4.Sınıf Matematik Tartma Testi Cevaplı Pdf İndir

28 Mayıs 2021 0 Yazar: testimiz.com

4.Sınıf Matematik Tartma Testi

Tıkla Çöz

       4.Sınıf Matematik Tartma Testi Veya Çalışma Hakkında:

       Tartma testi veya etkinliğini İNDİR bölümünden indirebilirsiniz. Ya da isterseniz TIKLA ÇÖZ düğmesinden interaktif çözebilirsiniz.

      Bu yazı kısacası Tartma çalışmasını tanıtmak için hazırlanmıştır. Bu nedenle teknik bir metindir. Diğer yandan Tartma testinin cevap anahtarı aşağıda verilmiştir. Ancak Tartma testi içeriğini görmek için İNDİR bağlantısını kullanmalısınız.

      PDF Tartma Testi Cevap Anahtarı:

1. D
2. C
3. B
4. A
5. D
6. D
7. C
8. C
9. B
10. B
11. A
12. A

      Tartma Testi:

      Öncelikle Pdf Tartma testi program doğrultusunda hazırlanmıştır. Ayrıca güncel bir çalışmadır. Tartma çalışması oluşturulurken özellikle MEB kazanımları dikkate alınmıştır. Başka bir deyişle ders kitaplarında yer alan içerikler kullanılmıştır. Genellikle Tartma çalışması kazanım temelli sorulardan oluşmaktadır. Bunun yanında Tartma çalışmasında kısa konu anlatımlarına da yer verilmiştir. Böylelikle öğrenme sürecinin devamlılığı hedeflenmiştir. Diğer yandan Tartma testi hazırlanırken sınıf içi uygulamalardan da yararlanılmıştır. Bu nedenle verimliliği artmaktadır. Ancak Tartma testini konu işlenişini takip eden süreçte çözmesi gerekir.

testimiz.com

      PDF Tartma Test ve Çalışma Yapısı:

      Konu veya ünite testleri 10, 12, 15 ya da 20 çoktan seçmeli sorudan oluşmaktadır. Genellikle sorular sınıf seviyesine göre 3 ya da 4 seçenekten meydana gelmektedir. Örneğin 1,2 ve 3.sınıflarda 3 seçenekli sorular tercih edilmiştir. Diğer yandan 4.sınıflarda ve ikinci kademede özellikle 4 seçenekli sorular kullanılmıştır. Bu nedenle Tartma testi için seçenek sayısı zorluk seviyesini belirlemektedir. Yani Pdf Tartma testini yazdırıp çözmelisiniz. Ancak doğru cevapları indirme sayfasından kontrol edebilirsiniz.

      Tartma PDF Test Çalışması Hakkında:

      Pdf Tartma testi özellikle öğrenci başarısını artırmayı amaçlamaktadır. Ayrıca sıralı bir yapıya sahiptir. Başka bir değişle konu anlatımı sırasına göre hazırlanmıştır. Çünkü Pdf Tartma testi öğrenme hedeflidir. Böylelikle öğrenme sürecine ve kalıcı öğrenmeye katkı sağlamaktadır. Ayrıca Tartma testini yazdırıp çözebildiğiniz gibi online de çözebilirsiniz. Pdf Tartma testini pc, akıllı tahta, tablet ya da telefonlara rahatlıkla indirebilirsiniz. Çünkü Pdf Tartma testi mobil uyumludur. Diğer yandan ana sayfadan mobil uygulamayı indirip cihazlarınıza yükleyebilirsiniz.

      Test Değerlendirme:

      Pdf Tartma testini yazdırmak için öncelikle indir butonunu kullanarak açmalısınız. Ancak PDF olarak açılacaktır. Yani ekranda çözebildiğiniz gibi yazdırarak ta çözebilirsiniz. Ayrıca Tartma test cevaplarını bu sayfadan kontrol edebilirsiniz.

testimiz.com.tr

       PDF Tartma Çalışması Telif Hakkı:

      Pdf Tartma çalışması genellikle intihal denetimi yapılarak hazırlanmıştır. Özellikle Tartma çalışmasının özgün olmasına özen gösterilmiştir. Diğer yandan Tartma çalışmasının telif hakkı testimiz.com sitesine aittir. Başka bir deyişle Tartma çalışması ticari bir amaçla kullanılamaz. Eğitim amaçlı kar amacı olmayan bir paylaşımdır. Başarılar…