8.Sınıf Matematik Ondalık Gösterimleri Çözümleme Testi Pdf Cevaplı İndir

23 Ekim 2020 0 By testimiz.com

8.Sınıf Matematik Ondalık Gösterimleri Çözümleme Testi

Tıkla Çöz

7.Ondalık Gösterimleri Çözümleme

        8.Sınıf Matematik Ondalık Gösterimleri Çözümleme Testi Tanıtım:

        8.Sınıf Matematik Ondalık Gösterimleri Çözümleme testi veya etkinliğini İNDİR bölümünden indirebilirsiniz. Ya da isterseniz TIKLA ÇÖZ düğmesinden interaktif çözebilirsiniz.

Bu yazı kısacası Ondalık Gösterimleri Çözümleme çalışmasını tanıtmak için hazırlanmıştır. Bu nedenle teknik bir metindir. Diğer yandan Ondalık Gösterimleri Çözümleme testinin cevap anahtarı aşağıda verilmiştir. Ancak Ondalık Gösterimleri Çözümleme testi içeriğini görmek için İNDİR bağlantısını kullanmalısınız.

       PDF Ondalık Gösterimleri Çözümleme Testi Cevap Anahtarı:

 1. C
 2. C
 3. B
 4. D
 5. A
 6. A
 7. D
 8. B
 9. A
 10. B
 11. A
 12. C

       Ondalık Gösterimleri Çözümleme Testi Kaynak Bilgisi:

Ondalık Gösterimleri Çözümleme testi özellikle müfredata göre hazırlanmıştır. Ayrıca bu çalışma MEB kazanımları doğrultusunda oluşturulmuştur. Genellikle Ondalık Gösterimleri Çözümleme testi hazırlanırken ders kitabı içeriklerinden faydalanılmıştır. PDF Ondalık Gösterimleri Çözümleme testi özellikle kazanım temelli sorulardan oluşmaktadır. Aynı zamanda kısa konu anlatımlarına da yer verilmiştir. Diğer yandan Ondalık Gösterimleri Çözümleme testi hazırlanırken sınıf içi uygulamalardan da yararlanılmıştır. Özellikle sınıf içi bu tür uygulamalar başarıyı artırmaktadır.  

testimiz.com

       PDF Ondalık Gösterimleri Çözümleme Testi Yapısal Özellikleri:

PDF Ondalık Gösterimleri Çözümleme testi genellikle çoktan seçmeli olarak hazırlanmıştır. Konu testleri 10, 12, 15 ya da 20 sorudan oluşmaktadır. Test soruları sınıf seviyesine göre 3 veya 4 seçenekten meydana gelmektedir. 1,2 ve 3.sınıflarda genellikle 3 seçenekli sorular tercih edilmiştir. Diğer yandan 4.sınıflarda ve ikinci kademede çoğunlukla 4 seçenekli sorular kullanılmıştır. Başka bir deyişle Ondalık Gösterimleri Çözümleme testinde seçenek sayısı sınıf seviyesine göre değişmektedir. Çünkü seçenek sayası zorluk seviyesini belirler.  

       Ondalık Gösterimleri Çözümleme Test Çalışması Hakkında:

PDF Ondalık Gösterimleri Çözümleme test çalışması genellikle sıralı bir yapıya sahiptir. Öncelikle sorular konu anlatımı sırasına göre oluşturulmuştur. Başka bir deyişle Ondalık Gösterimleri Çözümleme testinde soru ve seçenekler konu anlatımlıdır. Böylelikle test çözerken yaparak yaşayarak öğrenme amaçlanmıştır. Bu yüzden Ondalık Gösterimleri Çözümleme testini çözmek öğrenme sürecine katkı sağlamaktadır. Üstelik aynı sayfadan sanal çözme bağlantısı da verilmiştir.  

       Cevaplı Ondalık Gösterimleri Çözümleme Testi Değerlendirme:

PDF Ondalık Gösterimleri Çözümleme testini değerlendirmek için bu sayfayı kullanabilirsiniz. Çünkü cevap anahtarı bu sayfada yayınlanmaktadır. Aynı zamanda Ondalık Gösterimleri Çözümleme testini interaktif çözerek te değerlendirebilirsiniz. Diğer yandan başka test ve çalışmalara dokümanlar bölümünden ulaşabilirsiniz.  

testimiz.com.tr

       PDF Ondalık Gösterimleri Çözümleme Testi Telif Hakkı:

Ondalık Gösterimleri Çözümleme testi genellikle intihal denetimi yapılarak hazırlanmaktadır. Özellikle bu çalışmanın özgün olmasına özen gösterilmiştir. Böylece Ondalık Gösterimleri Çözümleme testinin bütün hakları testimiz.com sitesine aittir. Ancak bireysel kullanıma açıktır. Başka bir deyişle Ondalık Gösterimleri Çözümleme testi ticari amaçla kullanılamaz. Başarılar…