3.Sınıf Dönme ve Sallanma Hareketi Testi Pdf İndir

23 Aralık 20210Yazar:testimiz.com

3.Sınıf Dönme ve Sallanma Hareketi

İNDİR

        3.Sınıf Dönme ve Sallanma Hareketi Testi Tanıtım:

        3.Sınıf Dönme ve Sallanma Hareketi testi veya etkinliğini İNDİR bölümünden indirebilirsiniz. Ya da isterseniz TIKLA ÇÖZ düğmesinden interaktif çözebilirsiniz.

       Bu yazı kısacası Dönme ve Sallanma Hareketi çalışmasını tanıtmak için hazırlanmıştır. Bu nedenle teknik bir metindir. Diğer yandan Dönme ve Sallanma Hareketi testinin cevap anahtarı aşağıda verilmiştir. Ancak Dönme ve Sallanma Hareketi testi içeriğini görmek için İNDİR bağlantısını kullanmalısınız.

       PDF Dönme ve Sallanma Hareketi Testi Cevap Anahtarı:

 

       Dönme ve Sallanma Hareketi Testi Kaynak Bilgisi:

       PDFDönme ve Sallanma Hareketi testi özellikle müfredata göre hazırlanmıştır. Ayrıca bu çalışma MEB kazanımları doğrultusunda oluşturulmuştur. Genellikle Dönme ve Sallanma Hareketi testi hazırlanırken ders kitabı içeriklerinden faydalanılmıştır. PDF Dönme ve Sallanma Hareketi testi özellikle kazanım temelli sorulardan oluşmaktadır. Aynı zamanda kısa konu anlatımlarına da yer verilmiştir. Diğer yandan Dönme ve Sallanma Hareketi testi hazırlanırken sınıf içi uygulamalardan da yararlanılmıştır. Özellikle sınıf içi bu tür uygulamalar başarıyı artırmaktadır.

 

testimiz.com

 

       PDF Dönme ve Sallanma Hareketi Testi Yapısal Özellikleri:

       PDF Dönme ve Sallanma Hareketi testi genellikle çoktan seçmeli olarak hazırlanmıştır. Konu testleri 10, 12, 15 ya da 20 sorudan oluşmaktadır. Test soruları sınıf seviyesine göre 3 veya 4 seçenekten meydana gelmektedir. 1,2 ve 3.sınıflarda genellikle 3 seçenekli sorular tercih edilmiştir. Diğer yandan 4.sınıflarda ve ikinci kademede çoğunlukla 4 seçenekli sorular kullanılmıştır. Başka bir deyişle Dönme ve Sallanma Hareketi testinde seçenek sayısı sınıf seviyesine göre değişmektedir. Çünkü seçenek sayası zorluk seviyesini belirler.

 

       Dönme ve Sallanma Hareketi Test Çalışması Hakkında:

       PDF Dönme ve Sallanma Hareketi test çalışması genellikle sıralı bir yapıya sahiptir. Öncelikle sorular konu anlatımı sırasına göre oluşturulmuştur. Başka bir deyişle Dönme ve Sallanma Hareketi testinde soru ve seçenekler konu anlatımlıdır. Böylelikle test çözerken yaparak yaşayarak öğrenme amaçlanmıştır. Bu yüzden Dönme ve Sallanma Hareketi testini çözmek öğrenme sürecine katkı sağlamaktadır. Üstelik aynı sayfadan sanal çözme bağlantısı da verilmiştir.

 

       Cevaplı Dönme ve Sallanma Hareketi Testi Değerlendirme:

       PDF Dönme ve Sallanma Hareketi testini değerlendirmek için bu sayfayı kullanabilirsiniz. Çünkü cevap anahtarı bu sayfada yayınlanmaktadır. Aynı zamanda Dönme ve Sallanma Hareketi testini interaktif çözerek te değerlendirebilirsiniz. Diğer yandan başka test ve çalışmalara dokümanlar bölümünden ulaşabilirsiniz.

 

testimiz.com.tr

 

       PDF Dönme ve Sallanma Hareketi Testi Telif Hakkı:

       Dönme ve Sallanma Hareketi testi genellikle intihal denetimi yapılarak hazırlanmaktadır. Özellikle bu çalışmanın özgün olmasına özen gösterilmiştir. Böylece Dönme ve Sallanma Hareketi testinin bütün hakları testimiz.com sitesine aittir. Ancak bireysel kullanıma açıktır. Başka bir deyişle Dönme ve Sallanma Hareketi testi ticari amaçla kullanılamaz. Başarılar…