3.Sınıf Evimin Yeri Test

19 Kasım 2022 0 By testimiz.com

3.Sınıf Evimin Yeri Test

Test Çöz

      3.Sınıf Evimin Yeri Test Hakkında:

      İnteraktif Evimin Yerini Krokiyle Gösteriyorum testini çözmek için Başla düğmesine basınız. Karşınıza testi çözmek için yeni bir sayfa çıkacaktır. Yön oklarını kullanarak önceki ya da sonraki sorulara geçebilirsiniz. Ancak Evimin Yerini Krokiyle Gösteriyorum testi için liste bölümünden istediğiniz soruyu da seçip çözebilirsiniz.

      Bu metin kısacası bir tanıtım yazısıdır. Çünkü Evimin Yerini Krokiyle Gösteriyorum test çalışmasını tanıtmak için hazırlanmıştır. Ancak teknik bir metindir. Bununla birlikte Evimin Yerini Krokiyle Gösteriyorum testinde yer alan sorular aşağıda verilmiştir. Ancak testi çevrimiçi çözmek için başlat düğmesine basmalısınız.

      Test Soruları:

-Mert ve Efe, hafta sonunda Armağanlara geleceklerdi. Armağan, çok heyecanlıydı. Arkadaşları evlerine ilk kez geliyorlardı. Armağan, okulda Efe’ye evlerinin adresini yazıp vermişti. Ama evi krokiyle bulmaları daha kolaydı. Bunun için evlerinin krokisini çizerek arkadaşlarına verecekti.- Armağan arkadaşlarının evini kolay bulmaları için hangisini vermek istiyor?
– Alper krokinin, bir yerin kuş bakışı görünüşünün kâğıt üzerine ölçüsüz olarak çizimi olduğunu biliyordu. Kâğıda evlerine yakın eczane, fırın, sağlık ocağı gibi belli başlı yerleri çizdi. Cadde, sokak ve binaların adlarını yazdı. – Yukarıda kroki ile ilgili aşağıdaki bilgilerden hangisi verilmemiştir?
Bir yerin krokisini çizerken aşağıda verilenlerin hangisini kullanmayız?
Bir yerin üstten görünüşüne ne denir?
Krokinin bir ölçüye bağlı kalmadan çizilmesine ne denir? 
Krokide aşağıdakilerden hangisinin olmasına gerek yoktur?
Aşağıdakilerden hangisinin krokisi çizilmez?
Krokiye göre evimizin doğusunda hangisi vardır?
Krokiye göre evimizin güneyinde hangisi vardır?
Ya da Krokiye göre evimizin batısında hangisi vardır?
Krokiye göre Ali’nin evi hangi sokakta yer alır?
Aşağıdakilerden hangisi hastaneden uzaktadır?

      Evimin Yerini Krokiyle Gösteriyorum Testi:

      Test çözmek aynı zamanda etkili bir öğrenme yöntemidir. İnteraktif Evimin Yerini Krokiyle Gösteriyorum testi özellikle eğitim programları doğrultusunda hazırlanmıştır. Üstelik güncel ve özenli bir çalışmadır. Evimin Yerini Krokiyle Gösteriyorum çalışması oluşturulurken genellikle MEB kazanımları dikkate alınmıştır. Başka bir deyişle ders kitabı içeriklerinden yararlanılmıştır. Ancak Evimin Yerini Krokiyle Gösteriyorum testi kazanım temelli sorulardan oluşmaktadır. Bununla birlikte Evimin Yerini Krokiyle Gösteriyorum testinde kısa konu anlatımlarına da yer verilmiştir. Böylelikle öğrenme sürecinin devamlılığı planlanmıştır. Diğer yandan Evimin Yerini Krokiyle Gösteriyorum testi hazırlanırken sınıf içi uygulamalardan da yararlanılmıştır. Böylelikle çalışma verimliliği artmaktadır.

testimiz.com

      Test ve Çalışma Yapısı:

      Test yazmak uzmanlık ister. Konu ya da ünite testleri 10, 12, 15 veya 20 çoktan seçmeli sorudan oluşturulmuştur. Sorular sınıf seviyesine göre 3 ya da 4 seçenekten meydana gelmektedir. Genellikle 1,2 ve 3.sınıflarda 3 seçenekli sorular tercih edilmiştir. Diğer yandan 4.sınıflarda ve ikinci kademede özellikle 4 seçenekli sorular kullanılmıştır. Bu nedenle Evimin Yerini Krokiyle Gösteriyorum testi için seçenek sayısı zorluk seviyesini belirlemektedir. Ancak Evimin Yerini Krokiyle Gösteriyorum testi için her sorunun bir cevap hakkı vardır. Ancak istediğiniz zaman cevap seçeneğini değiştirebilirsiniz.

      İnteraktif Test:

       İnteraktif veya online test çalışması sanal etkileşimli bir çalışmadır. Evimin Yerini Krokiyle Gösteriyorum testi aynı zamanda öğrenci başarısını artırmayı amaçlamaktadır. Genellikle interaktif testler dinamik bir yapıya sahiptir. Yani tekrar tekrar çözme imkanı verir. Diğer yandan Evimin Yerini Krokiyle Gösteriyorum testinde soru ve seçenekler her tekrarda yer değiştirecektir. Yani Evimin Yerini Krokiyle Gösteriyorum testini her tekrarda yeni bir çalışma karşınıza çıkacaktır. Ancak bağlantı verilen bazı çalışmalarda bu özellik yoktur. Ayrıca Evimin Yerini Krokiyle Gösteriyorum testini akıllı tahtalarda kullanabilirsiniz. Çünkü akıllı tahtalarla yüzde yüz uyumludur. Evimin Yerini Krokiyle Gösteriyorum testini tablet ya da telefonlardan da rahatlıkla çözebilirsiniz. Yani Evimin Yerini Krokiyle Gösteriyorum testi mobil uyumludur. Diğer yandan cihazınıza mobil uygulamayı indirip yükleyebilirsiniz.

      Uygulama ve Değerlendirme:

      Etkileşimli Evimin Yerini Krokiyle Gösteriyorum testini çözerken özellikle alttaki yön oklarını kullanarak önceki ve sonraki soruya geçebilirsiniz. Aynı zamanda dilerseniz listeden seçerek istediğiniz soruyu görebilirsiniz. Ayrıca Evimin Yerini Krokiyle Gösteriyorum testini değerlendirmeden liste bölümünden doğru-yanlış cevapları görebilirsiniz. Ancak sonuçları al butonuna basınca karşınıza Evimin Yerini Krokiyle Gösteriyorum testini değerlendirme ekranı çıkacaktır. Böylece ekranda Evimin Yerini Krokiyle Gösteriyorum testi değerlendirme raporu ve öğretmen görüşü yer alacaktır. Bu görüşleri dikkate almanız özellikle öğrenmenize katkı sağlayacaktır. Bununla birlikte alt ekranda Evimin Yerini Krokiyle Gösteriyorum testi ile ilgili cevapları kontrol edebilirsiniz.

testimiz.com.tr

      Telif Hakkı:

      Çalışmaların intihal denetimine özellikle önem verilmektedir. İnteraktif Evimin Yerini Krokiyle Gösteriyorum testi genellikle intihal denetimi yapılarak hazırlanmıştır. Özellikle Evimin Yerini Krokiyle Gösteriyorum testinin özgün olmasına özen gösterilmiştir. Diğer yandan Evimin Yerini Krokiyle Gösteriyorum testinin telif hakkı testimiz.com sitesine aittir. Başka bir deyişle Evimin Yerini Krokiyle Gösteriyorum testi ticari bir amaçla kullanılamaz. Ancak bireysel öğrenme amacı taşımaktadır. Başarılar…