3.Sınıf Metre İle Santimetre Arasındaki İlişki Test

3.Sınıf Metre İle Santimetre Arasındaki İlişki Test

3.Sınıf Metre İle Santimetre Arasındaki İlişki Test Test Çöz   1 m kaç cm’dir? 600 cm kaç m’dir? Güneşli bir günde okulumuzun bayrak direğinin gölgesi 500 cm’dir. Direğin boyu 5 m olduğuna göre aşağıdakilerden hangisi doğrudur? Eşleştirmelerden hangisi doğru değildir? Aşağıdaki eşleştirmelerden hangisi doğru değildir? Verilen eşleştirmelerden hangisi yanlıştır? Aşağıdaki eşleştirmelerden hangisi doğrudur? Şehirler arası […]

3.Sınıf Metre İle Santimetre Arasındaki İlişki Test

Test Çöz

 

1 m kaç cm’dir?
600 cm kaç m’dir?
Güneşli bir günde okulumuzun bayrak direğinin gölgesi 500 cm’dir. Direğin boyu 5 m olduğuna göre aşağıdakilerden hangisi doğrudur?
Eşleştirmelerden hangisi doğru değildir?
Aşağıdaki eşleştirmelerden hangisi doğru değildir?
Verilen eşleştirmelerden hangisi yanlıştır?
Aşağıdaki eşleştirmelerden hangisi doğrudur?
Şehirler arası uzaklığı ölçmek için hangisini kullanırız?
Aşağıda verilen uzunluklardan hangisi diğerlerinden daha büyüktür?
2 m 5 cm hangisine eşittir?
Aşağıda verilen uzunluklardan hangisi en kısadır?
3 m + 105 cm hangisine eşittir?

      3.Sınıf Metre İle Santimetre Arasındaki İlişki Test Hakkında:

       Metre İle Santimetre Arasındaki İlişki uzaktan eğitim testini çözmek için Başla‘ya tıklayınız.

       1. 3.Sınıf Metre İle Santimetre Arasındaki İlişki Konu Testi Nasıl Hazırlanmıştır?

Metre İle Santimetre Arasındaki İlişki konu testi özellikle sanal etkileşimli bir çalışmadır. Bunun yanında Metre İle Santimetre Arasındaki İlişki testi içerik geliştirme uzmanları tarafından özenle oluşturulmuştur. Aynı zamanda Metre İle Santimetre Arasındaki İlişki testi MEB eğitim programlarına göre hazırlanmıştır. Çünkü Metre İle Santimetre Arasındaki İlişki testi hazırlanırken program hedefleri dikkate alınmıştır. Metre İle Santimetre Arasındaki İlişki kazanım testinde özellikle ders kitapları esas alınmıştır. Çünkü Metre İle Santimetre Arasındaki İlişki çalışma testi öğrenme hedeflidir. İnteraktif Metre İle Santimetre Arasındaki İlişki testi hazırlanırken özellikle sınıf içi uygulamalardan yararlanılmıştır. Böylelikle sınıf içi uygulamalar Metre İle Santimetre Arasındaki İlişki testinin başarısını artıracaktır. Online Metre İle Santimetre Arasındaki İlişki testi için öğrenci ya da öğretmen görüşü önemlidir. Son olarak bizimle yorumlarınızı paylaşınız.

testimiz.com

       2. 3.Sınıf Metre İle Santimetre Arasındaki İlişki Kazanım Testinin Yapısal Özellikleri:

Testlerimiz sürekli güncellenmekte ya da yenilenmektedir. İnteraktif Metre İle Santimetre Arasındaki İlişki test soruları genellikle çoktan seçmelidir. Ancak sınıf seviyesine göre 3 ya da 4 seçenekli olabilir. Ancak Metre İle Santimetre Arasındaki İlişki konu testi hazırlanırken 1.2. ve 3. Sınıflar için genellikle 3 seçenek tercih edilmiştir. Çünkü seçenek sayısı Metre İle Santimetre Arasındaki İlişki kazanım testinin zorluk seviyesini belirler. Metre İle Santimetre Arasındaki İlişki çalışma testi için 4.sınıf ya da ikinci kademede 4 seçenek tercih edilmiştir. Ancak Metre İle Santimetre Arasındaki İlişki etkileşim testinde her sorunun özellikle bir cevap hakkı vardır. Aynı zamanda istediğiniz zaman tercihinizi değiştirebilirsiniz. Uzaktan eğitim Metre İle Santimetre Arasındaki İlişki testini özellikle tekrar tekrar çözebilirsiniz. Çünkü Metre İle Santimetre Arasındaki İlişki testini yenilediğinizde soru ve cevapların yerleri değişmektedir. Her seferinde Böylece her tekrarda aynı konuda başka bir test çözeceksiniz. Ancak bazı bağlantılı testlerde bu özellik yoktur.

testimiz.com

       3. 3.Sınıf Metre İle Santimetre Arasındaki İlişki Çalışma Testinin Genel Özellikleri:

Metre İle Santimetre Arasındaki İlişki konu testi özellikle bireysel öğrenmeye katkı sağlamak için hazırlanmıştır. İnteraktif Metre İle Santimetre Arasındaki İlişki testi genellikle çevrimiçi çözülür. Çünkü Metre İle Santimetre Arasındaki İlişki çalışma testi sanal etkileşimli bir çalışmadır. Ancak Metre İle Santimetre Arasındaki İlişki konu testini yazarak çözmek isterseniz dokümanlar bölümünden indirebilirsiniz. Etkileşimli Metre İle Santimetre Arasındaki İlişki test çalışması özellikle çevrecidir. Çünkü Metre İle Santimetre Arasındaki İlişki kazanım testini çevrimiçi çözerken kâğıt israfı olmaz. Ancak yazdırılan çalışmalarda da içerik sıkıştırılarak kâğıt israfı önlemiştir. Böylece Metre İle Santimetre Arasındaki İlişki testini çözerken atık oluşmaz.

testimiz.com.tr

       4. Etkileşimli Metre İle Santimetre Arasındaki İlişki Testi Telif Hakkı:

Metre İle Santimetre Arasındaki İlişki etkileşim testi ilk olarak genel eğitim amacı ile hazırlanmıştır. Ancak Metre İle Santimetre Arasındaki İlişki testini sanal ortamda ücretsiz çözebilirsiniz. Özellikle Metre İle Santimetre Arasındaki İlişki konu testi telif hakkı aksi ispatlanmadıkça testimiz.com sitesine aittir. Ancak testimiz.com Metre İle Santimetre Arasındaki İlişki kazanım testi telif hakkını saklı tutar. Sonuç olarak Metre İle Santimetre Arasındaki İlişki testinin kullanımı özel izne tabidir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM