3.Sınıf Kesir Problemleri Çalışması Pdf İndir

7 Şubat 2023 4 By testimiz.com

3.Sınıf Kesir Problemleri Çalışması

Test Çöz

Çalışma Testi İndir

5.Kesir Problemleri

 

 

      3.Sınıf Kesir Problemleri Çalışması Hakkında:

Kesir Problemleri Çalışması testi özellikle sıralı bir çalışmadır. Yani konu anlatımı sırasına göre hazırlanmıştır. Pdf Kesir Problemleri Çalışması testini indirmek için İndir butonuna basmalısınız. Ancak böylelikle Pdf testi görebilirsiniz. Lakin Pdf Kesir Problemleri Çalışması testini sağ üst köşeden indirebilirsiniz. İsterseniz indirmeden yazdırabilirsiniz. Özellikle Kesir Problemleri Çalışması testi öğrenme hedeflidir. Yani test çözerken öğrenmenizi sağlamak için hazırlanmıştır.

      PDF Test Yapısı:

Kesir Problemleri Çalışması testi genellikle çoktan seçmeli olarak hazırlanmıştır. Bunun yanında eşleştirme veya boşluk doldurma gibi etkinliklere de yer verilmiştir. Pdf konu testleri 10, 12, 15 ya da 20 çoktan seçmeli sorudan oluşturulmuştur. Sorular sınıf seviyesine göre 3 veya 4 seçenekten meydana gelmektedir. 1, 2 ve 3.sınıflarda genellikle 3 seçenekli sorular tercih edilmiştir. Diğer yandan 4.sınıflarda ve ikinci kademede genellikle 4 seçenekli sorular kullanılmıştır. Başka bir deyişle Kesir Problemleri Çalışması testi için seçenek sayısı zorluk seviyesini belirlemektedir.

testimiz.com

      Kesir Problemleri Çalışması Testinin Hazırlanışı:

Testlerimiz özellikle MEB kazanımları doğrultusunda hazırlanmıştır. Bu nedenle Kesir Problemleri Çalışması testi hazırlanırken ders kitaplarından yararlanılmıştır. Yani Kesir Problemleri Çalışması testinde ders içerikleri kullanılmıştır. Diğer yandan sınıf içi uygulamalardan da yararlanılmıştır. Üstelik Kesir Problemleri Çalışması testi alanında uzman öğretmenlerin katkısıyla oluşturulmuştur. Böylelikle Kesir Problemleri Çalışması testinin başarılı olması hedeflenmiştir.

.

      Telif Hakkı:

      PDF Kesir Problemleri Çalışması testi özellikle intihal denetimi yapılarak hazırlanmıştır. Yani PDF Kesir Problemleri Çalışması testi genellikle özgün bir çalışmadır. Çünkü Kesir Problemleri Çalışması testinin özgün olmasına özellikle özen gösterilmiştir. Başka bir deyişle Kesir Problemleri Çalışması testinin telif hakkı testimiz.com sitesine aittir. Başka bir deyişle Kesir Problemleri Çalışması testi ticari bir amaçla kullanılamaz. Ancak bireysel öğrenme amacı taşımaktadır. Başarılar…