Dosyaları

7.Sınıf Dosyaları

8.Sınıf Dosyaları

       Dokümanlar Hakkında:

Dokümanlar özellikle öğrenme hedefli olarak hazırlanmıştır. Ancak Pdf olarak indirebildiğiniz gibi çevrimiçi de çözebilirsiniz. Dokümanlar başlığı altında yer alan çalışmalar genellikle özgün ve günceldir.  Bütün çalışmalarımız özellikle MEB kazanımları doğrultusunda hazırlanmıştır. Ayrıca ücretsizdir. Yani istediğiniz zaman istediğiniz yerden indirebilirsiniz. Öte yandan dokümanlarımız öğrenme hedeflidir. Yani bireysel öğrenmeyi sağlayacak şekilde hazırlanmıştır. Diğer bir deyişle dokümanlarımız öğrencilerimizin öğrenme sürecine katkı sağlamaktadır.

      Pdf Dokümanların Hazırlanışı:

       Çalışmalarımız İnteraktif veya etkileşimli çalışmalardan oluşmuştur. Üstelik dokümanlar içerik geliştirme uzmanları tarafından özenle hazırlanmıştır. Ayrıca dokümanlar MEB eğitim programlarına göre düzenlenmiştir. Çünkü dokümanlarımız hazırlanırken program hedefleri dikkate alınmıştır. Online dokümanlarımız özellikle ders kitapları esas alınmıştır. Çünkü dokümanlarımız öğrenme hedeflidir. Üstelik Pdf dokümanlarımız hazırlanırken sınıf içi uygulamalardan yararlanılmıştır. Özellikle sınıf içi uygulamalar dokümanlarının başarısını artırmaktadır. Sanal dokümanlarımız için öğrenci ya da öğretmen görüşü önemlidir. Lütfen yorumlarınızı bizimle paylaşınız.

      Konu Testlerinin Hazırlanışı:

      Pdf dokümanlarımız genellikle çoktan seçmeli sorulardan oluşturulmuştur. Çünkü seçenek sayısı dokümanlarımız  zorluk seviyesini belirler. Ancak dokümanlarımız için 4.sınıf ve ikinci kademede genellikle 4 seçenek tercih edilmiştir. Pdf dokümanlarımız etkileşim testlerinde her sorunun özellikle bir cevap hakkı vardır. Ancak istediğiniz zaman tercihinizi değiştirebilirsiniz. Uzaktan eğitim Çalışmalarımız tekrar tekrar çözebilirsiniz. Çünkü kalıcı öğrenme için tekrar önemlidir. Çünkü Çalışmalarımız soru ve seçeneklerin yerleri sürekli değişir. Böylece her tekrarınızda yeni bir test göreceksiniz. Ancak bazı bağlantılı testlerde bu özellik yoktur. Etkileşimli Çalışmalarımız süre kısıtlaması yoktur. Ancak siz kendi sürenizi tutabilirsiniz.

.

4.5 6 oylar
Sayfa Puanı
Subscribe
Bildir
guest

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüle