3.Sınıf Cisimleri Hareket ettirme ve Durdurma Testi Pdf İndir

23 Aralık 2021 0 By testimiz.com

3.Sınıf Cisimleri Hareket ettirme ve Durdurma

İNDİR

        3.Sınıf Cisimleri Hareket ettirme ve Durdurma Testi Tanıtım:

        3.Sınıf Cisimleri Hareket ettirme ve Durdurma testi veya etkinliğini İNDİR bölümünden indirebilirsiniz. Ya da isterseniz TIKLA ÇÖZ düğmesinden interaktif çözebilirsiniz.

       Bu yazı kısacası Cisimleri Hareket ettirme ve Durdurma çalışmasını tanıtmak için hazırlanmıştır. Bu nedenle teknik bir metindir. Diğer yandan Cisimleri Hareket ettirme ve Durdurma testinin cevap anahtarı aşağıda verilmiştir. Ancak Cisimleri Hareket ettirme ve Durdurma testi içeriğini görmek için İNDİR bağlantısını kullanmalısınız.

       PDF Cisimleri Hareket ettirme ve Durdurma Testi Cevap Anahtarı:

 

       Cisimleri Hareket ettirme ve Durdurma Testi Kaynak Bilgisi:

       PDFCisimleri Hareket ettirme ve Durdurma testi özellikle müfredata göre hazırlanmıştır. Ayrıca bu çalışma MEB kazanımları doğrultusunda oluşturulmuştur. Genellikle Cisimleri Hareket ettirme ve Durdurma testi hazırlanırken ders kitabı içeriklerinden faydalanılmıştır. PDF Cisimleri Hareket ettirme ve Durdurma testi özellikle kazanım temelli sorulardan oluşmaktadır. Aynı zamanda kısa konu anlatımlarına da yer verilmiştir. Diğer yandan Cisimleri Hareket ettirme ve Durdurma testi hazırlanırken sınıf içi uygulamalardan da yararlanılmıştır. Özellikle sınıf içi bu tür uygulamalar başarıyı artırmaktadır.

 

testimiz.com

 

       PDF Cisimleri Hareket ettirme ve Durdurma Testi Yapısal Özellikleri:

       PDF Cisimleri Hareket ettirme ve Durdurma testi genellikle çoktan seçmeli olarak hazırlanmıştır. Konu testleri 10, 12, 15 ya da 20 sorudan oluşmaktadır. Test soruları sınıf seviyesine göre 3 veya 4 seçenekten meydana gelmektedir. 1,2 ve 3.sınıflarda genellikle 3 seçenekli sorular tercih edilmiştir. Diğer yandan 4.sınıflarda ve ikinci kademede çoğunlukla 4 seçenekli sorular kullanılmıştır. Başka bir deyişle Cisimleri Hareket ettirme ve Durdurma testinde seçenek sayısı sınıf seviyesine göre değişmektedir. Çünkü seçenek sayası zorluk seviyesini belirler.

 

       Cisimleri Hareket ettirme ve Durdurma Test Çalışması Hakkında:

       PDF Cisimleri Hareket ettirme ve Durdurma test çalışması genellikle sıralı bir yapıya sahiptir. Öncelikle sorular konu anlatımı sırasına göre oluşturulmuştur. Başka bir deyişle Cisimleri Hareket ettirme ve Durdurma testinde soru ve seçenekler konu anlatımlıdır. Böylelikle test çözerken yaparak yaşayarak öğrenme amaçlanmıştır. Bu yüzden Cisimleri Hareket ettirme ve Durdurma testini çözmek öğrenme sürecine katkı sağlamaktadır. Üstelik aynı sayfadan sanal çözme bağlantısı da verilmiştir.

 

       Cevaplı Cisimleri Hareket ettirme ve Durdurma Testi Değerlendirme:

       PDF Cisimleri Hareket ettirme ve Durdurma testini değerlendirmek için bu sayfayı kullanabilirsiniz. Çünkü cevap anahtarı bu sayfada yayınlanmaktadır. Aynı zamanda Cisimleri Hareket ettirme ve Durdurma testini interaktif çözerek te değerlendirebilirsiniz. Diğer yandan başka test ve çalışmalara dokümanlar bölümünden ulaşabilirsiniz.

 

testimiz.com.tr

 

       PDF Cisimleri Hareket ettirme ve Durdurma Testi Telif Hakkı:

       Cisimleri Hareket ettirme ve Durdurma testi genellikle intihal denetimi yapılarak hazırlanmaktadır. Özellikle bu çalışmanın özgün olmasına özen gösterilmiştir. Böylece Cisimleri Hareket ettirme ve Durdurma testinin bütün hakları testimiz.com sitesine aittir. Ancak bireysel kullanıma açıktır. Başka bir deyişle Cisimleri Hareket ettirme ve Durdurma testi ticari amaçla kullanılamaz. Başarılar…