İletişim

Görüş ve Düşünceleriniz Bizim İçin Değerlidir.

Yorumunuzu Sayfanın Altındaki Boşluğa Yazabilirsiniz.

Yorumunuz Onaylandıktan Sonra Yayınlanacaktır.

GİZLİLİK POLİTİKASI

SİZDEN SEÇTİKLERİMİZ

Veli 

4. Sınıfa giden bir kızım var. Ders çalışmayı ve test çözmeyi çok seviyor. Çalıştığım için zaman ayiramiyorum. Her zaman istediği kitabı bulamıyorum. 3. Sınıftan beri buradan test çözüyor. Çok memnunum. iyi ki varsınız. Çok güzel bir eğitim sitesi. Emeği geçen herkese teşekkürler.

Aylin 

Birçok test sitesi var. Ama hiçbiri bu kadar kapsamlı değil. Çalışmaların kolay ulaşılır olması, konulara ayrılması ve her konuda birden fazla çalışma olması iyi olmuş.Özellikle test indirme güzel olmuş. Güzel çalışmalarınızı bekliyoruz.

Adnan Öğretmen

Çok güzel bir eğitim sitesi olmuş. Özellikle konuların ünitelere paylaştırılması çok yerinde olmuş. Dersi işledikten sonra öğrencilerimle paylaşıyorum. Öğrendiklerini pekiştiriyorlar. Tek eksiği birden fazla cevap hakkı verilmesi. Tek cevap hakkı daha iyi olurdu. Yine de elinize emeğinize sağlık.

67 thoughts on “İletişim

  1. Merhaba,
    Bugün gordum sayfanızı harika bir iş cıkarmışsınız, oglum 6 yasında 1. sınıf öğrencisi sizinle harikalar yaratacagımıza eminim, ellerinize emeklerinize sağlık. Cok teşekkür ederim.

  2. cın ıskecesımı uygulyosunuz bukdar zaman ve emek verılmıs kalıtelı sayfa derken pdf ler bır cıkıyo bır kayboluyor.sadece ekrana bakarak çözmekte saglıklı olmuyor amacınız faydalı olabılmek ıse bukadar sartlı bır sayfa olmamalı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.