5.Sınıf Matematik Çıkarma İşlemi Problemleri Cevaplı Pdf Test İndir

15 Ekim 2020 2 By testimiz.com

5.Sınıf Matematik Çıkarma İşlemi Problemleri

TIKLA ÇÖZ

8.Çıkarma İşlemi Problemleri

        5.Sınıf Matematik Çıkarma İşlemi Problemleri Testi Veya Çalışması Hakkında:

       Çıkarma İşlemi Problemleri testi ya da etkinliğini İNDİR bölümünden indirebilirsiniz. Veya isterseniz TIKLA ÇÖZ düğmesinden sanal ortamda çözebilirsiniz.

      Bu yazı özellikle Çıkarma İşlemi Problemleri çalışmasını tanıtmak için hazırlanmıştır. Başka bir deyişle teknik bir metindir. Diğer yandan Çıkarma İşlemi Problemleri testinin cevap anahtarı aşağıda verilmiştir. Fakat Çıkarma İşlemi Problemleri testi içeriğini görmek için İNDİR bağlantısını kullanmalısınız.

       Cevap Anahtarı:

  1. C
  2. D
  3. A
  4. B
  5. B
  6. A
  7. D
  8. B
  9. A
  10. D

      Çıkarma İşlemi Problemleri Testi:

       Pdf Çıkarma İşlemi Problemleri testi özellikle eğitim programları doğrultusunda hazırlanmıştır. Üstelik güncel ve özenli bir çalışmadır. Bunula birlikte Çıkarma İşlemi Problemleri çalışması oluşturulurken MEB kazanımları dikkate alınmıştır. Başka bir deyişle ders kitabı içeriklerinden yararlanılmıştır. Ancak Çıkarma İşlemi Problemleri testi kazanım temelli sorulardan oluşmaktadır. Bununla birlikte Çıkarma İşlemi Problemleri testinde kısa konu anlatımlarına da yer verilmiştir. Böylelikle öğrenme sürecinin devamlılığı planlanmıştır. Diğer yandan Çıkarma İşlemi Problemleri testi hazırlanırken sınıf içi uygulamalardan da yararlanılmıştır. Böylelikle çalışma verimliliği artırmak hedeflenmiştir.

testimiz.com

      Test ve Çalışma Yapısı:

      Test yazmak uzmanlık ister. Konu ya da ünite testleri 10, 12, 15 veya 20 çoktan seçmeli sorudan oluşturulmuştur. Sorular sınıf seviyesine göre 3 ya da 4 seçenekten meydana gelmektedir. Genellikle 1,2 ve 3.sınıflarda 3 seçenekli sorular tercih edilmiştir. Diğer yandan 4.sınıflarda ve ikinci kademede özellikle 4 seçenekli sorular kullanılmıştır. Bu nedenle Çıkarma İşlemi Problemleri testi için seçenek sayısı zorluk seviyesini belirlemektedir.

      Çıkarma İşlemi Problemleri PDF Test Çalışması Hakkında:

      Pdf Çıkarma İşlemi Problemleri testi özellikle öğrenci başarısını artırmayı amaçlamaktadır. Ayrıca sıralı bir yapıya sahiptir. Yani konu anlatımı sırasına göre hazırlanmıştır. Çünkü Pdf Çıkarma İşlemi Problemleri testi öğrenme becerilerini geliştirmeyi amaçlamıştır. Başka bir deyişle öğrenme sürecine ve kalıcı öğrenmeye katkı sağlamaktadır. Ayrıca Çıkarma İşlemi Problemleri testini yazdırıp çözebildiğiniz gibi online de çözebilirsiniz. Pdf Çıkarma İşlemi Problemleri testini pc, akıllı tahta, tablet ya da telefonlara rahatlıkla indirebilirsiniz. Çünkü Pdf Çıkarma İşlemi Problemleri testi mobil uyumludur. Diğer yandan ana sayfadan mobil uygulamayı indirip cihazlarınıza yükleyebilirsiniz.

      Test Değerlendirme:

      Pdf Çıkarma İşlemi Problemleri testini yazdırmak için öncelikle indir butonunu kullanarak açmalısınız. Ancak PDF olarak açılacaktır. Yani ekranda çözebildiğiniz gibi yazdırarak ta çözebilirsiniz. Çıkarma İşlemi Problemleri çalışması hazırlanırken tasarruf ve çevre korumaya önem verilmiştir. Yani test içeriği kağıt israfını azaltacak şekilde düzenlenmiştir. Ayrıca Çıkarma İşlemi Problemleri test cevaplarını aynı sayfadan kontrol edebilirsiniz.

testimiz.com.tr

      Telif Hakkı:

      Çalışmaların intihal denetimine özellikle önem verilmektedir. Pdf Çıkarma İşlemi Problemleri testi genellikle intihal denetimi yapılarak hazırlanmıştır. Özellikle Çıkarma İşlemi Problemleri testinin özgün olmasına özen gösterilmiştir. Diğer yandan Çıkarma İşlemi Problemleri testinin telif hakkı testimiz.com sitesine aittir. Başka bir deyişle Çıkarma İşlemi Problemleri testi ticari bir amaçla kullanılamaz. Ancak bireysel öğrenme amacı taşımaktadır. Başarılar…