2.Sınıf Çarpma İşlemi Gerektiren Problemler Test Pdf İndir

13 Şubat 2021 0 By testimiz.com

2.Sınıf Çarpma İşlemi Gerektiren Problemler

Çarpma İşlemi Gerektiren Problemler

 

       2.Sınıf Çarpma İşlemi Gerektiren Problemler Testi Hakkında:

       Çarpma İşlemi Gerektiren Problemler testi özellikle sıralı bir çalışmadır. Yani konu anlatımı sırasına göre hazırlanmıştır. Pdf Çarpma İşlemi Gerektiren Problemler testini indirmek için İndir butonuna basmalısınız. Ancak böylelikle Pdf testi görebilirsiniz. Lakin Pdf Çarpma İşlemi Gerektiren Problemler testini sağ üst köşeden indirebilirsiniz. İsterseniz indirmeden yazdırabilirsiniz. Özellikle Çarpma İşlemi Gerektiren Problemler testi öğrenme hedeflidir. Yani test çözerken öğrenmenizi sağlamak için hazırlanmıştır.

      PDF Test Yapısı:

        Çarpma İşlemi Gerektiren Problemler testi genellikle çoktan seçmeli olarak hazırlanmıştır. Bunun yanında eşleştirme veya boşluk doldurma gibi etkinliklere de yer verilmiştir. Pdf konu testleri 10, 12, 15 ya da 20 çoktan seçmeli sorudan oluşturulmuştur. Sorular sınıf seviyesine göre 3 veya 4 seçenekten meydana gelmektedir. 1, 2 ve 3.sınıflarda genellikle 3 seçenekli sorular tercih edilmiştir. Diğer yandan 4.sınıflarda ve ikinci kademede genellikle 4 seçenekli sorular kullanılmıştır. Başka bir deyişle Çarpma İşlemi Gerektiren Problemler testi için seçenek sayısı zorluk seviyesini belirlemektedir.

testimiz.com

       Çarpma İşlemi Gerektiren Problemler Testinin Hazırlanışı:

        Testlerimiz özellikle MEB kazanımları doğrultusunda hazırlanmıştır. Bu nedenle Çarpma İşlemi Gerektiren Problemler testi hazırlanırken ders kitaplarından yararlanılmıştır. Yani Çarpma İşlemi Gerektiren Problemler testinde ders içerikleri kullanılmıştır. Diğer yandan sınıf içi uygulamalardan da yararlanılmıştır. Üstelik Çarpma İşlemi Gerektiren Problemler testi alanında uzman öğretmenlerin katkısıyla oluşturulmuştur. Böylelikle Çarpma İşlemi Gerektiren Problemler testinin başarılı olması hedeflenmiştir.

.

      Telif Hakkı:

      PDF Çarpma İşlemi Gerektiren Problemler testi özellikle intihal denetimi yapılarak hazırlanmıştır. Yani PDF Çarpma İşlemi Gerektiren Problemler testi genellikle özgün bir çalışmadır. Çünkü Çarpma İşlemi Gerektiren Problemler testinin özgün olmasına özellikle özen gösterilmiştir. Başka bir deyişle Çarpma İşlemi Gerektiren Problemler testinin telif hakkı testimiz.com sitesine aittir. Başka bir deyişle Çarpma İşlemi Gerektiren Problemler testi ticari bir amaçla kullanılamaz. Ancak bireysel öğrenme amacı taşımaktadır. Başarılar…