3. Sınıf Arkadaşlarımdan Etkilenirim Test

2 Ekim 2023 0 By testimiz.com

3.Sınıf Arkadaşlarımdan Etkilenirim

Test Çöz

İndir

 

Arkadaşınızın, okumak istediğiniz bir kitabı size hediye etmesi sizi nasıl etkiler?
Ya da Aşağıdaki davranışlardan hangisi yanlıştır?
Aşağıdaki davranışlardan hangisi olumlu bir davranıştır?
Aşağıdakilerden hangisi çevremizdekilerle ilişkilerimizi olumsuz etkileyen davranışlardan birisidir?
Veya Aşağıdakilerden hangisi olumlu bir davranıştır?
Aşağıdakilerden hangisi arkadaşlarımızla ilişkilerimizi güçlendirir ve sevilmemizi sağlar?
Ya da Aşağıdakilerden hangisi yapılması doğru olmayan olumsuz bir davranıştır?
Verdiğimiz sözü tutmazsak aşağıdakilerden hangisi ile karşılaşırız?
Aşağıdakilerden hangisiyle arkadaşlık etmek doğru olur?
Arkadaşımızın eşyasını izinsiz kullanırsak aşağıdakilerden hangisini hisseder?
Veya Aşağıdaki davranışlardan hangisi arkadaşlık ilişkilerimizi olumlu etkiler?
Aşağıdaki davranışlardan hangisi arkadaşlık ilişkilerimizi olumsuz etkiler?

      3.Sınıf Arkadaşlarımdan Etkilenirim Test Hakkında:

      Arkadaşlarımın Davranışları testi özellikle etkileşimli bir çalışmadır. Yani bilgisayar ortamında çözmek için hazırlanmıştır. İnteraktif Arkadaşlarımın Davranışları testini çözmek için Başla butonuna basmalısınız. Ancak böylelikle soru ve cevapları görebilirsiniz. Arkadaşlarımın Davranışları testinde yön oklarını kullanarak önceki ve sonraki soruları açabilirsiniz. İsterseniz liste bölümünden istediğiniz soruyu da seçebilirsiniz. Özellikle Arkadaşlarımın Davranışları testi öğrenme hedeflidir. Yani test çözerken öğrenmenizi sağlamak için hazırlanmıştır.

      Test Yapısı ve Değerlendirme:

      Arkadaşlarımın Davranışları testi özellikle dinamik bir yapıya sahiptir. Yani soru ve seçeneklerin yerleri sürekli değişmektedir. Böylelikle Arkadaşlarımın Davranışları testini tekrar tekrar çözebilirsiniz. Çünkü her tekrarda aynı konuda yeni bir test karşınıza çıkacaktır. Arkadaşlarımın Davranışları testinde genellikle kalıcı öğrenme hedeflenmiştir. Bu nedenle soru ve cevaplar yer değiştirerek ezber önlenmiştir. Örneğin Arkadaşlarımın Davranışları testini çözdünüz. Değerlendir butonuna bastınız. Karşınıza çıkan raporda başarı yüzdeniz görülecektir. Eğer eksikleriniz varsa tekrar çözmeniz sizin yararınıza olacaktır. Ayrıca Arkadaşlarımın Davranışları testini tekrar inceleyerek cevaplarınızı karşılaştırabilirsiniz. Arkadaşlarımın Davranışları testini çözerken her soruya birden fazla cevap verme hakkınız vardır. Yani istediğiniz sorudan başlayabildiğiniz gibi istediğiniz zaman cevabınızı da değiştirebilirsiniz. Ancak cevabınızı değiştirseniz bile değerlendirmeye alınacaktır. Arkadaşlarımın Davranışları testinde genellikle verdiğiniz her yanlış cevap puanınızı azaltacaktır. Bu nedenle doğru cevap vermeye özen gösteriniz.

      Arkadaşlarımın Davranışları Konu Testinin Hazırlanışı:

      Testlerimiz özellikle MEB kazanımları doğrultusunda hazırlanmıştır. Bu nedenle Arkadaşlarımın Davranışları testi hazırlanırken ders kitaplarından yararlanılmıştır. Yani Arkadaşlarımın Davranışları testinde ders içerikleri kullanılmıştır. Diğer yandan sınıf içi uygulamalardan da yararlanılmıştır. Üstelik Arkadaşlarımın Davranışları testi alanında uzman öğretmenlerin katkısıyla oluşturulmuştur. Böylelikle Arkadaşlarımın Davranışları testinin başarılı olması hedeflenmiştir.

testimiz.com

      Telif Hakkı:

      Arkadaşlarımın Davranışları testi özellikle özgün bir çalışmadır. Testlerimiz genellikle intihal denetimi yapıldıktan sonra yayınlanmaktadır. Ancak Arkadaşlarımın Davranışları testinin telif hakkı testimiz.com sitesine aittir. Bu nedenle ticari amaçla kullanılamaz. Arkadaşlarımın Davranışları genel eğitim amaçlıdır. Ancak başka amaçla kullanmak izne tabidir.