8.Sınıf Test Çöz

8.Sınıf Test Çöz

Türkçe Testleri

 1.Tema Konu Değerlendirme Testleri

 2.Tema Konu Değerlendirme Testleri

1.Dönem 1.Değerlendirme Çalışmaları

 3.Tema Konu Değerlendirme Testleri

 4.Tema Konu Değerlendirme Testleri

 5.Tema Konu Kazanım Testleri

 6.Tema Konu Kazanım Testleri

 7.Tema Konu Kazanım Testleri

 8.Tema Konu Kazanım Testleri

Matematik Testleri

1.Ünite Konu Testleri

2.Ünite Konu Testleri

1.Dönem 1.Değerlendirme

3.Ünite Konu Testleri

 4.Ünite Konu Testleri

 5.Ünite Konu Testleri

 6.Ünite Konu Testleri

Fen Bilimleri Testleri

1.Ünite Mevsimler Ve İklim

2. Ünite DNA Ve Genetik Kod

 3.Ünite Basınç

 4.Ünite Madde Ve Endüstri

 5.Ünite Basit Makineler

6. Ünite Enerji Dönüşümleri Ve Çevre Bilimi

7. Ünite Elektrik Yükleri Ve Elektrik Enerjisi

İnkılap Tarihi Testleri

 1.Ünite Bir Kahraman Doğuyor

 2.Ünite Millî Uyanış Bağımsızlık Yolunda Atılan Adımlar

3. Ünite Millî Bir Destan Ya İstiklal Ya Ölüm

 4.Ünite Atatürkçülük Ve Çağdaşlaşan Türkiye

 5.Ünite Demokratikleşme Çabaları

 6.Ünite Atatürk Dönemi Türk Dış Politikası

7. Ünite Atatürk’ün Ölümü Ve Sonrası

İngilizce Testleri

Din Kültürü Ahlak Bilgisi Testleri

 

       8.Sınıf Test Çöz Hakkında:

      Ünite Testlerinin Oluşturulması:

      İnteraktif 8.Sınıf konu testleri İnteraktif veya etkileşimli çalışmalardan oluşmuştur. Üstelik 8.Sınıf testleri içerik geliştirme uzmanları tarafından özenle hazırlanmıştır. Ayrıca 8.Sınıf testleri MEB eğitim programlarına göre düzenlenmiştir. Çünkü 8.Sınıf testleri hazırlanırken program hedefleri dikkate alınmıştır. Online 8.Sınıf çalışma testlerinde özellikle ders kitapları esas alınmıştır. Çünkü 8.Sınıf hazırlık testleri öğrenme hedeflidir. Üstelik 8.Sınıf konu testleri hazırlanırken sınıf içi uygulamalardan yararlanılmıştır. Özellikle sınıf içi uygulamalar 8.Sınıf testlerinin başarısını artırmaktadır. Sanal 8.Sınıf tesleri için öğrenci ya da öğretmen görüşü önemlidir. Lütfen yorumlarınızı bizimle paylaşınız.

      Konu Testlerinin Hazırlanışı:

      İnteraktif 8.Sınıf testleri genellikle çoktan seçmeli sorulardan oluşturulmuştur. Çünkü seçenek sayısı 8.Sınıf kazanım testlerinin zorluk seviyesini belirler. Ancak 8.Sınıf testleri için 4.sınıf ve ikinci kademede genellikle 4 seçenek tercih edilmiştir. Online 8.Sınıf etkileşim testlerinde her sorunun özellikle bir cevap hakkı vardır. Ancak istediğiniz zaman tercihinizi değiştirebilirsiniz. Uzaktan eğitim 8.Sınıf testlerini tekrar tekrar çözebilirsiniz. Çünkü kalıcı öğrenme için tekrar önemlidir. Çünkü 8.Sınıf sanal testlerinde soru ve seçeneklerin yerleri sürekli değişir. Böylece her tekrarınızda yeni bir test göreceksiniz. Ancak bazı bağlantılı testlerde bu özellik yoktur. Etkileşimli 8.Sınıf testlerinde süre kısıtlaması yoktur. Ancak siz kendi sürenizi tutabilirsiniz.

testimiz.com

      Ünite Testlerinin Özellikleri:

      Online 8.Sınıf konu testleri özellikle bireysel öğrenmeye katkı sağlamak için hazırlanmıştır. İlk olarak interatif 8.Sınıf testleri online çözmek üzere hazırlanmıştır. Çünkü 8.Sınıf çalışma testleri sanal etkileşimli çalışmalardır. Bunun yanında 8.Sınıf konu testlerini yazarak çözmek isterseniz dokümanlar bölümünden indirebilirsiniz. Etkileşimli 8.Sınıf testleri çalışması özellikle çevrecidir. Çünkü 8.Sınıf kazanım testlerini online çözerken kağıt israfı olmaz. Ancak yazdırılan çalışmalarda da içerik sıkıştırılarak kağıt israfı önlemiştir. Böylece 8.Sınıf testini çözerken atık oluşmaz.

.

      Konu Testleri Telif Hakkı:

      İnteraktif 8.Sınıf etkileşim testleri kısacası genel eğitim amacı ile hazırlanmıştır. Ancak 8.Sınıf testlerini sanal ortamda ücretsiz çözebilirsiniz. Özellikle 8.Sınıf konu testleri telif hakkı aksi ispatlanmadıkça testimiz.com sitesine aittir. Ancak testimiz.com 8.Sınıf kazanım testleri telif hakkını saklı tutar. Sonuç olarak 8.Sınıf testlerinin kullanımı özel izne tabidir.