3.Sınıf Trafik İşaretlerini Öğreniyoruz Test PDF İndir

7 Şubat 2023 0 By testimiz.com

3.Sınıf Trafik İşaretlerini Öğreniyoruz Test

Test Çöz

27. Kırmızı Yandı, Dur!

 

      3.Sınıf Trafik İşaretlerini Öğreniyoruz Test Hakkında:

      Kırmızı Yandı Dur testi özellikle sıralı bir çalışmadır. Yani konu anlatımı sırasına göre hazırlanmıştır. Pdf Kırmızı Yandı Dur testini indirmek için İndir butonuna basmalısınız. Ancak böylelikle Pdf testi görebilirsiniz. Lakin Pdf Kırmızı Yandı Dur testini sağ üst köşeden indirebilirsiniz. İsterseniz indirmeden yazdırabilirsiniz. Özellikle Kırmızı Yandı Dur testi öğrenme hedeflidir. Yani test çözerken öğrenmenizi sağlamak için hazırlanmıştır.

      PDF Test Yapısı:

        Kırmızı Yandı Dur testi genellikle çoktan seçmeli olarak hazırlanmıştır. Bunun yanında eşleştirme veya boşluk doldurma gibi etkinliklere de yer verilmiştir. Pdf konu testleri 10, 12, 15 ya da 20 çoktan seçmeli sorudan oluşturulmuştur. Sorular sınıf seviyesine göre 3 veya 4 seçenekten meydana gelmektedir. 1, 2 ve 3.sınıflarda genellikle 3 seçenekli sorular tercih edilmiştir. Diğer yandan 4.sınıflarda ve ikinci kademede genellikle 4 seçenekli sorular kullanılmıştır. Başka bir deyişle Kırmızı Yandı Dur testi için seçenek sayısı zorluk seviyesini belirlemektedir.

testimiz.com

      Kırmızı Yandı Dur Testinin Hazırlanışı:

        Testlerimiz özellikle MEB kazanımları doğrultusunda hazırlanmıştır. Bu nedenle Kırmızı Yandı Dur testi hazırlanırken ders kitaplarından yararlanılmıştır. Yani Kırmızı Yandı Dur testinde ders içerikleri kullanılmıştır. Diğer yandan sınıf içi uygulamalardan da yararlanılmıştır. Üstelik Kırmızı Yandı Dur testi alanında uzman öğretmenlerin katkısıyla oluşturulmuştur. Böylelikle Kırmızı Yandı Dur testinin başarılı olması hedeflenmiştir.

.

      Telif Hakkı:

      PDF Kırmızı Yandı Dur testi özellikle intihal denetimi yapılarak hazırlanmıştır. Yani PDF Kırmızı Yandı Dur testi genellikle özgün bir çalışmadır. Çünkü Kırmızı Yandı Dur testinin özgün olmasına özellikle özen gösterilmiştir. Başka bir deyişle Kırmızı Yandı Dur testinin telif hakkı testimiz.com sitesine aittir. Başka bir deyişle Kırmızı Yandı Dur testi ticari bir amaçla kullanılamaz. Ancak bireysel öğrenme amacı taşımaktadır. Başarılar…